• Bernard
    514
    i ja radim istu grešku ponekad ali moramo shvatiti da je to njima posao a nama emocija i tako će biti uvijek..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Meni jedan nas novinar kaze da Jakir nije uopce pozvan na sastanak, nitko ga nije zvao niti da je smijenjen niti da ostaje :gasp:
  • NajvećiFan-TakuraKaneka
    58
    Bio bi red da ako već raspravljaš o otkazu da čovjek to zna
  • Paggini
    19.6k


    I da je ovo točno, postoji neko ljudsko dostojanstvo. Ako sad uzmemo u obzir da njima nije stalo do Dinama kao nama, sto je razumljivo - koliko ti malo dostojanstva kao osoba imas da žicaš dres poslije ovakve sramote, to ne mogu razumit nikako.
  • Zagi
    7.6k
    Bio bi red da ako već raspravljaš o otkazu da čovjek to znaNajvećiFan-TakuraKaneka

    Zašto? Raspravljaju ljudi kojima je to posao. Kaj ima osoba o kojoj se raspravlja sudjelovati na takvom sastanku?
    Nadređeni donesu odluku, treneru se ona obznani i idemo dalje.

    Kaj bu on tam, braniti svoj staž? Imao je za to vremena , valjda su komunicirali Marić, Jakir, Zeko svo ovo vrijeme...
  • Bernard
    514
    slažem se sa tobom.Kuleta nisam imao priliku upoznati ali jedan član obitelji je bio jako blizak sa njim i on navodno jako voli Dinamo ali voli i sebe i novac pa tako da ga u neku ruku razumijem,svi su oni profi sportaši koji gledaju prvo sebe pa onda klub i navijače jbg.
  • rioda
    4.8k
    prvo Misic pa odmah Kule vidi se na 22:38gio

    Ne izgleda mi baš da su se trgali za njegov dres kao što se to predstavilo, vidim da Mišić redom sve igrače pozdravlja... Stojković je u pozadini razmijenio dres sa Gnabryjem
  • kikinho999
    2
    na prijenosu se vidi da je Gnabry cak nakon utakmice obukao dres Dinama i tako hodao po stadionu
  • Marley
    1.6k
    pa mozda se samo pozdravljaju, tako mi izgleda. Jesam i dalje naivna ili?
  • don
    5.5k
    pa mozda se samo pozdravljajuMarley

    jesu i Kule ga pita kako se uvijek nađe na odbijancu i zabije gol
  • Dr Hofmann
    833
    Moj pogled je da se kao navijač Dinama uvijek vodim: Igrači odlaze, uprave prolaze, u dobru i u zlu Sjever je uvijek tu. Znam da se nekada vežemo za neke igrače, ali meni su oni, koliko god to čudno zvučalo, najmanje bitni u ljubavi prema klubu. Nismo mi Liverpool pa da možemo zadržati Gerrarda cijelu karijeru, tko god malo odskoči, odlazi čim može, neki prije, neki kasnije. Zahvaljujem svima koji su nosili naš sveti dres, ali nikad od njih neću raditi nešto što nisu. To je njima profesija, gledaju da uzmu lovu da do kraja života ne moraju ništa raditi. Ustvari je, ako ćemo gledati s te strane, jedina prava legenda u moderno doba: Dražen Ladić :lol: , svima drugima hvala od srca

    I Jakire odlazi, da se držim teme
  • Marley
    1.6k
    a Harry mu kaze, a eto jako mi se svidja vas golman, nisam mogao prestat zabijat...

    Ah ne pali ni crni humor danas :sad:

    A da nisam skroz off topic, ne mogu vjerovat kako ste se neki uhvatili dezinformacija da je smjena trenera gotova stvar. Sta vam je ljudi, pa ne lovimo se valjda za sve sto netko anoniman napise.
  • Kepec
    5.4k
    Iz neslužbenih izvora bliskim klubu dobili smo informaciju kako Jakirović uopće nije napravio posebnu pripremu utakmice za Bayern. Praktički je bilo - odredio je sastav i dečki igrajte. Također, nakon utakmice nije došao u svlačionicu s igračima. Navodno, kad je uprava to saznala, odmah je sazvala hitan sastanak u vezi smjene. Drugim riječima, Jakir je u svađi sa igračima!

    Izvor: Prva Hrvatska Liga na FB.

    Koliko je sve to istina, saznati će se sigurno uskoro.
  • Dzoni
    616
    Što više vrijeme protječe, sve više mislim da će nas opet povesti u subotu u koprivnici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.