• Pop corn
    8.1k
    Kako mislis vecina glasa za svoj kraj u tom tijelu? Pa da ostane sve kako je dobar dio nece vidjeti sljedeci mandat - sa tkzv barisiceve liste.
    A za ostale ne vidim problem. Ako ce clanovi biti zadovoljni sa ovim mandatom dobit ce i sljededeci.
    Derby

    Nije problem naših 31. Već ostali u Skupštini koji znaju da ih neće izglasati nitko više niti u jedno tijelo kluba mimo 'salabahtera' i sl.

    Ali to je tema koja će doći na dnevni red neminovno. Ružno je reći da možda nije prioritet, ali postoje stvari koje moraš u kratkoročnom razdoblju srediti jer ti to nalaze odgovornost koju si dobio pobjedom na izborim. Klub mora ići dalje, dapace, napredovati i biti jači.
  • Pop corn
    8.1k
    Da li se zna situacija sa parkingom na Allianz areni.
    Rezervirao sam i platio parking unaprijed za gostujuci sektor. Da li mogu parkirati automobil i izaci van, tj otici do centra zamijeniti voucher. Ili jednom kada se ude u taj parking, nema izlaska.

    Znam da se 2015. moglo izaci van, ali kako ste naveli da su pravila drugacija kako bi uopce mogli na gostovanja, ne znam da li se sta promijenilo.
    jedan u nizu

    Ne bih znao, evo najiskrenije :smile:
  • don
    5.5k
    može netko od moderatora napisati na kakva pitanja se ovdje odgovara? jer na 70% istih se nikad ni ne odgovori pa ne znam ni čemu služi tema.
    ako pitanja nisu u skladu sa temom onda bi ih trebalo obrisati i to je to.
  • dinamo u srcu
    1.6k


    Tvoj upis je nepotreban jer unistavas temu kao i moj sto ti uopce odgovoram.

    Vezano za tvoj upis je taj da samo ti postavi pitanje pa ces i dobit odgovor, bitno da tema tece u okviru pitanja i odgovora nesto kao i tema A ili B igra.
  • don
    5.5k
    Tvoj upis je nepotreban jer unistavas temu kao i moj sto ti uopce odgovoram.dinamo u srcu

    uništavam temu jer pitam na kakva se pitanja odgovora u ovoj temi? U najmanju ruku zanimljivo :grin:

    Vezano za tvoj upis je taj da samo ti postavi pitanje pa ces i dobit odgovor, bitno da tema tece u okviru pitanja i odgovora nesto kao i tema A ili B igra.dinamo u srcu

    u tome i je stvar jer nas je dosta postavilo pitanje, bezuspješno.

    tek je ovo sad uništavanje teme kada mi koji nismo odgovorni za temu jedni drugima odgovaramo.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    u tome i je stvar jer nas je dosta postavilo pitanje, bezuspješnodon

    Na temelju toga mozes zakljucit da je pitanje nedovoljno kvalitetno da se na njega postavi i odgovor. Sigurno je takvo pitanje vidjeno od strane moderature ali su zakljucili da je pitanje bezveze i da nema potrebe uopce odgovarat.
  • don
    5.5k


    ako pitanja nisu u skladu sa temom onda bi ih trebalo obrisati i to je to.don

    a sigurno da pitanja koja su postavljena nisu bezveze, tako da.
  • Papastrumf
    12.2k
    Odgovara se na pitanja na koja ovdje prisutni znaju odgovor i ona na koja se moze odgovoriti.

    Vrlo jednostavno.
  • Pop corn
    8.1k
    Da li po ulaznice za Bayern u ovaj hotel svatko mora doći osobno ili netko može (sa vaucherima) preuzeti karte i narukvice za više osoba?The Undertaker

    Dobro da sam pitao opet:

    Nažalost morat će svatko za sebe doći pokupiti jer je UEFA poslala dva Securty officera od kojih jedan nadgleda tamo primopredaju i nije moguće da netko podigne 10 ili 5 ili 2 ili 50 karata u hotelu. Riskiramo onda mogućnost da se to prijavi i da imamo probleme. Nije do nas u klubu, molimo za razumijevanje i strpljenje
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ne bih znao, evo najiskrenije :smile:Pop corn

    ako postoji mogucnost da se ovo sazna, volio bih znati tu info prije puta, hvala!
  • Mazalo
    176

    Izasao bi van pjeske i otisao javnim prijevozom do centra?
    Ja sam sad gledao na njihovoj stranici, Ali baš o tvojoj situaciji nema nista napisano osim da je parking već od 10 sati otvoren. Pa vjerujem da mozes napustiti onda parking bez problema, Ali ako zelis mogu ti sutra nazvati neku njihovu sluzbu za korisnike i pitati..
  • jedan u nizu
    8.2k


    da, plan je tamo parkirati i onda otici do centra u-bahnom po ulaznicu i na pivo. Nije bas zgodno autom u centar i tamo traziti parking te onda prije utakmice do stadiona.
    Ako je otvoreno od 10 onda se valjda moze, samo pitanje da li sada hoce drugacija pravila zbog dinama ili ne.
    Ako saznas info slobodno javi, hvala!
  • Mazalo
    176

    Eto nakon poziva I maila odgovor je da treba ulaznica(da li je Voucher dovoljan nije znao reci) za ući na parking. S tim da oni savjetuju vise koristenje drugih parkinga van stadiona zbog guzve na izlasku, te putovanje javnim prijevozom. Kad sam zvao rekao mi je da se otvara par sati prije tekme parking, na mail su napisali da se otvara od 10 kao što pise I na internetu.
    Koliko sam shvatio ne znaju ni oni sami tocno pouzdane informacije.
    Nadam se da sam barem malo pomogao, ukoliko zelis mogu ti poslati Mail koji sam dobio u inbox..
  • Mazalo
    176

    Evo jedan kolega sa zone je pitao te su njemu rekli da moze sa Voucherom, tako da probaj. Mislim da niti oni sami ne znaju, pa ih probaj uhvatiti nespremne ;)
  • pjetlić
    7
    Pa to ima smisla, ostavis auto odma tam i u centar.

    Ko prvi ude s voucherom nek javi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.