• dmil
    299
    kakav trening, evo Petkovica u koloni na Drzicevoj
  • Jaro
    7.3k
    nije neobicno, samo trazi pozornost koju mu je dajemo...
  • IvanPerić1945
    29
    Jakir je u svađi sa igračima,on je bivši 99%
  • Samurai
    103
    meni je neobično..zbog neviđene bruke i sramote,taj trening je mogla i čistačica odradit.
    Osim ako mu nedas povjerenje dalje..
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jao nasem klubu kad informacije ovako curemedvescak90

    A pazi informacije koja je procurila: trener je vodio trening. Treba javiti Fabriziju Romanu.
  • medvescak90
    43
    da smo nacisto jakir nikada nije ni trebao biti trener Dinama, jer nema ni znanje ni karizmu. Al u ozbiljnom klubu lete igraci, a ne trener
  • Jaro
    7.3k
    one s kim se pregovara i gdje zapinje koje su prenesene, makar - sve to sa zrnom soli ko sto i zasto pise...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    S tim da mnogi nis3334u spomenuti. Kao recimo Ante Rebić, kojeg je Frankfurt iz Fiorentine doveo za 4,5 mil. eura, a nakon Kovača je otišao u Milan za 40 mil. eura.don

    Ovo je meni najveći fenomen!

    Ante Rebić je igrač za kojeg bi rekao da će najlošije funkcionirati sa Nikom Kovačem od valjda svih igrača na svijetu.

    Realnost je takva da je Rebić u cijeloj svojoj karijeri odlično funkcionirao samo, jedino i isključivo pod - Nikom Kovečem :lol:
  • Crni86
    3.5k
    Da li je moguce da se pokusava odmah rijesit novi trener pa zato i cekamo objavu?
  • ElDorado
    34
    Svima je jasno da ova katastrofa zapravo nije jedini razlog za smjenu. Jakir jednostavno nakon svih priorema nije napravio bas nista na organizaciji igre i nekim osnovnim mehanizmima. Pa mi protiv Sibenika ili Istre koji su nam udarili visoki presing nismo mogli normalno otvarati. Protiv tovara jos i gore. Visoki presing ne znamo igrat. Sustavi se mijenjaju samo da bi se dodvorilo tzv senatorima. Mišić je najveci problem nase igre vec mjesecima. Itd itd. Za mene je Jakir zapravo ogromno razocarenje. Nama treba trener iznad HNLa. Da li je to Kovac? Nisam bas zicer, svugdje je dobio cipelu. Terzić bi bio top ali to ocito nije realno. Ali Jakir je bivsi to je zicer
  • San Lorenzo
    15.3k
    Čerina smo ganjali, nismo ga uhvatili i nismo doveli nikoga...da ne bi tako bilo i sa novim trenerom?!
  • FrodoJePurger
    96
    vrlo vjerojatno, bilo bi nepromišljeno dati otkaz profi, a ne imati odmah zamjenu za njega
  • ElDorado
    34
    Po nekim info zavrsava se dogovor s Kovačem
  • Brusa
    1.5k
    ne bi bilo nepromišljeno. Protiv Slavena nek vodi tekmu bilo tko...svejedno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.