• Captain America
    17.6k
    Jedini upgrade bi bio Edin Terzić.Crle

    Ti se šališ?! Dovode se pojačanja iz druge momčadi Rome i Kolumbije, a platit će se bivši trener Borussije :lol: Očekuj nekog poput Copitellija. Možemo se tuć u guzicu ako v.d. SD uspije nagovorit Garciju ili Rosasa.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Dobro, sad stvarno više pretjeruješ sa ovim pohodom na Marića i kritiziranje novopridošlih igrača. Cordoba je jučer bio loš, ali umjesto da vjeruješ da će postat pojačanje odmah moraš govorit da je promašaj? Oliveras je došao za budućnost, Jakir je rekao da će ga polako priključivat momčadi, nema ni minutu, a već ne valja? Naravno da je Terzić nerealan, ali kakve sad Copitellije i njegov rang tu spominješ ?
  • Jaro
    7.3k
    kakve sad Copitellije i njegov rang tu spominješ ?Teofil Kateran

    Pa govori o imenima ranga Jakirovica valjda...
  • Crle
    510
    Ima i Petko plaću 1+ m pa bira utakmice. Nije isto dat veću plaću treneru ili jednom igraču jer vrhunski trener donosi jako puno.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Jedno je reprezentacija, a drugo dinamo, budimo realni.

    Cak i kada bi ga mogli platiti (a u Borussiji je imao oko 3 do 4m, dakle tesko), nije realno da bi covjek odma nakon Borussije isao stepenicu ispod…
  • Crle
    510
    Slažem se da toliko ne možemo dat al tko zna da li bi i morali toliko. Treneri takvog ranga su upgrade. Bjelica je dobar trener ali je i težak karakter. Sjetimo se što je bilo lada je bio u Osijeku.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Slazem se. Slucajno lajkah komentar njegov. Meni je Maric odradio vrlo dobar posao, Cordoba za sada izgleda OK, Mmae top, Pjaca top. Ostali (i Cordoba) se trebaju prilagoditi pa cemo onda moci dati konacni sud. Jedini minus Maricev je lijevi bek ali rekao bih da Jakir previse ne vjeruje Ogiwari i Perkovicu (koji ce se doduse tek vratiti)
  • Samurai
    103
    definitivno sam ZA
  • Maxova dijagonala
    142
    Ma vjerujem da se jakiru već radi o glavi pogotovo zbog toga što ga je dovela mamićeva struja. Ali ima još argumenata za njegovu smjenu. Lizanje sa istrošenim senatorima,nema automatizme u igri otkad je došao a prošlo je već godinu dana. Marić sigurno ima u knjižici ponekog španjolskog i francuskog trenera modernijeg od jakira. Pogledajte samo Olimpiju šta znači moderan trener(sa 200 tisuca eura ulaganja u prvih 11 uništio rijeku presingom i kombinatorikom).
  • emilperska
    5.4k
    Cordoba je solidna prinova, a da li je pravo pojacanje ce se vidjeti za godinu dana..

    Jucer je Jakirova greska sto je startao s njim koji jos nije prilagođen, Rile sabotira sva krila sta ne pricaju hrvatsko srpsko bugarski i normalno da je losa tekma bila. Cordoba je morao uči iza 65. min da sa svojom hitrošću i energijom potrga izmorenog Dialla..
    Druga stvar, MMA je u pocetku pazio Livaju. Nije izgledalo dobro pa je Jakir to skuzio i zarotirao ih sve u obrani. To se jasno ja snimci vidi.
    MMA je i protiv Qarabaga imao dosta isforsiranoh krivih paseva koji srecom nisu kaznjeni. Moj dojam je da on nije stoper za 2 iza kada te napadaju dobri napadaci kao npr. Livaja..
  • Orc123
    7.8k
    zasto bi on bio nerealan? A Gatuzzo je bio realan kod Hajduka a vodio stvarno velike klubove i doveo ga jedan Hajduk! Kako jedan Dinamo koji igra LP ne moze priustiti si jednog trenera ala Terzic?
    Ovo tvoje orgijanje po Maricu je jadno i bolesno. Orgijao si tako i po Biscanu i Simicu, sad te zulja Maric koji je napravio jedan od najboljih prijelaznih rokova ikad. Rijesio se šrota i doveo dobre igrace. Drugi je par cipela kaj je za tebe Jakir Murinho i sveta krava a realno covjek je dobio najvise povjerenja i vremena od svih trenera ikad u Dinamu, osigurao mu se kadar kojeg je zelio a igre nema ni na vidiku. Tako da prestano srati po igracu koji je odigrao 1. Losiju tekmu i po SD koji apsolutno za nista nije odgovoran.
  • tp1997
    262
    Gattusa i Terzića ne možeš uspoređivati. Gattuso je trenirao klubove koje je trenirao na osnovu toga što je veliko igračko ime, a ne veliki trener. Osim jednog kupa s Napolijem nije napravio ništa, svugdje ga se potjeralo, najčešće relativno brzo, a mogu ti reći kao netko tko od stranih klubova simpatizira Marseille da je kolektivnom navijačkom puku laknulo kad je otišao. I to se zna, i zato ga sad mogu dovesti klubovi poput Hajduka.

    Terzić je 2022/23 od hiperbogatog Bayerna izgubio Bundesligu na gol razliku, i igrao finale (ej, finale!) Lige prvaka, te je jedan od najperspektivnijih mladih trenera.

    Usporedba ti je potpuno deplasirana. A ja svakako nisam neki fan Jakirovića.
  • Orc123
    7.8k
    usporedio sam ih po placi i po klubovima koje su vodili jer su priznali to ili ne vodili i jedan i drugi velike klubove. Nadalje, ako Hajduk moze priustiti si Gatuza i stozer za preko 2mil eura onda si Dinmo sa duplo vecim proracunom moze priustiti trenera ala Terzic, i moze ga platiti....to je bila moja usporedba a tomda je Terzic daleko veci potencijal od Gatuzza to je svakome jasno. Isto tako gotovo sam siguran da bi i njemu Dinamo koji igra LP bio interesantan....ne treba podcjenjivati brend kakav je Dinamo u svijetu.
  • Crle
    510
    Terzić je trenutno bez kluba. Naravno da usporedba sa Gatussom nije dobra sa strane kvalitete i imena. No recimo je sa perspektive plaće i budžeta. Njima Gatusso za taj novac donosi više nego što bi jedan ili dva ograča donjela. Tako bi i nama Terzić, više bi nam recimo on značio nego jedan ili dva igrača za taj novac, osim ako ne bi pogodili nekog igrača kojeg bi dobro prodali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.