• Logistika
    1.3k
    Ja osobmo nemam nista protiv pirotehnike na stadionima. I sad,pravno me zanima sto dinamo stiti u ovakvim situacijama? Koliku odgovornost ima redarska sluzba,koliku mup,koliku dinamo? Po ovom sto se dogada redarska sluzba komotno moze poslati 100 ljudi ,koji nece pregledati nikog....i toj redarskoj sluzbi nista. A ona je tu da radi posao ZA KLUB ! Mislim sta bi bilo da dinamo snimku bakljade posalje tom osiguranju sa upitom sto se ovdje dogodilo? Ili mup-u? Ili bi oni i jedni i drugi to trebali pitati dinamo još? Kakav je tu lanac te odgovornosti. Na dan tekme tko rukovodi svim tim ljudima. Svatko svoje..mup...netko iz kluba zaduzen za to? Samo na kraju od saveza vidis kaznu za klub kao organizatora. Ok. Ali sto stiti organizatora od nerada sluzbe koju su angazirali?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja idem kroz Austriju, javio mi se OEBB ali i na stranici im pise da se ocekuju problemi od 13-16., e sad...
  • ZrnTSCHeZ
    58

    sto stiti organizatora od nerada sluzbe koju su angazirali?

    Svakako je jedan od mehanizama dobar i kvalitetan ugovor koji se sklapa sa zastitarskom sluzbom u kojem se mogu vrlo detaljno specificirati zadaci, odgovornost, penali...

    Ali se ograđujem u startu jer ne znam do koje granice u danasnje vrijeme smiju zastitari izvrsavati pregled osobe te tko je zadužen za inspekciju tribine i okolnog prostora prije utakmice.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Trenutno je zeljeznica od Beca do Linza kompletno zatvorena
  • Efes Pilsen
    8.3k
    pfff, a jebiga idem dost rano, pa ak kazu u Becu nema dalje onda na aerodrom ostavit bubreg..
  • kadsemasazatalasa
    7


    Pogledaj utakmicu do našeg gola.

    Ljudi su nas izdominirali prvo pol. Ne kažem da Dinamo nije trebao zabiti, al su Azeri bili bolja ekipa na terenu sve do našeg gola.

    Na kraju smo čak mogli i do 4:0, al i 3:0 je potpuno nerealno.
  • NORTE
    11.4k
    "ne planiraju se ni ograde ni mreže, ali se planira infrastruktura oko ulaza na stadion kojom bi se trebala olakšati sigurnosna provjera.

    Dinamo je tražio dva pregleda gostujućih navijača, ali policija je naložila da se ide samo na jedan."

    Poljud ima mrežu i ograde sa šiljcima, samo se mi i dalje pravimo gospoda.
  • don
    5.5k
    ne planiraju se ni ograde ni mreže, ali se planira infrastruktura oko ulaza na stadion kojom bi se trebala olakšati sigurnosna provjera.NORTE

    link?
  • don
    5.5k
    i prije utakmice je najavljen detaljniji pregled svega, tako će se reć i za idući derbi pa će se unijet opet, a onda iz početka idemo.
  • Droljo
    8k
    Meni to tovarsko orgijanje na našem stadionu ide jebeno na kurac. Drugi put za redom. Nek si ga pljugaju.
    Jbte 30 baklji na jugu prije utakmice! Kak!?
  • NORTE
    11.4k
    Protiv Bayerna bez nekog pretjeranog respekta, naravno da se možemo dobro prezentirat.
    To i je dužnost dinama i obveza prema navijačima.

    Izašao bih sa 4-3-3.

    Sučić-Mišić-Ademi
    Batigol-Petko-Pjaca

    Vlastita polovica, utvrda i kontre, lopte na krilo Pjaci ili Petku na skok.
  • Mihaljević
    9.8k
    Branko Pavić.
    Luka Stojković.
    Noa Mikić.

    Na stranu svi veliki prekaljeni stranci, od njih trojice očekujem veliki iskorak ove sezone, i da barem u HNL-u uvijek odrade cijelu tekmu, a sva trojica su ozbiljan potencijal.
  • xavier
    12k
    Branko Pavić.
    Luka Stojković.
    Noa Mikić.
    Mihaljević

    Sad si u istu rečenicu stavio dva klinca od 17 godina koji tek trebaju napraviti tranziciju u seniorski nogomet i igrača od 20 godina (idući mjesec puni 21) koji iza sebe ima nekoliko odličnih HNL sezona i platili smo za njega finu odštetu.

    Luka će se gotovo sigurno nametnuti dok za ovu dvojicu baš i nisam siguran s obzirom na rezultat derbija u petak i činjenicu da smo trenutno 3. na tablici. Pritom naravno ne mislim da nisu top potencijali nego da se bojim da na žalost neće biti puno minuta za njih.
  • Georg Koch
    4.5k
    Barcelona danas na gostovanju protiv Girone, koja je usput receno i ove sezone dobro zapocela (2pobjede, po remi i poraz) nakon proslogodisnje bajke, protiv Girone od koje je prosle sezone 2 puta gubila,zapocela sa:
    2 - 17godisnjaka
    2 - 21godisnjaka
    1 - 20godisnjakom.

    Dobro, tu su vanserijski Yamal, Pedri...
    Ali hocu reci, zasto u nedostatku Misica nama nije poceo jedan jedini preostali zadnji vezni - decko u koga se kunu svi strucnjaci, decko koji je pokido pripreme, a usput nije mu 16 nego uskoro puni 18 godina.
    Sa tovarima koji su u rasulu, bolje prilike nije bilo.
    A ako ga necemo koristiti bolje je ga je bilo poslati na posudbu u Dubravu, a ne da sjedi jer su mu minute zlata vrijedne.

    Hocu reci, volio bih da Jakir pokaze malo muda i odvaznosti :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.