• San Lorenzo
    16k
    Prošlo je pet minuta od utakmice, već je trebao biti smjenjen.
  • Plava stijena
    207
    Jakir je pogubljen. Kako možeš izvesti postavu protiv momčadi kao Bayern u kojoj ti 3 prednja igrača nemaju adekvatnu povratnu trku. Cordoba, Stojković, Mbuku, Špika bi bili daleko upotrebljiviji u blokiranju bokova.

    Po šansama je moglo biti tucet u našoj mreži, ali Neva je bio odličan. Da ima srama sam bi se pokupio nakon ovoga, ali znamo da ništa od toga. Ne znam kako više može pogledati momčad u oči, ovo je njegova sramota prvenstveno. Gospon Zeko maknite ga za sva vremena.
  • Orc123
    8.2k
    Mene samo zanima sad jel ima tko u klubu da preuzme odgovornost? Jel ima tko za rec e ljudi moji nije problem izgubiti ali da te ovako neko posrami to je bolesno.....
  • Chess96
    195
    Ma komentirao u krivoj temi, moja greška. Treba se oporaviti nakon ovog
  • Big Daddy
    1.3k
    Znači, nakon ovoga netko MORA snositi posljedice. Inače smo neozbiljan klub u rangu nekih provincijskih klubova. Onako kako smo veceras igrali. Par igraca pocevsi od „najodgovornijih“ s najvisim placama i trener.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Bišćane vrati se.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    I službeno najgori u povijesti
  • Benito
    919
    Ovo ne može preživit! Nema šanse
  • sebenico
    599
    Jakire, budi čovjek i sam otiđi... Mrtvu Rijeku ne možemo pobijediti, Hajduk u nikad goroj situaciji nas pobijedi na Maksimiru i sada ova epska blamaža i još nas čeka teška utakmica u Koprivnici.
  • sebenico
    599


    Taj je još gori...
  • Markelo
    2.6k
    Kažu, nije liga prvaka za nas, nabit će nas. E pa nije ni konferencijska liga i tamo nam je pukla petarda. Nema tog natjecanja u kojem Jakir na nekom europskom gostovanju ne bi dobio žestoko po labrnji
  • Big Daddy
    1.3k
    Jakire, jesi uživao? A sad uživaj idućih par tjedana na plažici. Treba ti odmor. Povedi si ovoga kojeg ne smiješ izvaditi iz igre. Povećala mu se plaća iako je i prije toga bio najplaćeniji, pa nek ti on plati ljetovanje.
  • Crni86
    3.9k
    Mnogi su protiv quarabaga govorili kako oni stvaraju mnogo sansi i da nije bilo toliko kriticno. Bili smo slijepi….. progledali smo i ajmo upravo ispraviti ovu gresku. Ima vremena jos. Imas okej 7 tekmi jos. Idemo nc pravog trenera kao sto je bio bjelica inprobat nesto napravit, ako ne sa novim trenerom grsdit ekipu za iduci sezonu u europi
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ma kakvi. Nema sanse. Nebi se ovako osramotili makar nas u 5-5-0 on postavio
  • javolimtebejako
    1.5k
    ovaj čovjek nas ne može dalje vodit u LP
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.