• don
    5.5k
    bezveze sam utroši vrijemeMiro Vugrinec

    tu se moram složiti s tobom.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ajd dečki nađite sobu.
  • tp1997
    262
    Ono čega se ja bojim je da ostave Jakira do Koprivnice, tamo natamburamo moćne Farmaceute s nekih 4-0, i da onda bude ups pa eto ne možemo trenera smijeniti nakon što je podigao ekipu i ostvario dobar rezultat...
  • NitkoBitan
    17k
    Paok, Sparta, Balkani, 9 komada protiv Bayerna... Slaven Belupo ne smije biti mjerilo icega!

    Jakir je svoje pokazao na europskim utkamicama i derbijima. Ako sportska struka misli da on moze ista vise izvuc protiv Monaca, Salzburga, Slovana...
  • Jaro
    7.3k
    ma ak ostane tamo, taman ce biti kao i Rijeci i Hajduku - sredstvo vracanja atmosfere "kad si u banani, zovi Jakirov Dinamo"
  • hardek
    2.8k
    Niko Kovač je ovakav i onakav ali je odradio jako dobar posao sa promocijom mladih igrača.

    Koga god se dovede određeni dio ljudi neće biti zadovoljan. Ja recimo nisam za Bjelicu jer ne volim ponavljanje trenera. Takve epizode uvijek neslavno završe jer se romantičarski gleda na prvi mandat.

    Isto tako moram reći da će po meni biti sramota ako ga se unatoč odluci da je bivši pusti da vodi utakmicu protiv Slavena.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Od početne euforije vratila mi se zabrinutost. Ubija ova tišina bez službene objave, još sad kad sam pročitao u SN da postoji neka mini šansa da on ostane tu i za Slaven, odmah mi je spao entuzijazam...
  • MarK
    621
    Samo treneri koji su radili u najjačim ligama i znaju kako treba raditi da bi bio na takvom levelu. Dosta je više krkanluka iz slovenskih, bosanskih ili naše smiješne lige
  • Zg123
    212
    S obzirom da insajderi koji vecinom imaju tocne informaciju pisu da se pregovara oko raskida mislim da bi bilo bizarno da vodi tekmu protiv Slavena. Lako moguce da Perkovic bude privremeni trener dok se ne pronadje pravo rijesenje
  • Dzgšb
    812

    Do sad sam cijenio tvoje upise i u svemu se slagao s tobom , i jedva sam čekao tvoj post. Ali od svih imena da ti kažeš da je Alberto Riera jedino idealno rješenje ne mogu da vjerujem da to od tebe čujem , nama treba netko tko će uspostaviti reda u svlačionici čim prije u momčadi punoj senatora, a ti od svih nađeš lika koji je prije par dana izgubio 5-0 ,očito radite u istoj agenciji , a popljuješ kovača i znaš bolje posao od velikog gospodina Marića i Zajeca, očito trebamo do Zajeca doći i reći mu da postavimo tebe za sportskog direktora.
  • Crni86
    3.5k
    moja poanta je bila da se disciplina ne drzi kroz tiraniju i da ti sad nekog gazis kao da je mrav. Takva disciplina vrlo brzo pocne pucati te dobis kontraefekt.

    Disciplina se drzi kroz karakter, a samim time onda je i puno ugodnija atmosfera za rad. Za primjer mozemo navest Nenu i njegovo handlanje petka, a vidi cuda petko opet htio bjezat njemu u tursku. Jednostavno igraci te krenu cijenit i respektirat i bez ikakve tiranije upijaju i slusaju tvoju rijec. To je onda i zdravo okruzenjje u klubu i unutar momcadi.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    očito radite u istoj agencijiDzgšb

    Sve si s ovim rekao. Da znaš ista i pratiš znao bi da Niko Kovač kao i Riera surađuje s Andyem Barom i da mu je ovaj radio Dubai prije mjesec dana, tako da očito sam u istoj agenciji i s Kovačem posto dijelim agenciju s Rierom.

    a ti od svih nađeš lika koji je prije par dana izgubio 5-0Dzgšb

    Izgubio u gostima od puno jačeg i skupljeg protivnika, s igračem manje ostao na 0-0 na početku utakmice. I bio je trener ekipe punih 24 sata na toj utakmici, mora da je on sve kriv bio kao sto je Krznar bio bitan u pobjedi protiv Tottenhama s 24 h na klupi
  • emilperska
    5.4k

    Ajde nas za Jakira obraduj, lako ćemo za sve drugo..
  • Orc123
    7.8k
    Znate vi kaj je naj zalosnije? Kaj ce ovaj i ovo prezivjeti i ostati na klupi! Pa si mi nek razbijamo glavu tko bi bio dobar a tko ne.....ovaj ce i to proc i smijati se svima nama u facu!
  • Samurai
    103
    Autoritet i disciplina se dobijaju jebenim znanjem..nikakvom galamom i tiranijom..ako imaš znanja slušati ćete svi..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.