• kajsitilud
    369
    nevjerojatno koliko izvrcete sve zivo da bi opravdali jakira
  • Daliban
    1.6k
    Nije uopće problem u zadnjoj utakmici nego da smo bili loši protiv Osijeka, Rijeke i Hajduka. Kao i dobar dio utakmice protiv Quarabaga doma. Jednostavno nema nekog napredka već dugo. Igra nam je dobra protiv Istre i Šibenika što nije dovoljno za Dinamo.

    Da ne spominjemo da uopće nemamo neku prepoznatljivu igru nego ovisimo o tome da koji će igrač imati svoj dan. To nije dobro ni za mlade igrače koje trebamo uvoditi u momčad.
    Crle

    Suština svega. Razlika je samo u tome da se sada neke stvari smiju kritizirati bez da svi odmah skoče na zadnje noge.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    s obzirom na sve što se početkom sezone i uoči samog derbija izdogađalo u taborima oba kluba ljudi su onako navijački nerealni i subjektivni poletjeli u neke sfere gdje se očekivalo rezultatsko gaženje i demoliranje Hajduka, a i ono po pitanju terenske dominacije. Kad se dogodilo sasvim suprotno imamo to što imamo - razočaranje, bijes, ljutnju i odlazak u drugu krajnost u kojoj više baš ništa ne valja.Eduardo

    Da. Sama činjenica da su svi očekivali razbijanje Hajduka govori da ipak dinamova igra nije bila toliko loša zadnjih tjedana pa i mjeseci. Igra je očito bila toliko dobra da su navijači očekivali da ćemo pregaziti hajduk ko plitak potok. Kada se dogodila nesretno-nespretna utakmica u kojoj Rog promaši 2 zicera a oni zabiju iz jedinog pravog udarca na gol onda ide pretjerana reakcija i ljutnja.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Treba pohvaliti kada je dobro, ali i kritizirati kada ne valja. Ne vidiim gdje je problem da se napiše da Jakir ima užasan score i još užasniju igru protiv tovara. 5 utakmica nije mal uzorak i to više nije iznimka nego pravilo.

    Neka složi vrhunsku taktiku u Minhenu, prvi ću ga pohvaliti.
  • Nolifer
    8k
    Jedno je kritizirati, a drugo vrijedjati i širiti negativu, treba to znati razlikovati. A u principu se slažem, ako vrhunski odradi u Minhenu gore, isto će dobiti pohvale i od mene.
  • Eduardo
    19.9k
    samo da dodam kako moj upis nije išao u smjeru bilo kakve obrane trenera koji je itekako kumovao porazu. Svoje mišljenje o Sergeju iznio sam nekoliko puta i ono je ostalo više manje u istim okvirima u kakvima je bilo od samog početka, a nije najpozitivnije o njemu kao treneru dinama.
  • Crle
    510
    U ovim "težim" utakmicama smo jedino na poljudu u kupu odigrali dobro i smisleno prvo poluvrijeme. I Betis gdje zapravo i paše da igramo tu ziherašku igru pa se to poklopilo.
  • dinon7
    849
    Jakir ima trenersko znanje. Ekipa se digla od kada je dobio vremena za napraviti nešto od igrača koje ima na raspolaganju. Plus dobio je dosta kvalitetnih pojačanja. No činjenica je da igramo nogomet bez muda. I to je ono sto većini nas ovdje smeta.
    Da mi napadnemo hajduk svi silama, da preoremo teren i izgubimo, 90% ljudi bi reklo jbg probalo se danas nije bilo sreće. A mi muda ostavimo i vrećici u svlačionici.
  • NORTE
    11.4k
    činjenica je da igramo nogomet bez muda. I to je ono sto većini nas ovdje smeta.
    Da mi napadnemo hajduk svi silama, da preoremo teren i izgubimo, 90% ljudi bi reklo jbg probalo se danas nije bilo sreće. A mi muda ostavimo i vrećici u svlačionici.
    dinon7
    Išao je na sigurno, poslao 4-5-1 s Petkom koji se "zajebavao" i ovi su se utvrdili i obranili.

    Da je pravi trener izašao bi odmah s 3-5-2, dokazano dobrom postavom, pomeo Hajduka i osigurao titulu.
    To je ono što smo svi htjeli i očekivali.
    On jako dobro zna da nam je Hnl najbitniji.

    3-5-2 je trebao napraviti još u 1. poluvremenu ako već nije prije tekme, kao Sopić koji mijenja u 30. minuti ako nije dobro.

    Liga prvaka je drugi level, u njoj "nemamo što izgubit".
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Treba bit realan i rec da mi u derbijima nemamo igru jos od Cacica koliko god to nekome ne pase, da grijesio je i on jako puno, ali bar smo imali stav pobjednika u derbijima i cesto bi rezultat bio uvjerljivo na nasoj strani. Ne znam za ostale ali po meni jedini derbi pod Jakirom koji smo odigrali na nivou svih 90 minuta je onaj prvi protiv Rijeke 2:1 , ovo ostalo je sve bilo mucenje i srecom je otislo na nasu stranu.
  • MarK
    621
    zbog takve igre je i Mou dobio pedalu u Realu. Zviždalo se na minimalne pobjede i prepuštanje inicijative protivnicima.
  • Crni86
    3.5k
    Dobro je jednom ja mislim i Josko reko, prica se kako je trener postavio kukavicki igru a igraci su ti koji dobose odluke na terenu pa eto zasto nitko od igraca nije usao u neki malo veci rizik. Slazem se da je veca krivica na treneru, al mogli su i igraci nesto poduzet po tom pitanju na terenu.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Šteta da nema teme za utakmicu sa Bayernom koja se igra za samo dva dana. Ja ću citirati poznatu izjavu Igora Tudora iz 2006. prije utakmice sa Brazilom i reći ću: ''Možemo samo skinuti gaće i čekati što će se dogoditi''

    No hard feelings. To je gruba istina.

    Bit će zanimljivo vidjeti dinamove igrače protiv Bayerna. Imat ćemo 15-20 tisuća naših navijača - što Boysa i ekipe iz cijele Hrvatske i Herceg-Bosne, što gastarbajtera koji će popuniti domaći sektor. Odnijet ćemo apsolutnu pobjedu na tribinama jer nas je naša dobra, europejska i uspješna vlada dovela do toga da više Hrvata živi u Munchenu nego u Vinkovcima ili Varaždinu.

    Na terenu će biti ona pjesma ''mi nismo došli zbog rezultata, mi smo se došli samo zajebavat''.
    Sane, Kane, Musiala, Neuer, Muller, Kimić, Coman, Gnabry, Upamecano, Davies...God help us! Očekujem da će naši igrači lijepo izgledati dok bude intonirana himna lige prvaka i da će režiser često prikazivati naše navijače. Više od toga se uistinu ne možemo nadati. Lažem, zapravo se možemo nadati počasnom za 4-1 golu kojeg ćemo proslaviti kao da smo prošli skupinu. Sorry, fakat sam preoptimističan.
  • kadsemasazatalasa
    7


    Igra Dinama nije bila dobra.

    Protiv Qarabaga doma su nas trebali napunit do poluvremena. Dominirali su i razbijali nas. Imali smo neviđenu sreću na toj tekmi.

    U gostima smo odigrali dobro, i takve tekme Jakir voli, gdje ne mora napasti. To zna definitivno.

    Protiv Šibenika smo odigrali po mom ukusu. No, taj Šibenik je očajna ekipa.

    Gorica nije bilo dobro izdanje, a Gorica je ekipa koja je očajna, baš kao i Šibenik.

    Protiv Rijeke smo odigrali očajno.

    Hajduk očajno.

    Dvije dobre tekme, Quarabag vani i Šibenik doma. Sve ostalo - loše.
  • Paggini
    19.6k
    Protiv Qarabaga doma su nas trebali napunit do poluvremena. Dominirali su i razbijali nas. Imali smo neviđenu sreću na toj tekmi.kadsemasazatalasa

    xG
    Dinamo 2.38 - 2.04 Qarabag

    Udarci
    Dinamo 20 - 18 Qarabag

    Udarci unutar okvira
    Dinamo 9 - 4 Qarabag

    Udarci iz kaznenog prostora
    Dinamo 14 - 10 Qarabag

    Velike prilike
    Dinamo 7 - 3 Qarabag

    Ajde se smiri s takvim glupostima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.