• mlinchica
    1.8k
    Ikono, sretan rođendan. Želim ti da ušutkaš pljuvače po ko zna koji put za 28 sati :heart:Captain America

    Ti si sad takav njegov obožavatelj?
    Kaj nisi prošle sezone križao njegovu glavu?
    Bilo bi dobro onda da napišeš svoje iskustvo i pomogneš kolegama koji su u zabludi, a ne da ih zoveš pljuvačima.
    Izvedi ih na ispravan put svojim primjerom. :wink:
  • don
    5.5k
    odgovorit ću samo na PAOK jer si spomenio 4,5% Petkovih dobrih utakmica, i skoro sve da su po tvom ukusu..

    Paok je stajao di i uvijek i stoji i samo je uzeo loptu kod pogrešnog pasa i zabio.

    di su ostale utakmice? od kad pratiš Dinamo? jel znamo o kojem igraču pričamo? Bruno nikad nije i nikad neće bit napadač koji će čekati loptu u 16 da zabije gol.. to šta je zabio Chelseu na 5 metara od gola ne mijenja tu činjenicu.

    napalili ste se na Petkovića koji je ušao sa slabijom formom u prvenstvo i vidili 2 gola Kulenovića koji je u formi (bio?) i mislite da ga treba na klupu poslat i stavit Kulenovića kojem je plafon u karijeri Dinamo.

    Ono što sad radi nema veze s formom, jer tebe ne tjera loša forma da odigraš petu, ne tjera te loša forma da staneš i driblaš umjesto da dodaš, a ne tjera te ni da izigravaš Pirla na centrutp1997

    e to ti čini igrača posebnim, jer može nešto šta drugi ne mogu.. netko stoji u 16 i samo čeka lopte a netko se vraća po loptu i odlaže za suigrače. Moraš naučiti da postoje različite vrste igrača na svim pozicijama.
    također je nogometna igra po pitanju napadača (kao i svega ostalog) napredovala, primjer su ti i krila koja u današnjem nogometu su sve samo ne stara krila koja idu u dribling više..
  • tp1997
    262
    Ja ne smatram da je Kulenović rješenje, smatram da je rješenje dovesti poštenog centarfora, a poznato je da se to nije napravilo jer je Petković nedodirljiv.

    Jedna stvar je spustiti se iz 16, prenijeti brzo loptu dalje, i onda utrčati u 16 kako bi ispratio akciju, druga je spustiti se na 40m, eventualno odigrati jedan progresivan pas, i ostati tamo ukopan.

    A i to građenje i odlaganje na koje se referiraš opet nema nikakve veze sa usporavanjem kontri, driblinzima kao da je na terminu, carinjenjem lopte...nitko sretniji od mene da on počne brzo i jednostavno odigravati suigračima.

    I da se referiram na paralelu s Nevistićem, iako ne vidim kako je analogno. Kad bi Nevistić primao puno golova zato što svaki put pokušava, recimo, prodati fintu napadaču koji mu izađe u presing i driblati ga, da, imali bismo problem. Možda on ima tehniku za to, možda bi to jednom i prošlo pa bi otvorilo dobru kontru, možda bi to katkad bilo i nužno...ali da to radi *svaki put*, ne bi bilo vrijedno tih primljenih golova, jer bi ih bilo više nego koristi. A to je ono što Petković radi ove sezone. Potez po svaku cijenu, pa možda ispadne genijalac.
  • don
    5.5k
    to građenje i odlaganje na koje se referiraš opet nema nikakve veze sa usporavanjem kontri,tp1997

    pa kako ih usporava ako ne vraćanjem po loptu i građenjem o čemu sam pisao? :lol:

    neda mi se više jer sam rekao svoje gore. Naveo si mi 5% dobrih utakmica Petka di je bio "klasični napadač" i držiš se toga. Petković je od odlaska Olma skoro svaku sezonu bio najbolji Dinamov igrač.

    Nogomet nije teorija zavjere, kod profesionalaca nema zakona velikih brojeva. Kad te dvije stvari skužiš vidjet ćeš da si na sebi imao roze naočale.

    a za Brunu se nadam da će do kraja karijere ostati Dinamova devetka, uz naravno, izmjene kada ne bude bio u formi. Lp.
  • Captain America
    17.6k
    Ti si sad takav njegov obožavatelj?mlinchica

    Imaš gore u desnom kutu simbol povećala. To ti inače omogućuje pretraživanje postova na Zoni. Tamo možeš ukucati pojmove poput "Bruno", "Petko", "Petković" kao i sve moguće varijante ovisno o padežu. Nakon toga pomoću "Advanced Options" i "Posted by" možeš dodatno isfiltrirati samo postove koje sam ja napisao. Neke stvari će ti možda biti jasnije. Ako je postupak prekompliciran, javi pa ću ti pomoći :wink:
  • Big Daddy
    1.1k
    E ovako, sažeti cu i okoncati cijelu diskusiju. SVATKO, ALI BAS SVATKO od nas bi bio sretan i presretan da bas Petko sutra odluci tekmu jer svi znamo da on to moze. Isto tako, normalno je da cemo ga kritizirati jer jako dugo nije zabio i cesto udavi koptu i onda se vadi kao iz zivog pijeska. Ali, to ne znaci da netko, citiram “sere” po njemu, nego samo iznosi činjenice koje svatko normalan vidi tko prati i tko je u zivotu igrao nogomet. Mi svi volimo Dinamo i za njegove igrace bi se uvijek potukli, ali isto tako kao navijacima nam je dozvoljena kritika, dok smo najsretniji kad upravo ti igraci prorade i dovedu nas do pobjede, jer oni to mogu, inace ne bi bili igrači naše Svetinje.
  • mosad
    434
    gdje možemo naći staru ti profilnu sa bruninom prekriženom glavom?
  • don
    5.5k
    E ovako, sažeti cu i okoncati cijelu diskusijuBig Daddy

    niti si je sažeo, niti okončao. samo imaš mišljenje koje je u manjini.
  • Sava Krpa
    266
    Petko je institucija i kako god to istrcano zvucalo mišljenja sam da se treba ustati i njega spominjati.
    Da uvijek igra na nivou kojeg mi želimo vjerovatno bi ga gledali u nekom drugom klubu tipa Bayern. Lani nas je kapetanski vukao u drugom dijelu sezone. Golovi hajduku i rijeci teški su osvajanja naslova, po meni najtežeg od kad je HNL-a.
    Da njegove oscilacije i nonšalancija piju krv, jesu. Da smo dojma da bira tekme, jesmo ali i dalje smatram da je ikona, vođa, igrač sa nadprosjecnom nogometnom inteligencijom i kao takav zaslužuje poneki kredit više jer sjetimo se lani tecnosti igre i broja golova i pobjeda kad je bio ozljeđen!
  • Zagi
    7.6k
    (dosta) lošiji Sammir sa puno boljim suigračima.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    dobro, vidim da sam te pogodio, ocigledno nisi budala, zao mi je ako sam te krivo prosudio i napao, oprosti. Samo ne volim da se decke koji vole Dinamo vrijeđa i osuđuje zato što ih ne ide, a Petko voli Dinamo i najbolji nam je igrač.
  • Big Daddy
    1.1k
    sve pet brate, nek Petko sutra odluci tekmu
  • Rakovica1986
    632
    Sretan nam rođendan kapetane. Sutra je tvoja pozornica!
  • Paggini
    19.6k
    Dan kada odeš iz Dinama je dan kada ćemo svi shvatiti šta si za ovaj klub napravio IKONO SVEMIRA.

    Sretan rođendan najvećem igraču Dinama kojeg sam imao privilegij gledati, pa kome pravo, kome krivo!
  • Marley
    1.6k
    opa, a mene si optuzio jednom prilikom da ga idoliziram :cool:

    Kako god, ja se slazem, jedan je Bruno Petkovic.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.