• Jurki
    11.6k
    ok onda rastanak.. sad dal bu to ove godine ili bu otisel za godinu dana u nk pijesak iz klubske dugorocne perspektive bi trebalo biti svejedno.
    Kad je tu mora ici sto posto.. ako to ne radi.. tribina.
  • Nousername
    663
    Petko je igrac koji ce ti kad u HNLu bude najbitnije pokazat svoju klasu i zato bi da ostane.Ali kad Petka ne ide i kad nije u formi kao sto je trenutno on nema sta radit na terenu vec ga se pod hitno treba staviti na KLUPU pa nek tamo razmislja o svojim igrama.Sjetite se Eura i ovog i proslog gdje je ulazio kao prvi napadac i u top formi iz Dinama i svaki je Euro usro i bio jedan od nasih najlosijih karika.E to je upravo zato jer mu se digne ego pa se umisli da je igracina pa igra za k, a kada je ulazio sa klupe kada su ga najvise podcjenjivali kada je bio gladan da se dokaze tada je prikazivao najbolje igre
  • Paggini
    19.6k
    Moje nepopularno mišljenje - Petko nije bolikurčina, niti se zajebava po terenu, nego je žrtva samog sebe i trenera koji ga ne žele/ne znaju korigirati.

    Petko je 2018., 2019. uletavao u prostor, napadao uz ovu postavku s mantinelom. U međuvremenu je sve više i više išao sa izvlačenjem van i ostavljanjem lopte krilima, veznjacima, a sve manje se kretao kao devetka.

    Nijedan trener ne želi ili ne može mijenjati taj sustav igre gdje Petko postaje taoc svoje vlastite inspiracije, kad ima dodir ili dva koja rezultiraju golom, a ako tog nema - kurac.

    Samo da mu netko kaze "brate udaraj kad možeš udarit, nemoj pimplat" i to je već napredak, jbg.

    U reprezentaciji je najbolje utakmice odigrao kad je bio okomit, kao i u Dinamu i volio bih da se vratimo tome jebiga
  • badjibadara
    3.1k
    Moze i u popularna - oni Kuletova serija na pocetku sezone vise ce stetiti nego koristiti klubu.
  • NitkoBitan
    17k
    Ja sam to rekao jos dosta prije. Zbog njegove forme nismo doveli 3. napadaca, mozda i vise zbog toga nego bojazni od konkurencije Petku i mira u svlacionici.
  • jakov1
    83
    Ljudi koji govore da ce 9:2 biti sramota koja ce zauvijek pratiti Dinamo itd. se ocito ne sjecaju Lyona - vjerojatno su ga zaboravili nakon dvije neporazene grupe EL, nakon Atalante, Tottenhama... Isto tako ce i ovaj poraz ostati samo ruzna uspomena.
  • NitkoBitan
    17k
    Ono je bio obrazac, mi moramo sad dokazat da je ova tekma iznimka.
  • vjeko1701
    7.9k
    se ocito ne sjecaju Lyonajakov1

    sjećaju se jako dobro

    vjerojatno su ga zaboravili nakon dvije neporazene grupe EL, nakon Atalante, Tottenhamajakov1

    nisu
  • Infinity
    16.3k
    Ljudi danas imaju traume od Newcastlea, a da se Lyon zaboravio. Pamtit ce se ovih 9-2 jako, jako dugo.
  • Ludovic IX
    7.2k
    I barca je izgubila 8-2 od bayerna ne tako davno. Barcelona je ipak malo bogatiji klub od nas. Nije rezultat sramota već nedostatak čvrstine. Mi napravimo više faulovs u svojih 16 nego van..
  • jakov1
    83
    A kad smo vec tu, i i prica o "najgorem porazu" i ne znam kakvim rekordima je malo deplasirana, ima i vecih imena od nas s takvim porazima.

    The Biggest Champions League Wins
    Liverpool 8-0 Beşiktaş – 6 November 2007
    Real Madrid 8-0 Malmö FF – 8 December 2015
    Juventus 7-0 Olympiakos – 10 December 2003
    Arsenal 7-0 Slavia Prague – 23 October 2007
    MSK Zilina 0-7 Marseille – 3 November 2010
    Valencia CF 7-0 KRC Genk – 23 November 2011
    Bayern Munich 7-0 Basel – 13 March 2012
    BATE Borisov 0-7 Shakhtar Donetsk – 21 October 2014
    Bayern Munich 7-0 Shakhtar Donetsk – 11 March 2015
    Barcelona 7-0 Celtic – 13 September 2016
    Maribor 0-7 Liverpool – 17 October 2017
    Liverpool 7-0 Spartak Moscow – 6 December 2017
    Manchester City 7-0 FC Schalke – 12 March 2019
    Manchester City 7-0 RB Leipzig – 14 March 2023
    Bayern Munich 9-2 Dinamo Zagreb – 17 September 2024
  • Krizy
    43.1k
    A kad smo vec tu, i i prica o "najgorem porazu" i ne znam kakvim rekordima je malo deplasirana, ima i vecih imena od nas s takvim porazima.jakov1

    Najgori poraz Dinama u povijesti kluba i najviše primljenih golova na jednoj utakmici grupne faze Lige prvaka.

    Ma sitnica :rofl:
  • Ivan0302
    464
    Ma prijatelju ovih 9:2 gore meni zvuči nego 7:0 i 8:0.
  • Paggini
    19.6k
    Hahahaha al 9-2, rezultat ko sa onih svjetskih prvenstava iz 1934., kad je jedna ekipa prvi put vidjela travu, a druga ekipa imala cak 4 igraca koji nisu alkoholicari
  • Ludovic IX
    7.2k
    mi smo kao leipzig izgledali kad j3 gvardijol izgledao kao da je jučer prvi put loptu vidio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.