• ZgDLions
    395
    Kad Jakiru ističe ugovor?
  • Gringo
    72
    U godinu dana pod Jakirom mi niti jednom nismo razmontirali Osijek, Rijeku ili Hajduk.

    Želim Dinamo i igru kakva je bila protiv Qarabaga u gostima.

    Ne zazivam ničiju smjenu ali mislim da smo pod Jakirom kao pod nekom ručnom.

    Ne znam koliko ima autoritet i koliko ga igrači prate al sigurno da se može puno više izvući od ovih igrača.
  • ZgDLions
    395
    A ono, još jedne pripreme, transfer rok i ako zbilja nema napretka i to poštenog najvjerojatnije bi si trebali dati ruku i svako svojim putem.
    Polako se slaže uzorak, neki bolji neki lošiji, rezultat za sada ne trpi i ima još ponešto vremena, nije o glavu, ali zima mi je nekako prva granica.
  • Crni86
    3.4k
    Ne znam koliko ima autoritetGringo

    Mislim da je ovo dosta upitno. Jbga imas jake glave u svlacioni i moras nac nacina da im bude prijatelj ali prvenstveno trener. Kao sto je Neno to bio. Najbolji primjer je kako je poslao Petka na jednu tekmu na tribinu i nikom nista. Svi jos jace grizli. Jednostavno je imao njihov respekt, dok za profu nisam bas siguran da uziva takav status. Vidi se i po presicama kakva je zajebancija, kul je to za vidjet i simpaticno. Ali ako se tako sprdaju sa njim pred kamerama sta se tek dogada iza kamera.

    I konstantno neko vadenje i uvijek neki razlozi. Pa samim time i igracima stvaras izlike. Kao bili ste dobri ali nismo pobjedili. Dragi igra se za pobjedu, to kaj si ti bio dobar a nisi pobjedio pricaj klincima od 5,6 godina koji tek ulaze u sport. Pogotovo kao treneru dinama nemaaaa izlika kad ne pobjedis u hnlu. Imas uvjerljivo najbolji i najskuplji kadar. Sjecam se kak je Neno rigao vatru poslije varazdina i to sam cijenio. Nije ih se bzvz nagazilo i igraci su bili toga svjesni.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Djeluje kao da mu je bitno da se ne gubi kontrola, da se ne smije primiti gol bez obzira na sveOmake
    slika.png

    i onda mu momčad primi gol iz ove situacije, gdje je doslovno jedini igrač koji može zabiti gol u toj bijedi od kluba okružen trojicom dinakovih igrača.

    jbno je utrenirao kontrolu i to da se ne smije primiti gol u derbiju.
  • Keyser Soze
    10k
    Mmaee je krivac za ovaj gol, nitko ne zna zašto se maknuo s pozicije.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Mmaee je krivac za ovaj gol, nitko ne zna zašto se maknuo s pozicije.Keyser Soze

    isao je prema lopti i protivnickom igracu koji je bio sam na 45m od gola i mogao se prosetati slobodno do 16m da ovaj nije izasao.
    Tko je drugi igrac do Livaje? Pjaca cini mi se.
    On je trebao pokriti Livaju kada je Mmaee izasao.
    Pjaci nije mjesto ici na sredinu i blokirati igraca jer to nije njegova pozicija.
    Tu je Petko prvi trebao biti na Prpicu i ne dopustiti da neometano napravi asistenciju.
    Petko stoji doslovno nigdje. Ne pokriva nikoga, ne radi apsolutno nista. Da je bio malo vise naprijed prema drugom igracu nebi nista rekao, ali ovako je samo smetao i poremetio postavljenu obranu
  • Crni86
    3.4k
    Tu je Petko prvi trebao biti na Prpicujedan u nizu

    Tocno to, kad igramo sa 2 napadaca ovakve stvari se ne smiju dogadat, a ne da petko stoji i cuva nikog. Ako vec moras birat pa pusti i da lopta ide na bok, nego da ostavljas sredinu ne branjenu.

    Druga stvar je sto nas vezni red nije uvidio ovu situaciju i da nisu usli u pravovremenu reakciju. Baturina stoji iza pripca sto je nedopustivo. Nije mi najjasnije koga cuva i sta pokusava pa nek lopta i ode na bok pa da se preslozimo.

    To nam se dogadalo i protiv quarabaga da je ta prva linija obrane u 352 puno previse pustala. Obrana nam je konstantno pod kritikama, a zapravo u defanzivi stekaju prve dvije linije.
  • Omake
    2.5k
    tu je bio cijeli niz grešaka od ispucavanja Roga, do toga da Mmaee misli da je Prpić na 40m od gola veća prijetnja od Livaje na 16m. Glup i naivan gol, ali osim toga nije Hajduk ništa napravio. Ne kažem da je u ovoj utakmici uspješno u trenirao, ali ju je očito prioritet kroz trenersku karijeru. Zrinjski je imao strašno dugu seriju bez primjenog gola i svega 14 u 33 utakmice. Nadam se da do kraja sezone u HNLu imamo ekvivalent tih 74-14 u 33 utakmice koji je imao u Zrinjskom.
  • Daliban
    1.6k
    Normalno da Mae iskače kao bočni stoper, neće ga pustiti da slobodno ide s loptom naprijed. Problem je što je Bernauer jedini bočni stoper koji iskače pravovremeno i nije pasivan. KTC je trebao pokriti i preuzeti Livaju. Loša komunikacija i obojica su ispali smiješni.

    Defnitivno nisu problem Petković i Baturina, iako su oni izgleda postali dežurni krivci za sve kroz zadnjih tjedan dana.
  • Jaro
    7.3k
    kTC je krenuo prema Livaji al nine stigao. Ma ova situacija je random i nebitna u globalu. Lose ispucavanje, kriva procjena Mmaea, predaleko KTC i izgubljen Pjaca na bekovskoj poziciji (gle cuda). Problem je u prvom poluvremenu i vremenu do ovog gola i zom "kontroliranom" nogometu. Jbt strah, i papcinski i provincijski pristup. Na klupi si Dinama, "100 godina" prvak, najbogatiji, najskuplji i najkvalitetniji skup igraca a ti kao trener se bojis nadoknade protiv Rudesa, cuvas 1-0 protiv raspale Rijeke, igras na nulu (ovo je vec stalno) protiv Hajduka kao da su s druge strane City, Real ili Barcelona... isto igras i doma i u gostima...
    Ponavljam, greske poput ovoga primljenog gola rade SVI, i City i Liverpool, i Real i Barcelona... I Van Dijk i Gvardiol, radio ih je i Baresi i Maldini, radio ih je i Ramos i Terry...
  • Daliban
    1.6k

    Ma meni općenito nije jasno što mi uopće pokušavamo igrati. Mislio sam da razumijem kada smo prošle sezone prešli na dva napadača, ali ispostavilo se da je do veće kombinatorike dolazilo dijelom i zbog toga što sustav nije još bio dovoljno uigran. Barem je to sada moj dojam kada gledam unazad.

    Meni dođe da se probijem kada vidim 6 igrača kako stoje naprijed skoro pa u liniji, 4 nazad s loptom i onda rupetinu u sredini. Čovjek priča o kretanju, dubini, prostoru, a igra najbezvezniji pozicijski nogomet ikad. Sada smo već i 352 ispeglali do točke da nije kombinatoran.
  • NitkoBitan
    16.9k
    Mjenjanje sustava iz 4-3-3 u 3-5-2 mu je alibi jer se ne usudi izvadit Petkovica te ne vjeruje dovoljno Kulenovicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.