• Sixthway
    457
    Dolazak tamo kroz koje kakve probleme , odlazak u grad preko pokvarenih vlakova i buseva , evo još sad nisam došao kući, a od ponoći se vozim. Volio bi da ponekad te pičkice na terenu idu na takva gostovanja da vide koliko to sve zna biti stresno i koliko odricanja radimo da bi nam oni ovakvim pristupom vratili.
  • Mazalo
    176
    Baš to, jebeno se trudis, trosis novce da dodes I podrzis ih, a oni igraju kao pickice.
    Onaj kaos sa podzemnom nakon tekme, dosli smo 4 sata nakon utakmica u hotel tek. Nakon neprekidnog pjesacenja i lutanja po Münchenu. Bayern je bio bolji, ali trgni se, trči, ukliži, udari.
    Najvise volje su pokazali nakon tekme kad su žicali dresove..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pišaj po analfabetima sa Zone.

    Jel vam bar malo neugodno? Znam da nije, nemaju pojedinci obraz.
    Captain America

    Ovo nije dobro ostarilo.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Onaj kaos sa podzemnom nakon tekme, dosli smo 4 sata nakon utakmica u hotel tek.Mazalo

    što bilo?
  • Mazalo
    176

    Nije ništa vozilo, mi smo zapeli na stanici odmah kod stadiona I nismo niti krenuli. Imali su nekih problema na dionici prema gradu I iskljucili su kompletno napajanje za podzemnu tako da su svi stajali. Totalno neorganizirano, bez ikakvih informacija kako dalje nastaviti..
  • masacusec
    3.5k
    Ajmo (pokušati) pronaći nešto dobro iz sinoćnjeg debakla, koliko god se to činilo nemoguće. Kad si janpi ko tele i misliš da si najjači, da si najveći, da si najzgodniji, da si bolji od drugih; treba ti netko zveknuti šljagu da te otrezni, da te spusti na zemlju, da te vrati u realni svijet. Autor sinoćnju blamaže je prvenstveno jakirović koji mora dobiti pedalu! Otkad je došao, iz ovih i onih razloga, nisam ga htio kao trenera Dinama!

    Ugovor koji mu je dala bivša kriminalna uprava stopirala je aktualnu upravu da ga pedalira na vrijeme jer bi to, za jakirovića bio lukrativni raskid koji bi iole narušio financijsku stabilnost kluba. No, ulazak u sve veću dubiozu, obaranje negativnih rekorda, sportska prostitucija kluba kao što su zadnje dvije utakmice (nikakvo pretjerivanje!!!) skuplje je od zadržavanja jakirovića i njegovog tima kao suvoditelje sportske politike kluba.

    Vrijeme je za veći iskorak kluba, za čak i svojevrsni rizik, a to je angažman zvučnijeg imena koji bi vodio ove dečke koji su, ipak, precijenjeni te kojima je nužno potrebna čvrsta ruka, kako na terenu tako i u svlačionici. Niti petković, niti ristovski, niti ademi nisu iznad kluba!! A isto tako, iznad kluba nisu ni Zajec ni Marić, koji moraju pravovremeno reagirati i zaustaviti negativni trend.
    Još do prije samo dva tjedna, i mediji su kreirali sliku o Dinamu, kao atomskom Dinamu, nikad jačeg Dinamu, dominantnom Dinamu, koji postaje prvak već u prosincu.

    Uistinu, šteta što punimo naslovnice europskih tabloida isključivo u pejorativnom i satiričnom kontekstu, a onako bolesna atmosfera na stadionu je u sasvim drugom planu.
    Nepošteno i neodgovorno prema svim navijačima Dinama koji su potegli do Munchena!
  • josipsucic
    31

    https://www.wochenanzeiger.de/article/260527.html

    Katastrofa, na cijelom sustavu podzemne željeznice je bila isključena struja zbog ljudi na pruzi koji su iskakali iz prenatrpanog Ubahna (sto je normala nakon tekme) nakon aktiviranja SOS tipke u njemu. Vlak je iz nekog razloga zastao u tunelu između dvije stanice više od pola sata i ljudi su krenuli pušiti što se ne smije jer aktivira te sustave za sigurnost. Nije ni meni još jasno što se točno dogodilo, jedino što su morali isključiti struju na cijeloj liniji zbog osoba na pruzi. Uglavnom, bio je kaos nakon tekme, tisuće ljudi su se vraćale taksijima, ja sam osobno stigao doma tek u 4 ujutro, iako sam trebao da je bilo sve po planu oko ponoći, a mogu misliti kako je bilo ljudima koji su imali neke ugovorene prijevoze, letove, buseve za doma.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Katastrofa, na cijelom sustavu podzemne željeznice je bila isključena struja zbog ljudi na pruzi koji su iskakali iz prenatrpanog Ubahna (sto je normala nakon tekme) nakon aktiviranja SOS tipke u njemu. Vlak je iz nekog razloga zastao u tunelu između dvije stanice više od pola sata i ljudi su krenuli pušiti što se ne smije jer aktivira te sustave za sigurnost. Nije ni meni još jasno što se točno dogodilo, jedino što su morali isključiti struju na cijeloj liniji zbog osoba na pruzi. Uglavnom, bio je kaos nakon tekme, tisuće ljudi su se vraćale taksijima, ja sam osobno stigao doma tek u 4 ujutro, iako sam trebao da je bilo sve po planu oko ponoći.josipsucic

    Užas živi.
  • Paggini
    19.6k
    Vlak je iz nekog razloga zastao u tunelu između dvije stanice više od pola sata i ljudi su krenuli pušiti što se ne smije jer aktivira te sustave za sigurnost.josipsucic

    Hahahhaha, ovo je legendarno
  • NitkoBitan
    17k
    Pa ovo se ne dogada ni u Zagrebu sa javnim prijevozom :rofl:

    Nije ni Njemacka sto je nekad bila.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Istina, u Zagrebu ekipa nikad ne puši u tunelu. :D
  • Draž
    1.3k
    Istina, u Zagrebu ekipa nikad ne puši u tunelu. :DMali Zeus

    Da ekipa. Kakve su to fore. Jel tak i doma pušite u U-bahnu u tunelu?!?!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nije problem cak ni sto se dogodilo nego cijela ta situacija i reakcija ovih iz DBa ili izostanak iste.
    Ono jebiga, ko vas jebe, snadi se..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.