• Dr Hofmann
    833
    Ne, ne, ne, ne i još sto tisuća puta ne Sopiću. Ne u ovom trenutku, ne sad. Dajte pravog trenera koji će kad uđe u svlačionicu izazvati neki efekt, Sopić ne može to u ovom trenutku. Ako nisi vodio utakmice u Ligi prvaka, ništa od tebe sad. Nemamo vremena za eksperimentiranje
  • Zg123
    212
    Tironi je prvi objavio sastav za LP sinoc, nadamo se da ipak ove info koje izbacuje nisu tocne…
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Pa vodio je Sopic utakmicu u LP, Dinamo - Juventus :confused:
  • Dr Hofmann
    833
    A jebi ga sad :lol: . I to je popušio 4-0...Ali nije vrijeme za njega, nikako.
  • Noel
    5.9k
    Ne želim ni Jakirovića ni Sopića ni takve smiješne niželigaške trenere ni blizu Dinama.. nikad nikad više.
  • Slush
    621
    Ok, znaci pobjedujemo belupo, nizeligasa u kupu, Jakir izjavljuje da smo digli momcad, gubimo od Monaka 4:1, Jakir izjavljuje da su oni druga dimenzija, pobjeduje HNL ostaje na klupi i tako u krug do kraja godine. Jakir dize HNL i slj sezonu ulazimo s njim kao trenerom. U meduvremenu ce Ristovski dobiti novi ugovor, petko ce dobit poboljsani ugovor i to je to.

    Jos ce u HNLu biti gusto pa necemo nijednog mladog igraca afirmirati.
  • Paggini
    19.6k
    Sopić je downgrade na Jakira, a to stvarno govori puno

    Dosta tih seoskih trenera u Dinamu
  • McGrade
    1
    Pripremu utakmice radi njegova ekipa i on puno prije utakmice s Hajdukom, a s igračima je prolazi poslije Hajduka
  • M94
    1.2k
    Kovac, hm, ima iskustva u nekim velikim klubovima al ne znam da bi mu tu tiranija dobro prolazila, mislim da bi brzo izgubio svlacionicu.
    Koliko god treba cvrsta ruka treba znat i dozirati.
  • Slush
    621


    Igraca Bayerna boli k za Kovaca, moze ga busiti nece mu padati vrijednost. Hoce li Baturina busiti Kovaca da mu se sroza vrijednost?
  • tp1997
    262
    Ovo je točno scenarij koji ja očekujem. Nažalost. Čim mu se da prilika u Koprivnici, daje mu se i prilika da zaradi alibi za daljnji ostanak na klupi.
  • M94
    1.2k
    Ne moze Batiju past vrijednost, on ce dobit svoju placu, tu jedino moze njbat Dinamo koji moze dobit manju odstetu ako ovaj ne igra.

    Nije bas slucajno da se u vecini ekipa nije slagao s igracima, nemojte zaboravit da su ga i u repkici izbusili.
    Igraca Bayerna boli k za Kovaca, moze ga busiti nece mu padati vrijednost. Hoce li Baturina busiti Kovaca da mu se sroza vrijednost?Slush
  • emilperska
    5.4k
    Ovo mi je ubilo dan vise neg ono jucer..
  • GOAT
    1.2k
    Mislim da bati ima u ugovoru pravo na određeni dio odštete pa je i njemu u cilju da ta vrijednost bude sto veća
  • Peškaman
    4.2k
    Bjelica je isto na glasu teškog,oštrog trenera pa je za njegovo vrijeme Bruno igrao ekstra nogomet.
    Korisnik foruma je iznad usporedio Rebića pod Kovačem, igrao nogomet života, nabio cijenu karijere. A Rebić je poznat 'ko luda glava, Kovač 'ko tiranin.
    Imamo primjer i Gattusa i Livaje,puno je ljudi po internetu pisalo da će se hvatati vratovi ali izgleda da su 'kliknuli'.

    Tako da,možda u početku izgleda kao da će se prvog tjedna posvađat pola svlačionice ali ne možeš znati dok ne probaš.
    Možda je i potrebno da se čitava svlačionica popičkara da sve sjedne na mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.