• Nolifer
    8k
    Po meni je ok da ima neki hobi sa strane, problem bi veći bio da mu igra zbog tog pati na terenu...
  • Dzoni
    616

    Sve je bolje od igranja league of legendsa, bar po meni
  • tp1997
    262
    Igra na terenu mu svakako pati, zbog toga ili nečeg drugog, tko to zna...ali dugo nismo nešto vidjeli od njega protiv ozbiljnijeg protivnika
  • Gringo
    72
    Danima prije utakmice su se po društvenim mrežama vrtile situacije iz prijašnjih derbija gdje Bruno jebe mater Šarliji, Siguru i ostalim jazavcima.

    Takav borbeni Petko nam treba.
  • ShanKu
    733
    kokektivno su se svi raznježili. Ademi, Ristovski, pa i Petković... prije se čak i Livaković znal kapetanski zaderat na suigrače
  • Nolifer
    8k
    Sretan rodjendan Bruno i povedi nas sutra!

    :cheer: :strong:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    To što je van forme ti ne daje za pravo opetovano srati po našem kapetanu. Neka i sjedne na klupu, ali to je zato jer ga trenutno ne ide, a ne zato što neće. Bruno uvijek igra isto, gluposti da se ne trudi su baš to - gluposti. Van forme je i svakako bi ga nekad trebalo ohladiti, ali pisati nebuloze da nam je uteg i da nam ne treba i vrijeđati čovjeka koji je ipak, za razliku od svih drugih, ostao - je neumjesno.
  • vjeko1701
    7.9k
    I brojati sate koje provodi baveći se hobijem.
  • Marley
    1.6k
    Kapetane, sve najbolje od srca zelim.
    Odbrojavam dane i sate do ponovnih hvalospjeva nasem doktoru... koji ce opravdano puniti ovu temu i medijske clanke. Samo, pozuri malo, tesko je ovo iscekivanje.

    Sretan rockas Bruno :heart:
  • Big Daddy
    1.1k
    Kao prvo, obuzdaj rijecnik. Kao drugo, i vise je ocito da je Bruno izvan forme i veliki je uteg za nasu igru. I naravno da cu reci jer mi to svi vidimo i to nije „sranje“, nego istina. Nisam od onih koji ce doci na tekmu ili vrijedjati nekoga, nego cu svakoga igraca podrzati, tako i njega kad igra. Problem je u tome kaj igra lose, guši nasu igru, previse tezi silovanju lopte i kemijanju, umjesto da jednostavnije odigra, JER ON TO MOZE. On je, kad hoce, nas najbolji igrac i ja bi, vjeruj mi, bio najsretniji, da to vec na sljedecoj tekmi pokaze i odvede nas do pobjede, samo kaj je upravo to problem jel se njemu bude dalo igrati., tj. hoce li na toj sljedecoj tekmi glumiti zvijezdicu ili igrati onako kako on to najbolje zna i odvesti nas prakticki sam do pobjede.
    I to kaj je ostao, vjeruj mi nije za kikiriki, nego je Dinamo duboko posegnuo u dzep da mu udovolji. I kao takvoga, znaci uvjerljivo najbolje placenog igraca u Dinamo, ocekujem da bude barem jedan od boljih ako ne i najbolji.
  • tp1997
    262
    S ovim se slažem. Izigravanje malog nogometa sa petama, propuštanjima kroz noge, pimpl-driblinzima i tako dalje nema veze s formom. On se trudi, ali eto u lošoj je formi, pa mu se slučajno desilo da odigra petom.

    Počet će bolje igrati kada shvati da se nogomet ne igra za highlights nego za ekipu. I svaka mu čast što se potrudi u obrani, izbije loptu iz 16m, sve to stoji. I dalje napad igra samo za sebe i to guši igru Dinama.
  • Big Daddy
    1.1k
    pa da upravo to, svaka nasa kontra je propala ako lopta dodje do njega, a ako slucajno odigra iz prve ili druge, e ti pasovi su svjetska klasa.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Sretan Rodendan tati nogometa, neka nam sutra svima zacepi usta svojim potezima i igrom :strong:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Što sam to napisao da bih se trebao obuzdati? Ti se trebaš obuzdati kad sereš po našem igraču, ako ti je to problem čuti onda šetaj dalje. Jedno je kritizirati, a drugo neosnovano vrijeđati. Ovo je Zona Dinamo, a ne Zona menstrualnih ciklusa
  • Kermit
    104
    Sretan Rodendan tati nogometa, neka nam sutra svima zacepi usta svojim potezima i igrom :strong:dinamozivivjecno

    Sve je rečeno!!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.