• Zagi
    7.6k
    Iss da, to je isto bilo grdo trpanje.
    Desi se.
  • Markelo
    2.6k
    Nekako nakon 6-7 komada u mreži se utakmica primiri. Ne znam hoće li itko ikad više bit toliko "gladan" da nekome uvali 9 komada. Bojim se da je ovo sinoć bilo za povijest
  • badjibadara
    3.1k
    Kome god ovo nije strasan rezultat i ogromna blamaza, neka poslusa ovo sranje 12-13x:

  • PomoćniSudac
    11


    Izdvojio bih još i utakmicu Tottenham - Bayern 2:7 (1.11.2019.)... Tottenham je tada (po transfermarktu) imao vrijednost igrača 851 milijun eura, dok je Bayern imao vrijednost 739 milijun eura.
  • ksapi
    2.8k
    Mene vise od poraza i tih 2-9 zasmetalo sto su igraci otisli u svlacionicu usred nase gromoglasne pjesme nakon tekme. Jos ih se zvalo natrag i nije se nitko ni okrenuo. Imate stajat tamo 2h ispred nas ako treba, nakon takve sramote pogotovo.
  • jakov1
    83


    Vezano uz tu utakmicu, a mozda isto prikladno za ovu temu - prije tog poraza, Leipzig je imao 3 pobjede u 7 utakmica, nakon njega jos dva u ligi, a onda su pobijedili Borussiju, osvojili kup i zavrsili 3. u ligi s nizom 9 pobjeda u 10 utakmica. Svo to vrijeme nisu mijenjali trenera. Tako to rade klubovi koji imaju jasnu strategiju. Ne kazem da Jakir treba ostati, ali ako nije bio za otkaz nakon Qarabaga, nije niti sad nakon tri utakmice.
  • prefontaine
    312
    zar nismo dovoljno jučer slušali pa ćemo sad i ovdje?
  • Jaro
    7.3k
    koja neznalica je bila trener Bayerna tada?
  • PomoćniSudac
    11

    Niko Kovač. Kasnije je smijenjen (po meni nepravedno ali to je tako u Bayernu kad se zamjeriš nekim igračima)... Flick je preuzeo klupu i osvojio Ligu prvaka s Bayernom.

    I da... Zašto ,,neznalica" ?
  • IceMan
    2k


    Sve stoji, al, boli njih ona stvar realno.

    Rijetko tko je uopće pomislio kak je nama, samo je valjda zabrinutost kak bude se to odvilo na daljnje transfere i ugovore, ta sramota.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    To je realno mišljenje. Ljudi ne shvaćaju da Jakir nema nikakav autoritet i sav je u strahu i zato ne može biti trener našeg Dinama. Petko će uz pravog trenera biti sila, treba ga netko usmjeriti. Ružno mi je slušati te bolikurčina kretenizme. To je Bruno, trudi se, ali mi smo kao momčad izgubljeni. Btw, protiv Bayerna je dobio 13 duela
  • Jaro
    7.3k
    sarkazam

    Btw, protiv Bayerna je dobio 13 duelaJos-Optimus

    10 ih je dobio od 13 - nelos segment statsa, ukupno on cak nije bio toliko kriminalan kao ostatak momcadi (nije da je bio dobar)...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ah, sorry, krivo sam vidio, svejedno dobro.
  • Jaro
    7.3k
    Slavlje, cestitke, veselje na sada arhiviranoj temi sada bivseg trenera su, kako da se pristojno izrazim, ne odvec inteligentan potez.
    Sto tocno ekipa slavi i cestita? Potvrdu da je klub opet fejlao, nije ispunio neki cilj i slicno. Ne krijem, od prvog dana mi Jakir nije sjeo - niti hype oko njega. Ali da sam sretan kaj je potvrdio kako nije trener za Dinamo samo znaci da je jos jedna godina potrosena na tom planu... Smjenu trenera eventualno mogu slaviti kada dodje neki velikan, pokuca na vrata nasem SD i pita kolko treba isplatiti da potpisemo vaseg trenera. E to ce znaciti da je klub napravio pravi izbor i posao s trenerom. Smjenu sam zazivao jer sam i jos smatram od prvog dana da Jakirovic nije trener za Dinamo, ali tu istu smjenu ne slavim.
  • BluePhone67
    3.9k
    Tema "Trener Sergej Jakirovic" je zatvorena do daljnjeg današnjim otkazom i ispisano je nevjerojatnih 443 stranica. Ne vjerujem da ćemo u budućnosti imati takvog trenera i toliko poprečnih mišljenja od doktora i profe do tarabe i vječnog studenta. Sve u svemu idemo dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.