• tp1997
    262
    I da Dinamo može Terziću ponuditi tu plaću, postoji popriličan broj klubova koji to također mogu (a i više od toga), a u gornjem su domu Liga petice.

    Ne bi ni Gattuso bio u Hajduku da ga zapravo za njim postoji potražnja.

    Prvi bih bio presretan da u Dinamo dođe trener tog kalibra, ali mislim da je to poprilično nerealno.
  • Crle
    510
    Je dosta je nerealno da on dođe. Al nama treba neki zbilja dobar trener koji ima znanje i zna to implementirati.
  • Orc123
    7.8k
    ja sam samo potegnuo paralelu....da bi mogli dovesti trenera takvog veceg ranga jer ak si Hajduk moze priustiti trenera koji kosta preko 2mil eura onda si moze i Dinamo jos kvalitetnijeg i boljeg...Terzic je imao 3,5mil eura. Koliko znam on trenutno nije trener nikoga tako da, sigueno je zanimljiv mnogima ali je slobodan tako da nije neostvariv kad bi ga Dinamo baz zelio. To ne znaci da ce on ikad doc kod nas ....samo sam potegnuo paralelu....
  • medvescak90
    43
    Kakve nebuloze i besmislice. Nevjerovatno. Ovo se treba usuditi napisati.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Mene iskreno zanima kada bi bio dobar trenutak za otkaz treneru?
    Na stranu to što bih volio vidjeti nekog drugog, nego ovako, kada bi se to moglo desiti?

    Prošle godine se nije smjenio na proljeće jer smo još imali šansu smanjiti prednost. Kasnije se nije smijenio jer je bilo prekasno da bi se išta napravilo osim možda kontraefekta (makar se ne slažem s tim).
    Pred zimu ga se nije smjenjivalo jer je trebalo odraditi pripreme i prijelazni rok.
    Na jesen se nije smijenio jer je 'tek došao' i premalo je sezone prošlo pa se stigne sve.

    Ako dolazi do smjene trenera ove sezone, kad je to?
    Sad bi ljudi rekli da je prerano, sezona tek počela, još se nismo ni uigrali i zaostajemo samo jedan bod.
    Pred zimu će biti argument ko prošle godine, prijelazni rok i prpreme su tu ispred nas, a i ako bude trebalo hvatati koji bod u LP u siječnju, ne smijemo mijenjati i uhodavati novog trenera.
    Na proljeće će biti kasno jer ne valja mijenjati na kraju i treneru treba sigurnost.

    Po meni je vrijeme za mijenjanje trenera u bliskoj budućnosti, kada se stigne još promijeniti nešto ako budemo jako loši u LP, i da se stigne uhvatiti vlak za vodećima ako je potrebno. Dodatno što bi nakon nekog početnog perioda uhodavanja imali i pripreme.

    Htio bih nekog drugog trenera na klupi dinama, ali nikako nebi volio da do smjene uopće dođe. I dalje vjerujem da imamo dovoljno da se prošetamo HNLom i da budemo konurenti u LP ove sezone.
    Jučerašnjom igrom nemamo se pravo nadati na to, ali bilo je tu bljeskova jako dobrog nogometa, pa se nadam da će ti bljeskovi postati konstanta a ne iznimka.

    p.s. I da, žalosno je da nakon godinu dana mandata jednog trenera mi imamo samo bljeskove dobrog nogometa, pogotovo kada svi vjerujemo da je prijlazni rok bio odličan.
  • Ivanmtk
    1k
    Dečki. Zadržite minimum dostojanstva. Imamo trenera, imamo rezultate, svi klupski ciljevi su ispunjeni, ne budite tovari koji nakon jedne pobjede lete u nebesa, a nakon jednog poraza bi srušili sve. Razum i gospodstvo je uvijek bila krucijalna razlika između nas i njih. Zato smo i uzeli naslov lani i posljedično ušli u LP.
  • Captain America
    17.6k
    Kako jedan Dinamo koji igra LP ne moze priustiti si jednog trenera ala Terzic?Orc123

    Prinovama je ovo ljeto nuđena plaća od oko 300K eura. Terzić je u Borussiji imao 3.5 milijuna eura godišnje.

    je napravio jedan od najboljih prijelaznih rokova ikadOrc123

    :lol: :lol: :lol:

    osigurao mu se kadar kojeg je zelioOrc123

    Osigurani su mu kapitalci na lijevom beku, desnom krilu kao i odlične zamjene na pozicijama zadnjeg veznog i napadača.

    po SD koji apsolutno za nista nije odgovoranOrc123

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Jaro
    7.3k
    jakir nije zbog jednog poraza na tapeti. Ima on ohoho rezultata iza sebe - poprilican broj epskih sramota za trenera dinama u godinu dana.
    I jebes poraz protiv Tovara kao takav - svi treneri prije su gubili derbije. Ono kaj je razlog za pedalu Jakirovicu jest da on u godinu dana nije shvatio da je na klupi Dinama, a ne Gorice. I to Dinama sa osjetno skupljom,boljom i sirom momcadi u odnosu na konkurenciju. On se i dalje te konkurencije ocito panicno boji i ide na jebenu nulu punih gaca al ne muda doma protiv istih tih poluraspalih rivala. Jbt njima trener mobitele kupuje nakon tekme. Jakir se njih boji...
  • San Lorenzo
    15.3k
    Jakiroviću samo treba postaviti pitanje zašto smo nakon Šibenika i dvije i pol odlične utakmice u prva tri kola odlučili prešaltati se u niskoenergetaki nogomet koji svakom novom utakmicom postaje sve sličniji nogometu kojeg smo igrali dok nas Paok nije izbacio iz Europe.

    Stari moj ako mi moramo čekati siječanj i eliminaciju iz Europe da opet počnemo igrati iole kvalitetan nogomet, onda smo u problemu, imaš 25 igrača u svlačionici, nitko ti nije prodan, imao si najlagodniju pripremu za sezonu u povijesti kluba, a počeli smo se rasipati već u rujnu.
  • Ivanmtk
    1k
    igra ziheraški, to iritira, da, ali sad ga mijenjati pogotovo u situaciji di nisi siguran da imaš, na tržištu dostupnom Dinamu, dugoročno i kvalitetnije riješenje. Osim toga ipak je nešto napravio prošle godine, pa i ušao u LP i zaslužuje malo više kredita.
  • Orc123
    7.8k
    koliko je Jakir izgubio standardnih igraca iz prvih 11? Koji trener je imao taj luksuz da vodi 2 godine za redom prakticno istu ekipu? Da mu se nisu peodali nositelji igre? I sam je sudjelovao u procesu dovođenja igraca, sam je to nekoliko puta naglasio! Dobio je 2 prijelazna roka u kojem mu je dovedeno 8-9 igraca...sto bi jos trebalo?? Dovedeno je nekoliko ozbiljnih igraca i nekoliko talenata....s nekima ce se pogoditi, sa nekima ne.....da te podsjetim kakvi su nam bili prosli peijelazni rokovi.....Sutalo, Cabraja, Kastrati, Stefulj, Juric i mnogi drugi na kojima smo poousili takvu sumu od koje boli glava!
  • San Lorenzo
    15.3k

    Znači Jakirović je zaslužan za plasman u LP, ali Marić je kriv za rasipanje protiv polumrtvih Rijeke i hajduka?
  • Jaro
    7.3k
    onda nek i sd ide s njim ako nemre nac trenera. Jbg to im je posao... Nisi siguran da na trzistu ima trenera za Dinamo? Eto ta sve druge ima, i bogatije i vece i manje i raspale i amaterske i drzavne i privatne ima trenera, al za dinamo ne?
  • Ivanmtk
    1k
    pa ispada ko d nas vodi totalna neznalica. Ne želim biti ničiji odvjetnik, rezultati će suditi, ali ajmo stat na loptu. Dvostruka kruna u jako teškoj situaciji, ulazak u LP. Polako.
  • austrijanac
    4k
    Sergej je kriv da mu igra u bitnim tekmama izgleda mlako i nikakvo te da se daje manipulirati od strane senatora.

    No, ako on misli da nema ekipu za igrat, nakon dva prijelazna roka, onda valjda ima broj od Marića kojeg će nazvat i reć da nije.

    Dosta nas je ovdje spominjalo da nije ovo rok za 5, vise neka 3.5, ali Sergej je sve ove mjesece govorio da je zadovoljan rosterom i da nema nekih problema.

    Može se reć da možda lijevog beka nema, no njegovi igrači što su radili jučer prvih 45 minuta je smješno.

    Primjera radi, Arteta i pravi Klopp su držali predavanje gdje su govorili kako je najbeskorisnija lopta u nogometu ona od beka do krila koja ide paralelno s aut linijom jer krilo kada prima leđima prema golu loptu je najbezopasnije (Saka pod Artetom je savršen primjer promjene toga, gdje Ben White odjednom izgleda iznimno korisno). Rile je to radio Cordobi cijelo poluvrijeme, alibi igra koja je samo odraz cijele ekipe.
    Ne amnestira Cordobu to loše igre, ali senatori kojima on podliježe igraju alibi igru, uđu u derbi pred 20 tisuca navijača, vatrometom i nabojem, kao na termin koji dođeš odradit nedjeljom poslije mise reda radi.


    Prvo poluvrijeme mu zamjeram više od samog poraza, jer to je bilo mlitavo i nikakvo. Marić je tu najmanje kriv.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.