to je fotkano na obilasku stadiona u subotu, dobio i ja od frenda koji je bio na obilasku fotku te table. Izgleda da su svi bili u šoku pa su zaboravili to maknuti iz svlačionice.
    Dinamo 2.38 - 2.04 Qarabag
    Paggini

• Zagi
    7.6k
    Znam ja. Onaj lik je glavom fulao mat situaciju. Ostale prilike su bile onak.. dikod uđe , a često ne.
  • Izet Hajrović
    2k
    Što bi bilo kad bi bilo, da su Rog i Kulenović realizirali svoje šanse, bilo bi 3:1 i sve bi danas bilo savršeno pred utakmicu s Bayernom.
  • Crusades1986
    11.9k
    većina našeg je s kraja utakmice kad su se raspali.Daliban

Aha, ak su se raspali na kraju utakmice se ne računa.
  • Paggini
    19.6k

Pa prema ovim objektivnim polazateljima, odigrana je utakmica gdje smo imali vise prilika (stativa i precka, uz neke sanse), a ovdje se stvara narativ da smo prozivili staljingrad.

Ne širite kretenske narative, trebali smo primiti gol, al trebali su i oni još dva tom logikom.

s kraja utakmice kad su se raspali.Daliban

Aha, ok, kad su oni nas stiskali tih 30 minuta, oni su bili zvijeri, kad smo ih mi demolirali zadnjih pola sata to je zato što su se oni raspali, a ne zato što smo izvrsno igrali.

Ok, sve jasno, nema uopce nikakve agende u tom sto pisete...
  • Zagi
    7.6k
    Bili smo jasno bolji od Qarabaga u dvije utakmice i prošli smo , lagano.
    5:0 na kraju, možda bi objektivnije bilo 6:2. Jako bitno :roll:
  • Paggini
    19.6k
    Jako bitno :roll:Zagi

Jako je bitno jer nekima ovdje taj prolaz ruši argument da je ovo loše postavljena ekipa, pa pobjeda protiv Qarabaga je samo pukom srećom, ali zato poraz od Hajduka i X sa Rijekom je jako zasluzen, a ne njihovom srećom. :)
  • don
    5.5k
    Razlika je u tome što je većina njihovog xG-a iz prvog poluvremena, većina našeg je s kraja utakmice kad su se raspali. Smiri se ti s glupostima, čovjek je dobro rekao da ni sami ne znamo kako smo čiste mreže stigli do poluvremena.Daliban

pa onda kako je i kolega rekao, da smo zabili protiv hajduka one šanse koje ćemo zabit u 49 od 50 slučajeva, nitko ne bi prosipao nikakvu negativu već bi pričali o tome kako se derbi ne igra, već pobjeđuje blabla.
  • Zagi
    7.6k
    Ma znam. Sve dobre utakmice se nisu dogodile, a one lošije su ustvari pravo stanje.
    Navikao sam već na te selektivne napade.

Lik gore nabraja dobre tekme i ne navede 5:0 protiv Istre. Ajd da smo odigrali 50 tekmi ove sezone pa zaboraviš ali nismo.
  • Omake
    2.5k
    Protiv Bayerna je sudac Munuera iz Španjolske. Prva mu je utakmica u ligi prvaka. U la ligi dijeli 5 kartona po utakmici i svira penal svaku treću. Madrid je zadnjih godina vršio pritisak na njega i optuživali ga da navlači za Barcelonu. Sudio im je sinoć protiv Sociedada o dosudio dva penala.