• Benito
    822
    Sa Kuletom bi imao i za pas u dubinu i decko bi ugrizo nekog za nogu ak nista drugoNousername

    Zato je skoro ugrizao Kanea kad ga je žicario za dres odmah nakon kraja
  • Sljeme
    2.4k
    Sigurno da trener mora preuzet odgovornost kao i struka koja stoji iza njega. Nažalost mislim da će eventualna smjena trenera bit samo kozmetička promjena i da dugoročno nebu bilo puno pomaka u igri jer po meni dosta igrača trenutno ne može igrat na visokom nivou i to pokazuju iz utakmice u utakmicu. Dobro živi bili pa vidjeli. Izgubio sam povjerenje u njih nakon hajduka.
  • Antisha
    721
    Poraz na svim frontovima osim navijačkog, blamaža i ono sranje s vlakom za šećer na kraju.

    Al nakon svega ću opet u subotu sjest i gledat utakmicu. Bolest, jebi ga.

    Nadam se da ste svi iz Muenchena sretno i sigurni stigli kućama, ili da ste barem blizu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Vrhunac je bio kad sam skužio da na stranici 661 teleteksta više nema rezultata za kladionicu. Kad je neka tekma frka obično prebacim na teletekst i gledam koja će se zelena brojčica pojaviti i za koju momčad.

    Čudan sam, znam.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nije problem cak ni sto se dogodilo nego cijela ta situacija i reakcija ovih iz DBa ili izostanak iste.Efes Pilsen

    Ništa čudno, identično se dogodilo u Hamburgu na Euru. Ekipa napunila stanicu, vlak za vlakom dolaze i niti ne staju - neki puni, neki poluprazni. Ekipa popizdi i krene po pruzi prema stadionu, sve ode u k i više nema vlakova sat vremena, dolazi interventna policija jer misle da je neko sranje, za razliku od naše s njihovom se da pričati i kad smo im objasnili o čemu se radi i da nitko ne radi probleme, oni sliježu ramenima i komentiraju da je to DB. Naravno, u svemu tome skoro 2 sata ama baš nikakve službene obavijesti.

    Idealiziramo mi tu Njemačku previše, uvjerim se u to svaki put kad sam gore.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Znači DB niš bolji od našeg ZET-a, dapače.
  • josipsucic
    31

    ni blizu, nekako od korone je sve malo malo u kurcu
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Hamburg mi je sinoc prvi i pao na pamet. Kad dodam da sam najduze proveo u redu za sigurnosnu provjeru na aerodromu u Dusseldorfu (3 i po sata) sve mi jasnije da sve te price o divnim svabosima dolaze od gastica iz 90ih kojima je sve bilo wau, a i kad nije nisu govorili..
  • Mazalo
    176
    Ovo je bio MVV(Münchner Verkehrs- und Tarifverbund) Ali da, totalni kaos je nastao. Imam malo pojma u toj branši I cudi me da nisu preusmjerili vlakove nekako ili organizirali zamjenski prijevoz. Npr u Nürnbergu kad stane tramvaj odmah voze Taxi kao zamjena, nešto se dogodi sa podzemnom odmah dolaze autobusi I voze, traje put malo duze Ali se ne ostavi ovako na tisuce ljudi da se sami snalaze!
    Puno njemaca je zakasnilo na svoje vlakove doma, ostali svi cekati usred ničega..
  • Eduardo
    19.9k
    Ograničen sam po pitanju uploada i dozvoljene veličine datoteke pa nije bilo mjesta za VAR, penale, poništene golove i obrane golmana.

  • CastAway1986
    1.4k
    Godinama smo bili kanta za napucavanje u Europi i služili za popravljanje gol razlike sve do dolaska Bjelice koji je to promjenio...Nažalost Jakir u kratko vrijeme nas vraća u prošlost i nema trenera koji bi preživio ove poraze od Sparte , Paoka , Balkanija do Bayerna...Uvjeren sam i dao bi se kladiti da nijedna momčad u ostatku natjecanja neće primiti 9 golova i to je najveća sramota kao da smo amaterski klub a ne ekipa koja je na zadnjem okupljanju 3.reprezentacije svijeta imala 4.igraca..
    Što se igrača tiče ne treba stalno isticati senatore osim u slučaju da nisu izašli pred kamere a morali su , jednostavno cijela momčad je bila toliko preplašena da je teško izdvojiti bilo što pozitivno..Da odradio se prijelazni rok dobro ali dobro u odnosu na posljednje sezone , mi navijači smo i sami kumovali uzdizanju nekih igrača koji su klasa za HNL ali za nešto više nisu..
  • josipsucic
    31
    a što reći, 3:0 poluvrijeme, a onda Petko 3:1, ludnica, 3:2 Ogiwara - a u Münchenu muk! Muk jebote!
    kada ga je Ogiwara strpao tu ekstazu i slavlje pamtit ću cijeli život, skačemo jedni drugima, stadion se trese, sektor Boysa u ekstazi i u gromoglasnim vriscima Dinamo Dinamo
  • NitkoBitan
    17k
    I tada se Dinamo trebao povuc i skupit redove a ne ic u neko nadigravanje. Da je ostalo 3:2 onda lovis taj gol pred sam kraj utakmice pa makar primio taj cetvrti....

    Ne znam kaj smo mi mislili da ce se Bayern usrat i past kod kuce zbog Dinama ciji igraci ne mogu pratit tempo Bayerna (opce poznata stvar). Jbni trener, niti plana niti taktike.
  • Mali Zeus
    12.5k
    I još kaže profa da smo krenuli jurcati. Možda da si im ti kao trener rekao da to ne rade, ne znam.
  • NitkoBitan
    17k
    Eto jezim se... Mozda bi se kojom prilikom mogao zaderat ili bacit savjet igracima a ne drzat poker face misleci da tako ispada pametan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.