• Majki2111
    3.1k
    Al kad ideja nije bila da se igra defanzivno. Ideja je bila igrat hrabro, Igrat od golmana i kroz kombinatoriku probat probiti ih. To s u pokazali s 2 gola. Pa na presici je Jakir rekao da idemo hrabro.

    Znači imao si 2 smjera kako ofigrati utakmicu.

    1)4-3-3 bunkerica. Direkt preko Petka izlazak.
    2)3-5-2 Probat se nametnut u posjedu kroz probijanje presinga.

    Odabrao je plan 2. Ta ideja je uspjela početkom drugog poluvremena.

    Zaštekalo je tam oda ih nismo mogli ulovit za napravit faul.


    Ne mislim da je trebalo ići ovako ko što ti kažeš. Ovo je bolje da se vidi di trebamo radit. Ogolili su nas, pa ajmo viti dalje kako će struka to odraditi.
  • Maki17
    217
    Majki imaš pravo na mišljenje, kroz posjed se nismo uspjeli nametnuti, ni blizu. Dva gola smo zabili jer smo probili bočne pozicije šta bi bilo i u mojim razmišljanjima. Ali je zato curilo prema iza jer smo se branili samo sa 8 igrača. Čak i nakon 3-2 ja bi se zatvorio i čekao zadnjih 15 minuta za napad pa šta bude. Ovako 9 komada je stvarno previše
  • tp1997
    262
    Zaštekalo je u tome što se genijalni profa umislio da se može nadigravati sa Bayernom, pa se odlučio otvoriti na Allianz Areni, i ostajali smo sa samo 4-5 igrača u obrani. I još uveo špicu i dva krila.

    Kod 3-2 smo se trebali povući u niski blo i čekati šansu iz kontre.
  • luka modic
    622
    točno to,zabijemo 2 gola i otvorimo se kao da igramo protiv Trnja sa 6,7 igrača u presing i svaki put kada nam izađu je velika šansa za njih iskreno cim sam vidio kako smo izasli kad smo zabili 2 gola odmah sam znao da cemo primit bar jos 3,4
  • tp1997
    262
    Kad te Bayern iskontrira na domaćem terenu, znaš da si nešto omašio u postavci
  • Zvone92
    28
    Postoji li ijedna osoba na ovom forumu koja je spremna stati uz ovog čovjeka, ljudi? Nisam ja njegov odvjetnik, ali prošle godine šta je ovaj čovjek izvukao u ligi pitanje ko bi od ponuđenih zamjena uspio. 6 mjeseci bez poraza, molim Vas navedite mi period kad je Dinamo tako izdominirao toliko dugo, 14 bodova zaostatka i svakodnevni pritisak medija, navijača i svih onih koji su jedva čekali da Dinamo zaroni i koji dan danas čekaju da netko ili nešto destabilizira klub. Dat ću svoj sud svega, makar se puno ekipe tu ljutilo.. 2-9, blamaža ali Bayern.. Monaco je utakmica u kojoj zelim vidjeti trenerov rukopis, utakmica u kojoj ili jesi trener za ovaj klub ili nisi više za Dinamo. Naravno, do tad u ligi mora biti dominacija kao Bayern jučer, više izlika nema.. Ali ponavljam, do tad se ne smije destabilizirati klub.. Što se zamjena tiče, ako do toga dođe eventualno, Bjelica ili Vahid.. PROVJERENO IME SA ZAPISANIM VELIKIM USPJESIMA U CV-u..
  • Dzgšb
    812

    NE POSTOJI
    Nakon Osijeka, Rijeke,Hajduka i Bayerna nema šta više tražit na našoj klupi ,pusti rezultate igra nam je preočajna
  • Majki2111
    3.1k
    Kod 3-2 smo se trebali povući u niski blo i čekati šansu iz kontre.tp1997

    E to se slažem.
  • Jurki
    11.6k
    uz najbolju volju kak svi zelimo vidjeti trenerski rukopis.. ali ga nema.
    Proslu sezonu su igraci izvukli na misice.. pun k utakmica 1:0... koje su mogle otici i na drugu stranu.
    Jbg nemamo igru vec godinu dana.. i to je najveci problem.. odigramo 1,2 utakmice dobro i onda opet kriza.. i tak godinu dana.. previse vremena i previse kredita je potrosil.
  • badjibadara
    3.1k
    Preimenovati temu u - Bivsi "trener" SJ, da napravimo bar mali pritisak.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nije da branim Jakira, ali mi igru nemamo jos duze od godinu dana, jos od kad je Cacic bio trener one zadnje utakmice s njim na klupi je krenuo nas pad u igri.
  • Paggini
    19.6k
    nije da branim Jakira, ali mi igru nemamo jos duze od godinu dana,dinamozivivjecno

    Hahahaah pa tko je zasluzan za to sto nemamo igru ako ne Jakir?
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    58
    Za razliku od velike večine na ovom forumu ja sam za Jakirov ostanak na klupi. Isto tako se slažem da bi mu se trebalo suditi na Monacu, ali naravno tražiti zamjena do tada.
  • javolimtebejako
    1.5k
    pa Čačić i Bišćan nisu udarili dobre temelje, nije profa kriv..
  • Paggini
    19.6k
    pa Čačić i Bišćan nisu udarili dobre temelje, nije profa kriv..javolimtebejako

    Pa sta ti mislis da je posao Jakira u Dinamu bio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.