• jedan u nizu
    8.2k
    Uvijek će netko biti krivac za primljeni gol.
    Budimo realni, da su igrači savršeni, nebi igrali u Dinamu.
    Pa ni u jednom Realu nisu savršeni.

    Nije utakmica jedan napad i 10 sekundi igre, isapdanje igrača i zabijen gol. Utakmica je 103 minute.
    Svi su skupa krivi što je njihova jedina prilika iz drugog poluvremena završila golom, a naša nijedna nije ušla.
  • ZrnTSCHeZ
    59
    Pristup loš, em nepotrebno ziheraški, em "šparanje", od starta samo Aki nabrijan kak bi i trebalo biti na derbiju.

    Sučiću ipak ne paše ta pozicija pivota, Cordoba me razočaral jer nije mogel ništ protiv Dialla, a taktika/ideja da mu se lopta u 4-5 navrata daje s leđima prema golu na aut liniji je full promašena.
    Samo Stojković je iz igračkog aspekta pozitiva tekme te unatoč promašajima i Rog koji bi trebali više prilika dobivati.

    Navijačko-organizacijsku gospoštinu protiv tovarije treba zaboraviti jer onda to tak izgleda kak je bilo i jučer.

    Navijanje slabo.
    SD ima cca 5000 mjesta, ultrasi ne broje niti pola od toga, a jučer se blago rečeno niti oni u centru kopa nisu iskazali.
    Ne možete očekivati da svih 5000 na SD navija cijelu tekmu zato jer struktura ljudi koji dolazi je vrlo šarolika, a razloga tome ima više.

    Kao prvo, za derbije i europu je razlika u cijeni karata drastična i to bu uvijek jedan kriterij zakaj dio ljudi za te utakmice uzima SD, dok su na ostalim tekmama HNLa na ZD. A to je ekipa od 50-60+ godina koja rado ide na tekmu, al ne žele/ne mogu platiti duplu cijenu koja je u apsolutnom iznosu velika razlika.

    Zbog toga od sektora 5 pa dalje prema istoku dominiraju takvi ili eventualno nešto mlađi s familijama (žene, djeca) te "turisti" ili prigodni gledatelji koji će doprinijeti atmosferi ako je ona full odlična ili tek povremeno ako je i od "središnjice" mlako kak sinoć. Gornje etaže su užasne i rađe se bira SD.

    Drugi razlog je i da dio ljudi uzima SD u danima kak jučer dok je vreme li-la jer je realno to jedina tribina gdje u najviših nekoliko redova možeš biti siguran od kiše.
  • Crni86
    3.5k
    pa tko god je gledao utakmice ove godine je to vidio, to je tak. Htio neko to ili ne. Meni najbolje su sjecanju stoji istra i drugo pol quarabaga kada je petko izaso, a bati prodiso. Tada je Bati bas dominirao i izgledala nam igra puno brze i tecnije.

    Po meni na postavljenu obranu petko nema sta dolazit na 30 metara. Bogu hvala danas imamo odlican vezni red koji bi morao moc sam organizirat i kreirat napad u HNL-u. Mozda 1,2 iskakanja kroz utakmicu da, ali da se to konstantno radi je debilana. Europske tekme su drugacija prica.
  • mbzg
    96
    Moje mišljenje je da Jakirović ne može ili ne zna nametnuti ono o čemu stalno priča a to je direktan nogomet s manje dodira i puno presinga. Sada se više ne može izvlačiti da nema igrača koji su to sposobni igrati.
    Naš nogomet se svodi lopta na Petka pa ak nešto izmajmunira dobro. Ne želim biti previše kritičan, jer su porazi sastavni dio sporta ali recimo Baturina stvarno ima previše dodira s loptom, takav nogomet se igrao prije 20-30 god. Sučić jučer igra na poziciji 6 i vidi se da on nije taj, puno lopti ga prođe a on nema agresiju da presječe loptu, napravi faul. Nešto sto je Ademi sinoć solidno radio al nemre tak igrati dulje od 20 min.
    Puno se tu spominje prijelazni rok, i sve je divno i krasno, ipak realno u prvih 11 su ti 2 nova igrača, Pjaca i Mmae. Problem lijevog beka i prave 6 je i dalje ostao. Uglavnom, ne treba nikog pokapati ali da nam bomboni trebaju iz usta ispadati nakon par solidnih tekmi u HNL i ne trebaju.
    Zaključak da Jakirović ima itekako dobru ekipu, spodobu i za solidan europski rezultat samo da li ima znanja ili bolje rečeno snage da neke stvari prodrma.
  • Jameson
    421
    Jučer nam je falio napadač kao što je Brodić. Bojim se da smo ga ipak prelako otpisali s obzirom kako igra i zabija u Ujpestu.
  • Orc123
    7.8k
    Nije problem sto smo mi primili gol, problem je sto im nismo bar 2 dali....u ovakvom odnosu kvalitete je neprihvatljivo da ovakvom Hajduku ne zabijemo gol...opcenito mi zadnjih ohoho tekmi zabijemo ili jednog ili ni jednog protiv njih....
    I na kraju, ono sto je Risto rekao oni nisu odigrali nista a pobijedili su. Na kraju je to za njih vrijedilo da se derbiji ne igraju vec pobjeđuju.
  • sport
    3.3k
    Tko ga je otpisao,trener ili sportski direktor koji mu je rekao da će dovesti nekog mlađeg,a znamo da je još na početku prelaznog roka trebao doći Adam Buksa pa bi tada imali 4 napadača.Meni se ćini da netko nezna bili piškio ili kakio.
  • don
    5.5k
    tražiš AGČ u 6. mjesecu i svima je jasno koja se pozicija traži i on ti propadne i ti ne dovedeš nikog??
  • sport
    3.3k
    A tražiš navodno i lijevog beka pa ga ne dovedeš.
  • Majki2111
    3.1k
    Isuse Kriste dragi! 30 stranica nakon tekme ljudi koji piošu eseje analiza i komentare nespavanja i korištenje normabela nakon utakmice s Hajdukom? Je li ovo hajdučki forum?

    Unutarnja pitanja protiv formacije, postave, igrača trenera, atmosfere, navijanja. Sve se propitkuje.

    Utakmica je jedna od 36, jedna i prva od 4 s Hajdukom. Ovdje se piše kao da su poljuljane šanse za titulu. Kaj bi trebalo bit prije utakmice? Adrenalin na entu? Više adrenalina mi je stvarala gužva na Branimirovoj nego situacija na terenu.

    Utakmica je bila li-la, mi dobri, oni svoju priliku iskoristili. To je dobro sve. Idemo dalje.

    Bit će to sve OK, lagano samo ljudi.
  • Logistika
    1.3k
    Gatusso ekipi i stozeru nakon tekme kupio 30 novih i phone mobitele. OD KOG MI IZGUBIŠMO !!!!!!!! Jebeee3m ti
  • Big Daddy
    1.1k
    https://files.fm/f/r2hdueaw7a

    Znaci, koliko jbn nesrece, prvo ona Robertsonova krtica, a onda lika pogodi u dupe i ode pokraj gola…!
  • Felip
    174
    Meni se svidjela pirotehnika na istoku, bar neka korist od te tribine, a dobili smo i malo juhe za uvod u derbi plus one zastave dolje, lajk. Pa svaki derbi bi u uvodu morao imati nešto, da li šalijade, koreografije, zastavice, pirotehniku, nebitno. Ti moraš na tribini osjetit da je to derbi, najposebnija utakmica hnla.

    Torcida ima taj osjećaj za derbi, ali na onaj prekid sinoć sam popizdio. More baklji, orgijanje, dugotrajni prekidi, to je rang ciganskih grčkih ili turskih derbija i to im se uredno dozvoljava na našem Maksimiru.

    O igri na terenu je sve manje više rečeno. Oni su zabili iz jedne njihove klasične akcije, napravili su zid u koji smo se mi zabijali i to je to. Rogu se dvaput otvorilo i bio bih na kraju zadovoljan sa 1-1, ali s odmakom mi je draže ovih 0-1 nego da je ostalo 0-0. Ovo nam je čak plus da se malo spustimo na zemlju za razliku od njih koji opet nerealno lete u oblacima euforije. Glavu gore i u nove pobjede.
  • Oluja
    4.3k
    Ja nemam bas nista protiv magarece bakljade, sposobni su unijeti pa nek unesu i pale ali imam protiv toga da Dinamo baca novac na zastitarsku sluzbu koja ionako nista ne radi jer ovo se ponavlja svaki derbi. Posebno neshvatljivo mi je bilo da na tribini nasi ljudi vade mobitele i s divljenjem snimaju bakljadu.
  • Yery
    92
    Dakle količina ljudi koji na ovom forumu pišu gluposti je presla sve granice. Količina likova koji se smatraju pametnim da komentiraju da je navijanje loše je isto nevjerovatna. Meni se čini da je na ovaj forum došlo previše balavaca i likova koji imaju 0 gostovanja, a dinamo su počeli pratiti nedavno i uzimaju si za pravo lupetat samo da nešto napišu. Navijanje i bakljada jučer nije bilo loše kao što ljudi ovdje pišu. Rijetko kada ostavim komentar, ali ovolika razina negativnih komentara je stvarno previše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.