• Izet Hajrović
    2k
    "‼️Sergeju Jakiroviću su dani na Maksimiru odbrojani!?

    Iz neslužbenih izvora bliskim klubu dobili smo informaciju kako Jakirović uopće nije napravio posebnu pripremu utakmice za Bayern. Praktički je bilo - odredio je sastav i dečki igrajte. Također, nakon utakmice nije došao u svlačionicu s igračima. Navodno, kad je uprava to saznala, odmah je sazvala hitan sastanak u vezi smjene. Drugim riječima, Jakir je u svađi sa igračima!"

    Tekst s Facebook stranice Prva Hrvatska Liga. Ne znam koliko je tu istine, možda netko može potvrditi.

    Također, nisam vidio da se negdje spomenulo, ali na pressici u ponedjeljak Jakir je izjavio nešto u stilu "Bayern je ozbiljna momčad, jučer kad smo radili analizu nismo znali odakle da počnemo". Sad je li to lapsus ili je stvarno u nedjelju počeo pripremati operaciju "Bayern", ne znam, ali tragično je da ti ideš dva dana prije utakmice pripremati istu.
  • MarK
    621
    Ajmo ovako. Nakon ovakvih igara uvjeren sam da nećemo pobijediti nikoga ako ostane Jakir. Možda bod u Bratislavi. Novi trener ma koliko skup bio(2-3 milje) vjerujem da može dignuti ekipu i uzeti skalp nekome i praktički pokriti svoju godišnju plaću, a možda i dvije. S druge strane možemo profitirati razvojem mladih igrača uz paralelnu čistku senatora. Mislim da rizik skupljeg trenera nije velik koliko i rizik da ostane ovaj ili ga zamijeni neki jeftini početnik iz domaćeg bazena.
  • rioda
    4.8k
    Pa neće raditi pripremu za Bayern prije utakmice s Hajdukom koja se igrala u petak.
  • don
    5.5k


    već je stavljen post u njegovoj temi. Svejedno, gluposti.
  • Facke
    3.6k
    Miro Vugrinec navek govori onak kak misli. Kaj ste skocili odma na njega zate kaj se vase mislenje s njegovim ne slaze?

    Moje mislenje o Kovacu:

    Eintracht Frankfurt:
    Odradil sjajen posel. Dobre su pod njim igrali, fizicki su bile jake spremni. Spasil ih od ispadanja i osvojil kup. Njegov rad je bil temelj za ovu novu Eintracht. I tam je dobre radil s teski karakteri poput Rebica ili Kevin Prince Boatenga.

    Bayern München:
    Ekipa i navijaci ga nisu mogli zmisliti od prvuga dana. Busili su ga od prvuga dana i unatoc tome uspel osvojiti Bundesligu i kup.

    AS Monaco:
    Jake su dobre igrali pod njim. Dober ofenziven nogomet, dobra obrana , fizicke jaki. Otkaz po mene dobil bezveze.
    Tu su i sami igraci ostali iznenadeni. Imel je drugi najbolji prosjek bodova v povijesti kluba kad je otkaz dobil.
    Ali bile je nekih problema s Ben Yedderem to znam.

    VfL Wolfburg:
    Prvi potez je bil da je odpilil Maxa Krusea kaj je bil dober potez. Kovac mu je sansu dal u par utakmica ali se Kruse posral na njega i njeguve metode treninga. Imel je male peha s rezultati ali i Wolfburg je dost duge igral odlicne pod Kovacem. Imel je na kraju los niz , ali v zadnje tekme kaj je vodil Wolfsburg je uspel prodrmati ekipu , neke premeniti , odigrali super i na kraju je zbog sudacke pogreske dobil otkaz el nije pobijedil.

    Ja Kovaca osobne ne znam. Zake Kovac s nekim zvijezdicama znal imeti probleme ?! Po mojem mislenju el igracima veli iskrene svoje mislenje kak nama Miro Vugrinec tu. A ti igraci nisu naviknuti na pune kritike nek da im se ritica lize.
  • tp1997
    262
    Ma prvo da Jakir bude smijenjen, a onda ćemo o nasljedniku. Što više vrijeme ide, to sam skloniji vjerovati da ipak ostaje do Belupa.
  • Ivdzo11
    4.2k
    U kuloarima oko Maksimira spominju se već brojna imena, po raznim informacijama najbliže klubu je Niko Kovač. Zvonimir Boban je zadnjih tjedana nekoliko puta viđen u društvu Roberta Kovača, a legendarni kapetan "vatrenih" prilično je blizak s aktualnim vodstvom Dinama. I priča oko Kovača "gura" se s te strane. A ostali? Navijači priželjkuju povratak Nenada Bjelice, sve više simpatizera ima i Željko Sopić.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    https://www.24sata.hr/sport/jakirovic-iscekuje-odluku-kluba-navijaci-bi-bjelicu-ili-sopica-opcija-je-i-dalicev-pomocnik-1005216?24sata_ref=frontpage-sport

    " Velimir Zajec nije bio u Münchenu, predsjednik kluba je zbog koronavirusa ostao u Zagrebu, pa teški debakl "modrih" pratio putem malih ekrana. Izvršnjaci su tako dugo raspravljali o sudbini Jakirovića, koji je kod kuće dugo čekao svoju presudu. Ali do kasno popodne do njega nije stigla nikakva informacija o njegovoj budućnosti, pa se trener "modrih" priprema za trening u srijedu.

    Kako nitko od predsjednika, uprave ili članova izvršnih odbora nije Jakiroviću još priopćio je li bivši ili ne, tako ni trenerovi predstavnici tijekom jučerašnjeg dana nisu pohodili Maksimir. Niti započeli pregovore s klubom oko uvjeta otpremnine. A to nekako ostavlja dojam kako će Jakirović i u srijedu voditi trening hrvatskog prvaka.

    Kako saznajemo, u Dinamu žele da sljedeći trener hrvatskog prvaka bude netko "čvrste ruke", neka osoba koja će bitno postrožiti stvari u svlačionici, netko kod koga neće biti toliko opuštanja. A s te se strane Kovač, Bjelica ili Sopić čine idealnim rješenjima. U jednom se trenutku zakotrljala priča i kako bi Dinamo u nove pobjede mogao povesti Dalićev pomoćnik Vedran Ćorluka, spominjao se i Damir Krznar, ali... Jakirović je još trener Dinama!

    U Maksimiru je sve moguće, tu se stvari mijenjaju preko noći. Jakirović je i srijedu proveo kao trener "modrih", veliko je pitanje što mu donosi četvrtak. I jesu li čelni ljudi Dinama već krenuli u razgovore s potencijalnim zamjenicima aktualnog trenera ili će Jakirović dobiti priliku voditi momčad i u subotu u Koprivnici. A tamo ga više nikakav kiks ne bi mogao spasiti, samo pobjeda. I da Dinamo konačno izgleda kao - Dinamo!"

    :roll:
  • FrodoJePurger
    96
    bezveze se riskira, po meni je bolje odmah sada naći zamjenu nego ići na Slaven bez trenera
  • ElDorado
    34
    Sopić ili Ćorluka bbili harakiri. Pa ne sjede tamo bedaci
  • prefontaine
    315
    Koji Sopić, Bog vas ubio?! Čiji to navijači priželjkuju njega? Dinamovi sigurno nisu!
  • Jaro
    7.3k
    sve više simpatizera ima i Željko SopićIvdzo11

    ovakvima je potrebna lobotomija i ispiranje mozga elektrosokiranjem...
    mogu prihvatiti da ne valja Kovac nekima, da je nekima izbor Kek, Vaha, pa i reciklaza Bjelice, ali ako nam je opcija Sopic, Tomic i ekipa - ostavite Jakira - jeftinije je barem...
  • sport
    3.3k
    Pojedini novinari iz ovih ili onih razloga imaju svoje favorite pa to upakiraju u želju pojedinih sipatizera Dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.