• Peškaman
    4.2k
    Sramotna igra naših igrača,prvo poluvrijeme totalno nezainteresirani,počelo se igrati kad je Hajduk dao gol.
    Jedino što me veseli i što me ne dira toliko poraz je to da smo i takvi imali 3 zicera(2x Rog,Kule).

    Ali,treba uputiti kritiku i Jakiroviću,sada već postoji uzorak derbija protiv Rijeke/Hajduka pa i Osijeka gdje postavlja ziherašku igru i taktiku.
    Jučer se u zadnjih 20 minuta vidio koliko toliko napadački nogomet,sve do tada je bilo nekakvo kontroliranje i jalov posjed lopte kako bi se poslije utakmice moglo reći floskule poput sada već ustaljene "kontrolirali smo utakmicu".
  • Chempers
    115


    Pa u krajnjoj liniji koja je uopće poanta sporta i navijanja? Napredovati, uvijek težiti boljem, željeti se nadmetati s najboljima ili isključivo iživljavanje na nedorasloj konkurenciji?

    Zato mi nikakva HNL utakmica neće biti ravna LP, a naravno da je HNL bitan općenito jer je liga bazicno natjecanje svakog kluba i uostalom nosi i ulaz u ta jača natjecanja.
  • Crni86
    3.5k
    Ali,treba uputiti kritiku i Jakiroviću,sada već postoji uzorak derbija protiv Rijeke/Hajduka pa i Osijeka gdje postavlja ziherašku igru i taktiku.Peškaman

    Taj uzorak nije samo iz 3 utakmice. Taj uzorak je od kad nas je preuzeo. Apsolutno sve derbije smo odigrali ziheraski osim onog na poljudu na proljece. Covjek neka shvati da je na klupi dinama i da ima duplo bolji kadar od svakog kluba ili nije trener za nas. Sjeti se samo igre protiv rijeke na maksimiru na proljece isto sranje ko jucer sam rijeka nije zabila gol i mi smo dobili penal u 90+.
  • Jaro
    7.3k
    al se orvo u HNL moras dokazati da si "pojeo" konkurenciju i da su oni nedorasli, pa izazivati ove u LP. Realno,jebes bljesak protiv Chelsea jucer ili Bayerna sutra, ako ce te doma Hajduk vec treci lut zaredom skolovati i takticki te nadmudriti i 2 od 3puta odnijeti vise nego po sto su dosli, ako ce te doma Sibenik izbacivati iz kupa, ako ces se protiv Lokosa osramotiti nakon priprema ili ces protiv Rudesa preklinjat suca da svira kraj. Da, u tom slucaju jebes i Chelsea jucer i Bayern sutra.
    To jest i ostat ce samo bljesak, anomalija a ne napredovanje i nadmetanje s boljim.
    Dokazi da si prerastao domace dvoriste. I klub i momcad i Baturina.
  • Nogo
    3.6k
    Dečki, vidim da je bilo neispavanih a i sam sam tek zaspao oko 4 od nervoze i ljutnje.

    Ljutnje najviše jer ono sinoć nije bio Dinamo nego ekipa koja je mislila da će Hajduk raširiti noge i koju ćemo nakantati 2-3 razlike i otići mirni u Munchen na noge Bayernu.
    Pozitivno je jedino igra Stojkovića koji je u 2 mrtve šanse dao Roga koji je eto promašio ali se tamo našao di nije nitko.
    Petko, Pjaca, Baturina, Sučić su trenirali s repkom i vidi se da nisu bili s ekipom na "ti".

    Ja znam da je ovo bio samo loš dan ali se isto nadam da se ovakve stvari neće dešavati često jer imamo dovoljnu širinu, dovoljno "napaljenih" igrača samo ih treba bolje znati koristiti.
  • Paggini
    19.6k
    Nevistić

    Rpg/Rile bernauer Mmaee/KTC Ogiwara

    Pavić Rog

    Stojkovic

    Cordoba Kule Hoxha

    Nekako sam misljenja nakon neprospavane noći da je Jakir jučer rekao "ko ga jebe, igrat će nominalno druga ekipa, odmaramo prvu za Bayern, nema presinga na dečke, ovo ono" - bio bi dočekan na nož od navijača prije utakmice, ali sam siguran da bi dobili 2:0.

    Kurčina, boli jebački i jutro poslije...
  • dmil
    299
    Poslije jucer, mislim da je vrijeme da Jakir bude na ledu, jos jedan kiks na klupi i rastanak.

    Zao mi je sto se nije prepoznao trenutak na kraju prosle sezone i rastalo se tad s njim, jer mu se moglo zahvaliti na svemu i okrenut se novom treneru. Istina, izvukao je sezonu, osvojio sve, ali kad se realno pogleda, i to sto je osvojeno je bilo kroz usicu igle (Rijeka nas je razmontirala tamo, nismo mogli nista do Petkovog slobodnjaka, u Kupu u Splitu, Sigurova precka u 90+ min, nakon sto smo se povukli vec u 60min).

    Protiv Qarabaga ove sezone, ne znamo ni sami kako nismo dobili 3 komada na Maksimiru.

    Kad se crta podvuce, nakon 6 kola, ako Rijeka dobije, mi smo 3. na tablici, s apsolutno uzasnom igrom protiv svakog direktnog rivala, od 9 bodova i derbijima imamo 4 boda. (skoro 2, da nismo u nadoknadi dobili Osijek)

    3. mjesto na tablici nakon prijelaznog rok na koji su potroseni novci kojeg nasi rivali mogu samo sanjati, 3. mjesto, a svi rivali u ligi su ili rasprodali sve sto imaju ili su u totalnom organizacijskom raspadu.

    Mladi igraci se ne promoviraju vec dvije sezone (iznimka Sucic koji je uletio silom prilika), umjesto Pavica, koji je oznacen kao zamjena za Misica se stavlja Ademi od 30+ godina.

    Igre nema vec dvije sezone, mladih igraca nema, opet se dovodimo u situaciju da lovimo 1. mjesto u HNLu, ne znam za vas ali meni to s ovim rosterom nije dosta.
  • Maxova dijagonala
    143
    Čemu toliki hejt za Baturinu nakon jucerasnje utakmice? Okej nije bio na top nivou ali imo je par lijepih poteza i dodavanja koje su upropastili pjaca i cordoba. Po meni sasvim solidan iako se od njega ocekuje puno vise.
  • Heisenberg1986
    195
    Nakon teške noći gdje se spavalo malo do nikako, mali zaključak s moje strane.

    Pičkasti pristup od strane svih uključenih kojima je dinamo u srcu.

    Što se tiče terena, jakir me nije iznenadio pickastim pristupom, izbor igrača nije sporan osim rog umjesto ademija bi trebo startat zbog bolje duge lopte i jer je jednostavno bolji igrač. Sporan je ulazak u utakmicu s jasno ocrtanom mišlju, "bojimo se riskirati puno i napasti, al smo bolji pa ćemo lagano drkati po lopti dok ne zabijemo gol". Jakir ovako kreće svaki derbi, ne samo s hajdukom i ne vidim da će se to ikad promjeniti i to je sad jasan upitnik je li on trener za dinamo dugorocno.

    Što se tiče igrača, nije im vjerojatno jakir rekao da idu pickasto u duele i da pucaju zakurac ili ne pucaju uopće. Petko ulazi stalno u prostor baturini i smeta mu, bati carini svaku loptu, njih dva su najvise razočarali jer se najviše od njih i očekuje. Dalje neću, popisali su drugi detaljno, a Misicev izostanak se jako osjetio jer osim njega nijedan igrač (izuzev roga djelomicno) nema brzu promjenu strane i dugu loptu (koliko je rakitic sinoć puta tako njih izvukao takvom loptom).


    I na kraju tribina. Pickasti pristup koji me najviše razljutio. Od slabog navijanja ako nismo u prilici za gol, što pokazuje pomjesanu strukturu sjevera na derbiju do onog što bi najviše naglasio. Vođenje navijanja je bilo uzas. Izbor pjesama i praćenje momentuma nikakav. Pola vremena su na stangi gledali utakmicu i sutili. Nikakva koreografija niti išta spremljeno za derbi posebno. Katastrofa. I na kraju "nećemo pozdravljati igrače danas". Nakon takvog vođenja navijanja i takvog navijanja mi ćemo nešto zamjeriti igračima nakon prvog poraza i nećemo ih pozdraviti?! Nadam se da je ovo samo privremeni pad a ne trend tribine kud ide, jer mi se smjer ne svidja ni malo.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mi smo njih namjerno puštali da igraju otraga, dali im prostora da obrana i vezni red dobiju sigurnost već od samih početaka, i onda jebiga, kad si htio nekaj promjeniti bilo je prekasno.IceMan

    Ovo i ja vidim kao ključ cijele tekme, i druga stvar koja prolazi ispod radara je pozicija Sučića,s njim na 6 izgubili smo ga na 8 i njegove ulaske iz drugog plana,nismo imali igrača koji će narušiti njihovu zadnju liniju da se komotno brani.

    Mišljenja sam da je Aki počeo na 6 a Sučić na svojoj poziciji da bi ih načeli na vrijeme,i poslije dovršili.

    Najvažniji igrac u sredini nam je bio ozlijeđen, a drugi najvažniji van svoje pozicije.
  • Crni86
    3.5k
    Baturina opcenito losje igra kad smo u 4231 i ima petka ispred sebe jer jednostavno si ulaze medusobno u prostor kretanja.
  • eol12
    588
    apsolutno se slažem. Nisam sklon pričama nis ne valja, sve treba rastjerati, trenera prvo, ali ljudi moji mi imamo 4 reprezentativca Hrvatske, plus ostale igrače, ekipu na okupu već dugo vremena i mi smo svaku ozbiljniju utakmicu ove sezone podbacili, okej uzvrat u Azerbejdžanu možda najbolja utakmica; ali doma je realno mogao biti poraz po šansama od njih, Osijek lose jako, pobjeda na sreću, Rijeka nakon sto smo poveli nestali smo, jako loše i finale ovo sinoć. Momčad nema napretka i ovo mora biti ozbiljan alarm za sve, od igrača pa do trenera i ako je naša uprava ozbiljna ona treba pozvati trenera da ozbiljno razmisli o svemu.
    Jer budimo sad pošteni, ušli smo u LP na sreću jer krecemo od playoffa s ovime sto mo pokazali do sad u jačim utakmica nitko me ne može uvjeriti da ne bi prosli kao prošle sezone s Aekom i Spartom!
    Nevjerojatno je također da nitko neće od mladih opet dobivati šanse, sprdamo se s tim Hajdukom, ali razvijaju Prpića, Pukstas i Sigur su duže već tu, guraju Durdova, Hrgovica. Evo još bolje, sjetio sam se da im Melnjak igrao desnog boka, ne igra svoju poziciju jer je defenzivno odgovorniji onaj Diallo? I mi sto smo napravili napadački? Ništa.. Teška sramota je, kiks će uvijek doći i nitko ne može sve pobijediti, ali uzorak problema je sad prevelik
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Apsolutno se slažem, mislim da je Batko kompatibilniji s Kuletom
    Screenshot-2024-09-14-12-01-01-405-com-sofascore-results-edit.jpg

    I dodao bi još da smo mi s Miškom i bez njega druga ekipa. Svi kaj ga pljuju, nek se poklope po ušima, frajer odigra 60 tekmi godišnje, normalno da će nekada pogriješiti. Ali mi smo s njim puno opasniji i bolji!
  • tp1997
    262
    Najgora stvar je što Jakir odbija preuzeti odgovornost za očit obrazac.

    Ne igraju treneri već igrači, ne znam je li bilo preoprezno, kontrolirali smo utakmicu...samoga sebe se boji pogledati u ogledalo.

    Kad razmislim, mislim da mi se nikad nije dogodilo da je netko ovako dugo trener Dinama a da zapravo još ne znam što točno mislim o njemu...znao je profesorski pripremiti neke utakmice; obje protiv Betisa, obje s tovarima vani u ožujku, Qarabag vani...a onda s druge strane gledamo ovo.

    Rekao bih da mi je zaključak na kraju da je Jakir jednodimenzionalan trener, tranzicijski trener koji će zasjati kad mu se uvjeti poklope za takav nogomet, ali ne i trener koji se može prilagođavati, i iskoristiti kadar kakav ima Dinamo.

    Jučer sam se prisjetio Nenada Bjelice i došlo mi je zaplakati kad sam se onda vratio u realnost onoga što se zbiva na terenu.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    nije mi jasno što je Mmae htio uraditi prilikom gola Livaje.
    Bez razloga pošao izać' na Prpića koji je bio 10-15 metara od njega i time otvorio prostor Livaji.
    Peškaman

    Ovo se sa sjevera odlično vidjelo,kad je krenuo u nepoznato, u sebi sam pomislio gdje će sa pozicije, i Livaja je to osjetio i samo iskoristio ponuđeno.

    KTC nimalo ne krivim kod gola, on je dijagonalno pokušao zatvoriti krater, Mmae izravni krivac,jako loša odluka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.