• ElektricnaInfluencija
    249
    meni će hnl uvijek bit važniji od lige prvakadon

    Ovdje je bitna riječ "uvijek". HNL je važniji od LP, ali ne uvijek. Jer, ako bismo tako razmišljali, onda Dinamo nikad ne bi mogao napredovati u europskim okvirima.
    Zato tovari već godinama ne igraju u Europi, jer je njima jedini cilj osvojiti titulu i pobijediti Dinamo, a Europe se sjete samo na početku sezone jer moraju odraditi kvalifikacije.
  • Peškaman
    4.2k
    Baš sam jutros pogledao sažetak i nije mi jasno što je Mmae htio uraditi prilikom gola Livaje.
    Bez razloga pošao izać' na Prpića koji je bio 10-15 metara od njega i time otvorio prostor Livaji.
  • Facke
    3.6k
    Scera jednostavne nisme bili dobri. Prve poluvreme je bile za nis. Nisme bili dovolnje hrabri , spori , igrali ko da krila nemame. Druge poluvreme je bile bolje kad je usel Rog. Ali dalje slabe za pobjedu. Oni su se branili s 10 igraca v njihove polovice i iskoristili jedinu pravu priliku koju su imali. Nek se nasi male spustiju na zemlju ak su mislili prosetati kroz HNL. Mmaee ostavil Livaju samoga i to si nesme dopustiti. Veliki njegov propust. Mene poraz ne smeta , dogada se, ali smeta mi nacin. Ne volim kad igrame ko pizde. A to sme scera vecinom igrali. Nismo koristili brzinu Cordobe, niti Hoxhe kad je usel. Fuckas onu dominaciju koju sme imeli vecinom drugoga poluvremena. Jedna stvar se po meni vidla scera , da nam fali prava jaka i agresivna sestica. To sam vec vise puta rekel. Tu sme jednostavne pre mlaki. Scerna nam je ovak ionak dosta toga falele.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nikakva igra u derbijima je konstanta. Kup utakmica kontra Tovara je iznimka. Jakir derbije igra kao da je na klupi Gorice. Kredita ima jako puno, a trosi ga ko tekuci sapun.
    Ovaj derbi je teski deja vu onog prosinackog derbija, laganog poraza bez igre s orgijanjem torcide usred Zagreba.
    Nista, idemo dalje za iste pare. Jakir nije u stanju zakucat dva konkurenta na koljenima, a visio je i u Osijeku. Jakire izdrzi.
  • Boycie
    1.1k
    I jos jedna stvar, da izbacim do kraja. Sa druge strane imas skupinu koja je sama sebi svrha, klub u mini rasulu, rezultatski je njima sve ravno trenutno, bolikur*ina. Sve su bacili na derbi sto je njihov higlight sezone, njihovo izdanje i kako ce sebe prezentirat. A kod nas ekipa sa stavom da ne prihvaca nista osim pobjede, tijek utakmice diktira navijanje sto je atipicno za nas u nasoj srzi, ekipa zverla prema njima, na teren, na mobitel, na sve osim na svoju tribinu. Neki su cak i brojali baklje koje su zapalili. Kada sve gori druge navijace ni ne primjetis da su tu.
    Derbi, pun stadion, krcata tribina, a mi bez koreografije, bez ikakve vizualne pripreme, opet nas je masu, plave kutije pune... podbacili smo jbg.
    'Problem' su naravno i nasi visoki navijacki standardi, treba biti realan. Nije to tako lose, ali nije ni nasa razina. Trgnite se, sve sa da popraviti i dici na najvisi nivo...
  • Kepec
    5.4k
    Ne zanimaju me oni, ne zanima me Gattuso, ne zanima me ubacivanje lopte u teren, valjanje, iznuđivanje prekršaja. Ne zanimaju me narkomani s juga, 101 petarda, baklja na centru ili gađanje murje bakljama.

    Zanima me Dinamo i zanima me sjever i zapad.
    Zanima me kako dozvoliš da dvije tekme za redom protiv njih doma izgledaš identično, bezidejno, retardirano, pičkasto. Kako dozvoliš da takvoj momčadi ne stvoriš u prvom poluvremenu konkretnu šansu. Šamar je trebao biti nakon Rijeke, ovo danas je udarac nogom u glavu nakon kojeg se trebaš dić i počet bit klub čiji grb imaš na dresu i službenoj opremi. Počnite bit i igrati kao Dinamo iz Zagreba.

    Zanima me sjever i zapad, tribine pune navijača Dinama, navijača koji kada krene bakljada ili vrijeđaona od strane tovara krenu urlat, divljat i navijat iz petnih žila. Aha ne, jučer se stajalo, gledalo i čudilo. Bitno da će Allianz Arena i storyi iz Munchena goriti.

    Pičkast stav i na terenu i tribini rezultarilo je ovim jučer. Nepotrebna, ali jako dobra lekcija i za nas navijače i za igrače na terenu.

    Nije uvijek sve bajno, nisi uvijek najjači na terenu i tribini. Kada pobjeđujemo Qarabag i Šibenik imamo najjaču momčad ikada. Kada odzvanja Dinamo s tribina Poljuda i Stamford Bridgea pričamo da smo najglasniji. I treba. Isto tako treba biti realan nakon jučer i reći da smo podbacili u svim segmentima.
    Prošla sezona nas je na ove situacije dobro pripremila, glavu gore, tekme idu dalje. Idući put se možda prije Lokomotive neće misliti o Monacu, prije Istre o Salzburgu ili prije Rijeke o Dortmundu, pa će možda biti bolje.
  • Rakovica1986
    632
    Vidim da je bilo kolega koji nisu mogli spavati, znam kako vam je, oka nisam sklopio više od ljutnje nego od tuge. Nije popularno pljuvati, ali nekad je potrebno reći onako kako to uistinu je.

    Igra mi je najmanji problem, na to mi ko navijači ne možemo previše utjecati, to je odgovornost stožera i igrača koji su jučer imali 3 dodira viška svaki, a najviše im od svega zamjeram stajanje i čekanje da se pruža pomoć glumcima bez rađenja pritiska na suce, kao da su čekali da tekma završi.

    Tu im nismo pomogli ni mi jer je navijanje bilo za kurac i tu odgovornost snosi svako od nas tko je bio na Sjeveru jučer, ali isto tako i vodstvo koje za LP stavi još dodatnog čovjeka na štangu desno do Zapada, a za derbi to nikad nije slučaj. Ja sam jebao svima oko sebe sve po spisku cijelu tekmu, bezuspješno.

    Zadnje, pročitao sam negdje kolegu Guinessa kako govori da je to sve dio nogometa i emocije. Kolega, nemoj se ljutit, ali ti onda nemaš veze s nogometom.

    Kad ti klub da više ulaznica nego što treba, najmanje što možeš je ne razvaliti pola stadiona, slomiti semafor i prekinuti utakmicu na 10+ minuta. Nogometa od 70-te nije bilo minute u komadu.

    Jučer nismo nijednom otpjevali ubij tovara, vjerujem iz nekog dogovora da se ko Grupa ide na neku razinu gospodštine.

    Ovim putem želim reći da to treba odbacit i da im treba jebat mrtvu majku svaki dan, u svakom momentu, na svaki mogući način, pa šta god vi o tome mislili.
  • MaliPizdek
    61
    majkemi ak ih nebi pozvao sve danas na teren i rekao momci evo ovo je gol ajde sad lijepo gledajte u njega iducih 5 sati da zapamtite di se nalazi, nikakvo pucanje po golu samo gledat u njega i stajat na mjestu mirno.

    pa jebemti sve da ti jebem, koji je ono bio kurac?
    umjesto da ih zgazimo kao mrave oni pokažu to što pokažu


    FUJ!
  • Blueshadow86
    1.6k
    majkemi ak ih nebi pozvao sve danas na teren i rekao momci evo ovo je gol ajde sad lijepo gledajte u njega iducih 5 sati da zapamtite di se nalaziMaliPizdek

    Previše očekuješ. Jakir je takav da će ga senatori prisiliti da on bude taj koji će gledati u gol idućih 5 sati.
  • Juznjak
    3.8k
    Uopce mi nema neko znacenje ta tekma u utorak jer ne vidim da mozemo nekaj ozbiljnog napravit, a kazem, cak i da napravimo (bod ili 3) ne moze se zaboravit ovo jucerDani Olmić

    Majstore, natukao si 50 komentara u temi ‘ulaznice’ upravo o toj utakmici. Tamo si pisao o njoj i postavljao pitanja kao da ti je to druga utakmica u životu na koju ideš. Hvalio si se kako imaš kartu za neki od domaćih sektora, a onda odjednom pisao da želiš doć do karte na gostujućem sektoru. Sad pišeš da ti je skroz nebitna utakmica. Kad je tako zašto jučer nisi otišao na Maksimir? Prosipaš negativu čim stigneš. Postavljaš pitanja i pišeš stvari kakve se ne objavljuju po javnom forumu. Jedva si čekao loš rezultat da možeš ubacit u šestu i krenut još jače.

    sad od jednom nije dinamo … a nakon 1.kola protiv istre smo poletili i misli smo da smo nedodirljivi… neka nekaDani Olmić

    Kako sad stojimo nakon 6 kola na tabliciDani Olmić

    Ovo su neki od tvojih jučerašnjih komentara. Mi gubimo od jebenog Hajduka, ti pišeš “neka, neka”. A što se tiče ove druge objave, to mi zvuči kao da si Hajdukovac i rugaš se jer bi do sad u životu samo od njih nakon što bi nas dobili čuo ova sarkastična pitanja. Ja ne mogu zamislit da je to tebi ili bilo kojem navijaču Dinama prva stvar poslije poraza.
    Kao šlag na tortu se ti nakon 25 dana na Zoni usudiš složit s nekim forumašem da je Orc najgori ovdje i s još dosta toga groznog napisanog o Orcu.
  • Keyser Soze
    10k
    Orc najgori ovdje i s još dosta toga groznog napisanog o Orcu.Juznjak

    Orc je legenda foruma za ovog padobranca.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Kup utakmica kontra Tovara je iznimka.Efes Pilsen

    I to samo prvih pola sata, nakon toga smo se povukli kao da smo poveli protiv Bayerna.
  • badjibadara
    3.1k
    Gledam sazetak utakmice, i toliko je tu nelogicnosti u nasoj igri, losih procjena, nerezonskih suteva, alibi dodavanja - kao da je kompilacija losih odluka cijele polusezone.
  • MarK
    621
    Drago mi je što je Bayern idući protivnik pa da vidimo za što su se dečki čuvali. Spremni, odmorni, igra se na tepihu... Dosta mi je da se nakon posrtaja protiv jogurtaša iskaljujemo na Belupu i pravdamo se na loš dan. Kako svaki put loš dan baš protiv njih??
  • Orc123
    7.8k
    hvala frende....taj isti mi se javio u inbox i ismijavao Cordobu....i to mi onda pise lik kojem je ovo 4 ili 5 profil na forumu jer je sa svakog prijasnjeg baniran jer je napisao mozda 500 puta da treba dovest Pasalica. Da, kad si pun emocija napises svasta ali nisam vrijeđao nikog. Da nemam pojma o nogometu, taktici, Dinamu? Ok, mogu prihvatiti to jer svatko razmislja drugacije. Ja sasvim mislim da znam dovoljno za jednog amatera ali dozvoljavam da se moj stav nekome ne sviđa i da se ne slaze i ok sam sa time. Da, nekad covjek napise neku glupost kad te emocije peru jer je Dinamo emocija ali uvijek nastojim biti objektivan.....a to da sam sigurno klinac od 17g i izgledam kao lopta nije vrijeđanje? Ne dira me previse, ali sa svojih 30+ godina i svojim proporcijama mogu sutra stat na teren....to ne znaci da bi igrao na profesionalnom nivou ali amaterski bez brige, bez i jedne kile viska.....s druge strane, kako je to jasno da se ismijavaju time ljudi koji mozda imaju problema sa kilama, evo nek si pogledaju Rooney-a kako izgleda a kakav je gol zabio u egzibicijskom mecu. Cemu ismijavanje ljudi koji imaju problema sa kilama? Ja ih hvala Bogu nemam ali mi ne pada na pamet nekome tko ima nabijat to na nos i takvim degutantnim izjavama se koristiti na javnom forumu da ponizim nekog. Mozes reci ne slazem se sa tobom ili nemas pojma i ok. Svi smo razliciti, trebamo se postivati, ane trebamo se voljeti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.