• marcio amoroso
    36.4k
    Zadnji postovi obrisani. Prestanite spamati!
  • Crni86
    3.5k
    Barem je Petko svjestan velicine kluba u kojem igra. Rekao je danas na presici da se ne slaze s jakirovom izjavom da nam je poraz poritv hajduka dobro dosao. Iskreno jos ne mogu vjerovat da trener dinama kaze da nam je poraz od najljuceg rivala dobro dosao u bilo kojem kontekstu.
  • don
    5.5k
    nije nitko ni rekao da je dobro došao već da može dobro doći šamar da budemo svijesni da liga nije osvojena u 9. mjesecu.
  • Crni86
    3.5k
    dobro i poraz od najljuceg rivala nejdu u istu recenicu. Nit dobar samar, nit dobra igra, nit dobar poraz. Nema nista dobro kad izgubis od najljuceg rivala. Stav petkovica je mnogo ispravniji, poraz od rivala ni u kojem kontekstu ne moze biti dobar pa tako niti dobar samar. Po meni je to jednostavno no go da izade iz usta trenera dinama. Ocito on bas nije svjestan velicine kluba u kojem radi.
  • don
    5.5k
    ne misli nitko na taj način da je poraz od rivala dobra stvar već "posljedice" tog poraza. čak je par ljudi i na zoni napisalo da će nam ovaj šamar dobro doći da se saberemo i shvatimo maksimalno ozbiljno hnl, dijelim takvo mišljenje s njima.
  • Crni86
    3.5k
    nego na koji nacin? Rec da je poraz od Hajduka dobar samar. Za koga? Za igrace? Svalcionica misli nakon 6 kola da je prvak? Pa kaj dela trener?

    Ili za navijace? Bogu hvala da navijaci budu euforicni pa ponekad i nerealni. Trener se mora pobrinut da mu momcad ne razmislja na isti nacin.

    Dobro nam je doso i samar protiv balkanija, lokse, paoka i sl. On konstantno izvlaci nesto dobro iz nasih poraza i samara.
  • don
    5.5k
    nego na koji nacin?Crni86

    na taj način da mediji ne stave dnevno 320 članaka o tome da je Dinamo svemirski brod za sve u hnlu i da u slučaju kiksa koji se mora kad tad desiti pišu o katastrofi koja to nije. Igrači čitaju u slobodno vrijeme išto šta i ti.
  • Crni86
    3.5k
    i zato imas trenera da drzi svlacionu pod kontrolom, da svlaciona ne poleti. Ne treba ti nakon 6 okej utakmica, samar da te ostavi na zemlji nego trener koji zna radit svoj posao.

    Razumijem da je pritisak velik, igraci citaju svasta po novinama, ali ako su oni nakon 6 utakmica poletili u nebesa onda su brutalno naivni. A sumnjam da ekipa u kojoj imas prekaljene i iskusne igrace kao sto su petko, aki, misic, rile, ktc, pjaca, rog i sl poleti nakon 6 dobrih tekmi i prizemljenjja u rijeci. Dobio si prizemljenje i samar u zadnja dva kola. To su ciste floskule i izlike koje baca.
  • don
    5.5k
    Razumijem da je pritisak velik, igraci citaju svasta po novinama, ali ako su oni nakon 6 utakmica poletili u nebesa onda su brutalno naivniCrni86

    kako da netko ne misli da smo 10 nivoa iznad cijele lige kada ti glavni konkurent ispadne od Ružomberoka, Rijeka se izblamira protiv Olimpije sa 5-0, Osijek protiv Azera a ostatak lige je kriminalan a ti nisi mogao bolje ući u sezonu + ulazak u Ligu prvaka, a uz to čitaš i medije i društvene mreže.. Pa i oni su ljudi i oni imaju društvo sa kojima pričaju o svemu u hrvatskom nogometu.

    mi navijači možemo i trebamo biti u euforiji, ali igrači ne.

    sad već zatrpavami temu o utakmici na koju se ne trebamo više vratit nikad.
  • Crni86
    3.5k
    jesu ali zato imaju trenera da ih spusti na zemlju. Na kraju i da nekog posjedne na klupu ako vidi da nije na 100% pa to i je posao trenera.

    Na kraju dobio si prizemljenje u Rijeci, gdje je trener opet iskoristio izlike kako su na nas utjecali put i emocionalno praznjenje. I navijaci su nakon tog remija se spustili na zemlju, a vjerujem i igraci ukoliko su uopce bili u tolikoj euforiji. Ako trener to nije uspio iskoristiti da prizemlji igrace, onda nece ni ovaj poraz nista previse promjeniti. Jer mozda nije problem u igracima i euforiji…
  • don
    5.5k
    ne znam uopće kako si došao na tu temu jer sam te samo ispravio šta je tko rekao, nisam ni potencirao da nitko nije kriv niti da je :grin:

    Na kraju dobio si prizemljenje u RijeciCrni86

    kako su nas prizemljili sa 1-1 na tradicionalno najtežem gostovanju u ligi poslije poljuda ali okej, tvoje mišljenje.
  • Crni86
    3.5k
    ne znam uopće kako si došao na tu temudon

    Zato jer sam tvrdio da nema ni dobrog samara protiv hajduka jer euforija nije problem, vec izlika za losu igru. Kao sto je protiv rijeke to bila emocionalna ispraznjenost i putovanje.

    kako su nas prizemljili sa 1-1 na tradicionalno najtežem gostovanju u ligi poslije poljudadon

    U zadnje dvije godije na rujevici imamo 5 pobjeda i 2 nerjesena. Ne znam kako nam je ovo najteze gostovanje u ligi. Uz to Rijeka je oslabljena u odnosu na proslu sezonu i jos se nisu poslozili. Na kraju nije Rijeka nista spektakularno odigrala, nego smo mi bili losi, isto kao i protiv Hajduka.
  • don
    5.5k
    :strong: :strong:
  • Marc
    61
    Zakaj sam nervozan pred tekmu sutra ovak da ne mogu spavat?
  • tp1997
    262
    Ne znam je li to samo moja nervoza, ali mi se nimalo ne sviđa taj moment da Petković izravno proturiječi Jakiru.

    Da se razumijemo, mislim da je tu Petković u pravu (na stranu to što bi i on mogao malo više truda uložiti za ekipu)...ali me neodoljivo ta situacija podsjeća na moment nakon utakmice vani sa Salzburgom 2022/23 kada su igrači istupili protiv Čačića jer igra preoprezno, to je moment kada je izgubio svlačionicu. Ako se to sada događa sa Jakirom, mogli bismo imati par dosta kaotičnih narednih tjedana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.