• tp1997
    262
    Jakir opet o nekakvom uživanju, a Petko pak ima moment "ne slažem se s trenerom"

    Dobar znak.
  • Big Daddy
    1.1k
    5577e263-7a6e-4089-a97e-951a3cc29dc6.jpg


    Neka danas bude tvoj dan!
  • tp1997
    262
    Kada zagusti, tu je Petković da šeta po terenu :smile:

    Čak ni obranu ne igra, samo stoji gore i čeka pitaj Boga što.

    Vraga bi mu to Bjelica dopustio...
  • ibro1986
    150
    petkovic out,kulenovic in, boli me k* to sta petkovic ima iskustva u europi, ali u igri treba biti onaj koji se trudi i onaj koji ne šeta po terenu.
  • ShanKu
    733
    znam kaj sam napisal prije tekme za Petka, ali oduzet mu treba kapetansku traku... za Ademija nisam to nikad ni pomislil
  • Big Daddy
    1.1k
    Na zalost, sve kaj sam rekao o Petku, bio sam u pravu… Nadao sam se da ce me mozda bas veceras uvjeriti u suprotno, ali nema tu kruha…
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nogomet ovog čovjeka lagano ulazi u sferu bezobrazluka.
  • Lynx17
    4.1k
    Neznam, nisam dobro primjetio ali AKO se bacio kada mu je RPG dodao tu dobru loptu u dobru poziciju, onda je to bilo sramotno bacanje. Taman smo dobili loptu u opasnom zonu a tada je jos bilo samo 1-0.

    Ako nije onda oprosti, nisam najbolje vidio.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Tko bi rekao da napadač mora biti u 16m da bi zabio gol?
  • marin23
    6
    Tako je doktore
  • ShanKu
    733
    Bruno ispričavam se... zato i jesam tu di jesam, proizvodnja :rofl:
  • Lynx17
    4.1k
    Lolol ajmo Bruno! Uzeo loptu od Musiale kao bonbone od dijeteta.
  • Mihael2305
    22
    Penzija zove, treba r2 držat
  • NKDZ86
    1.4k
    Svaka čast svima koji su mu dali novi ugovor i kapetansku traku, sramota da je on kapetan, šeće po terenu, čovjek od 35g više trče od njega i bori se, prodajte ga prvom kupcu!
  • sebenico
    552
    Ja sam svoje mišljenje o Petku napisao dok je trajao prijelazni rok, a to je da nema napretka s njim. Nije čudno što nitko nije htio dati ni tih 2 milje eure kako bi ga doveo. On sa svojim angažmanom može povremeno u hnl-u igrati, ali ovo je danas bila potpuna nemoć. Gore od rekreativca je izgledao...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.