• Joza
    455
    Hoće li me stezatiuu srcu? Niti malo. Niti malo gorčine.Majki2111
    Mozak mi ne dopusta da ovo shvatim.
  • Fanboy
    2.6k
    Ne znam kako sebe itko može nazvati navijačem bilo kojeg kluba da može izjaviti da 9 primljenih golova u mreži svog kluba nije blamaža i da ga to ne boli...

    To je kao da kažeš da znaš da ti žena/cura se viđa sa drugim momcima i da ti to ne smeta, da pače pričaš prijateljima o tome...

    To nije navijač kluba, niti se ta osoba može nazvati navijačem.
  • Majki2111
    3.1k
    Prije tekme sam ga kupio, al to ti je to. Drugačiji smo.

    Ja sam jučer podemonio ko ne znam kada na 3-2. Nikad takav nisam bio. I to na navijanju. Nego nakon gola. Ja ne znmak j je ušlo u mene da sam se derao. Adrenalin radi čuda.
  • Paggini
    19.6k
    To je kao da kažeš da znaš da ti žena/cura se viđa sa drugim momcima i da ti to ne smeta, da pače pričaš prijateljima o tomeFanboy

    Treba curi dati kontinuitet veze, dva prijelazna roka (ljetovanje i zimovanje), možda prestane fafat pimpeke
  • Majki2111
    3.1k
    Drugačije doživljavamo stvari. Normalno je to sve dečki.
  • Zvone92
    28


    A tko je napisao da nije blamaža? Citiraj
  • Orc123
    7.8k
    u prijevodu, slobodno ali ako kaze da je tvoj najveci :rofl:
  • Fanboy
    2.6k
    Imaš na prethodnoj stranici...
  • Marley
    1.6k
    kako nije, u ovih godinu dana Nevistic je napredovao itekako, samo zasigurno ne Jakirovom zaslugom :grimace:
  • Crle
    510
    Jedina normalna utakmica protiv "boljih protivnika" u hnl-u je prvo poluvrijeme na poljudu u kupu. Ostale sve smo dobrim dijelom utakmica bili baš izgubljeni. Ne da nema pomaka nego ide na gore. A i ne vidim samokritiku da krene nešto mijenjati.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Evo javljanje uzivo s Maksimira na RTL-u... Nista posebno
  • Orc123
    7.8k
    Na hrt kazu da je sutra sastanak i fa su male sanse da ostane Jakir...daj Boze!
  • Kruno
    307
    Ajd sad opet sutra iscekivanje.
  • diebalo77
    184
    Možda u ponoć bude bjeli dim
  • Keyser Soze
    10k
    Bilo je na novoj tv, a gost ni više ni manje nego Jerko Leko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.