• San Lorenzo
    15.9k
    Doktor je i večeras dobio svih 90 minuta.
  • DrawTube
    4.8k
    Ima muda pred 20 tisuća ljudi zahvaljivati Mumiji i Vlatki a nema muda nakon tekme dati intervju?

    Kapetane, za tebe je Ogi u ovom kratkom intervjuu pokazao 5x više karaktera i muda!
  • Big Daddy
    1.3k
    Lik si umislja da je iznad Dinama
  • Kruno
    328
    Lik je toliko dobar da ga nitko nece.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Iduci ljetni prijelazni rok mu opet treba ponudit novi podebljani ugovor jer ulazi u zadnju godinu pa da ne ode besplatno... Veci mu je godisnji ugovor u Dinamu nego sto su drugi klubovi spremni dat za njega.

    Jedino pojedini navijaci Dinama vide klasu u njemu. Bayern je pokazao klasu, trkacku nadmoc, brzinu, okomitost, konkretnost, udarce iz prvog dodira... sve ono sto Petkovic nema!

    "Romanticarstvo" je stvar proslosti, od toga rezultata nema, barem ne u danasnjem nogometu.
  • ShanKu
    759
    Jučer uz gol, jedino pozitivno je bil prekršaj na Neueru..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Lik igra kao da je sredina 80-ih. A problem trenera je da to ne vidi ili ne želi vidjeti.
    Inače jako voli slušati sam sebe, ali jučer to nije bio slučaj. Nego je prvi Ogiwara u suzama davao izjavu.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Talentiran igrač, visok, jak, tehnika vrhunska. Ali propuh u glavi i jebi ga, nema vatre u njemu. Čudan lik, rijetko nasmijan, imaš sve u životu jebo ga ja, daj malo benzina. Jebi ga, sad opet na neki način ovisimo o njemu, što mi stvarno više ide na kurac.
  • Big Daddy
    1.3k
    Nije on problem., jer bilo je i drugih koji su tako igrali i tako se ponašali, problem su ovi kaj mu to sve toleriraju….
  • MarK
    648
    Ehh da smo imali Ramona sinoć... Ne bi baš njihovi stoperi igrali tika taku
  • ibro1986
    180
    U redu zabio je gol, ali opet ocaj teski
  • Big Daddy
    1.3k
    Ne bih danas pljuvao po Petku, bio je u najmanju ruku kao svi ostali, najtuznije kaj su “senatori” opet zakazali, a oni bi u ovakvim situacijama trebali preuzeti odgovornost. Ali ocito nisu dorasli i to se mora pod hitno promijeniti.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zabio je protiv Bayerna kad se nasao u 16m te opet protiv Slaven Belupa udarcem iz 16 metara.

    I nakon toga on se ima potrebu vracat na centar po loptu i izigravat nekog veznjaka na 25-30 metara od protivnickog gola. Eto majkemi ja ne razumijem...

    Komentator se cudi, navijaci se cude, jedino treneri ne vide problem te ga drze u igri cijelu utakmicu sa jednim te istim stilom igre.

    Ne zivimo vise u vremenina nogometnog romantizma. Trci, rjesi se lopte, proigraj igraca sa 2 dodira, skaci, pucaj, ne kompliciraj...
  • NitkoBitan
    17.6k
    Livaja i Petko zivot znace svojim klubovima dok vani nigdje ne bi uspjeli (mislim na ozbiljne lige), to dokazuje i manjak interesa stranih klubova. Prostor za dokazivanje imaju u ovoj banana ligi gdje bi i Kulenovic realno mogao zabit 20 golova da konstantno igra i puca penale.

    Jednostavno kada se na nesto naviknes bez toga i ne mozes, kao recimo kave ujutro prije posla. Bit ce bolno odvikavanje od Petkovica no mislim da cemo profitirat od rastanka vec u srednjem roku.

    Da povucem paralelu... pogledajte gdje je Osijek bez Miereza. Nije Ramon nikakva klasa od napadaca...

    Sami smo si krivi sto malo bolje igrace prozivamo klasama. "Baturina prerastao HNL", "Petkovic doktor igre"... dajte me nemojte j... I onda kad se trebas dokazat na europskoj sceni nema te nigdje. Ako su ovi nasi doktori onda svi ostali (U LP, jacim ligama) imaju primarijuse najviseg ranga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.