• Big Daddy
    1.1k
    Mislim da je za obrambene igrace Bayerna veceras bio lakši trening s njim…
  • San Lorenzo
    15.4k
    Doktor je i večeras dobio svih 90 minuta.
  • DrawTube
    4.7k
    Ima muda pred 20 tisuća ljudi zahvaljivati Mumiji i Vlatki a nema muda nakon tekme dati intervju?

    Kapetane, za tebe je Ogi u ovom kratkom intervjuu pokazao 5x više karaktera i muda!
  • Big Daddy
    1.1k
    Lik si umislja da je iznad Dinama
  • Kruno
    307
    Lik je toliko dobar da ga nitko nece.
  • NitkoBitan
    17k
    Iduci ljetni prijelazni rok mu opet treba ponudit novi podebljani ugovor jer ulazi u zadnju godinu pa da ne ode besplatno... Veci mu je godisnji ugovor u Dinamu nego sto su drugi klubovi spremni dat za njega.

    Jedino pojedini navijaci Dinama vide klasu u njemu. Bayern je pokazao klasu, trkacku nadmoc, brzinu, okomitost, konkretnost, udarce iz prvog dodira... sve ono sto Petkovic nema!

    "Romanticarstvo" je stvar proslosti, od toga rezultata nema, barem ne u danasnjem nogometu.
  • ShanKu
    734
    Jučer uz gol, jedino pozitivno je bil prekršaj na Neueru..
  • Mali Zeus
    12.7k
    Lik igra kao da je sredina 80-ih. A problem trenera je da to ne vidi ili ne želi vidjeti.
    Inače jako voli slušati sam sebe, ali jučer to nije bio slučaj. Nego je prvi Ogiwara u suzama davao izjavu.
  • Dr Hofmann
    834
    Talentiran igrač, visok, jak, tehnika vrhunska. Ali propuh u glavi i jebi ga, nema vatre u njemu. Čudan lik, rijetko nasmijan, imaš sve u životu jebo ga ja, daj malo benzina. Jebi ga, sad opet na neki način ovisimo o njemu, što mi stvarno više ide na kurac.
  • Big Daddy
    1.1k
    Nije on problem., jer bilo je i drugih koji su tako igrali i tako se ponašali, problem su ovi kaj mu to sve toleriraju….
  • MarK
    621
    Ehh da smo imali Ramona sinoć... Ne bi baš njihovi stoperi igrali tika taku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.