• don
    5.5k
    nego si ti mislio nešto drugo zapravo...Paggini

    nisam ja mislio ništa drugo od onoga što sam rekao. Da prestanemo glumit nekakvu "gospodštvinu" prema stokama koji to ne zaslužuju.
  • Big Daddy
    1.1k
    nisam ja mislio ništa drugo od onoga što sam rekao. Da prestanemo glumit nekakvu "gospodštvinu" prema stokama koji to ne zaslužuju.

    Meni je isto pun krc toga, isto kao sa zenama, prema damama sam fin, sa kurvama kurvin sin. Tak i sa tovarima, kak vi nama, tako i mi vama.
  • ZrnTSCHeZ
    59

    Na snimci su sektori 1, 5 i 6 prazni...količina ljudi na snimci kolerira manje više i s današnjom brojkom "grupe", a ostatak tribine kada je SD rasprodan na najatraktivnijim utakmicama u dobrom dijelu pripada strukturi ljudi koje sam opisao u ranijem postu...i nije to situacija od jučer već je tako desetljećima.

    Ti ostali navijači dok "središnjica" potegne kak nedavno na Qarabaqu isto navijaju manje više neprestano, al dok je mlako u centru, onda se na 5/6 ne može očekivati ludilo, tim više kaj na tim dijelovima niti nikoga nema na štangi (i ne sjećam se točno kad je zadnji puta i bilo).

    Nisu drugi navijači "krivi" što nema dovoljno članova "grupe" da ispune cijeli SD što je dokaz i da se paketi LP za SD još uvijek i nakon tjedan dana naveliko mogu kupiti, a kasnije vjerojatno bude ostalo i nešto pojedinačnih karti. Isto tako SD za jučerašnju tekmu se mogel kupiti još u četvrtak navečer.
  • Crni86
    3.5k
    maric je ovdje cistio tuda sranja, maricev posao je bio da ovdje uleti i da smiri tenzije kaj god ti, ja ili neko drugi mislio to je tako.

    Nije Mara kriv za to sta su ljudi na zapadu poludili krivi su ljudi koji se bave organizacijom utakmice i sigurnoscu te policija. Mara je ovdje zrtva nase gospodske politike di ih ugostis napapas ih, das im da pobacaju sve kaj imaju, spremis im uzinu za doma i posaljes za split. Mozda u iducem derbiju da pitamo i da krenemo sa 2:0 za njih jer eto zelimo bit jos veca gospoda.
  • Eduardo
    19.9k
    Imali ste sve do nedavnu u klubu jednu seljačinu koja se tukla po ložama i sramotila i sebe i klub. Sad kad je takva situacija od strane klupskog dužnosnika riješena na jedan civiliziran i normalan način pojedincima ni to ne paše!?

    Sram te bilo Silvio što nisi radio dodatni cirkus u svečanoj loži.
  • Paggini
    19.6k
    nisam ja mislio ništa drugo od onoga što sam rekao. Da prestanemo glumit nekakvu "gospodštvinu" prema stokama koji to ne zaslužuju.don

    Jedno je gospodština, jedno je minimum civiliziranosti.

    Domaćini smo, oni su naši gosti. Minimum civiliziranosti je osigurati im sigurnost, smirivati napaljene navijače, kao što vrijedi i za njih kad naši ljudi dolaze dolje, jebiga.

    Jel Ivošević nekoga napao ili gađao? A opet, ne sjećam se ni kad se nasrtalo na nase ljude dolje na poljudu, s iznimkom nakoksane glave.

    Uvijek ima vikanja, jebanja majki, zalijevanja, to je sve dekor, ali jučer se bas krenulo gužvati i dosta ekipe je krenulo preskakati stolice, redove i slično, nije Mara bezveze uletio.

    Stvarno ne želim da budemo seljački klub di se fizički napada ekipu u ložama.

    Za ručkove i ostalo, jebiga - ne znam koja je bila poanta ručka, jel bilo organizacijski, neko unaprijeđenje HNLa ili samo zajebancija uz jedenje, pa ne mogu ni konkretno dati mišljenje.
  • Yery
    92
    Žao mi je, ali moj prijašnji upis je točan. A tvoj da se na snimci nalazi ultras do ultrasa ipak nije. Neću raspravljati na forumu o tome. Mogu se složiti da je navijanje bilo show.
  • NitkoBitan
    17k
    Nisu drugi navijači "krivi" što nema dovoljno članova "grupe" da ispune cijeli SD što je dokaz i da se paketi LP za SD još uvijek i nakon tjedan dana naveliko mogu kupitiZrnTSCHeZ

    Pa mogu se kupit paketi i za ostale tribine, znaci da Dinamo nema dovoljno simpatizera?

    Isto tako SD za jučerašnju tekmu se mogel kupiti još u četvrtak navečer.ZrnTSCHeZ

    To su mjesta koja su pustena jer su godisnjaci prepustili svoje mjesto, to je otislo u roku od par minuta.

    Jasno da niti jednu navijacku tribinu u Europi skroz ne ispunjavaju ultrasi sto ne znaci da su ljudi hendikepirani da bulje autisticno u teren i ne mogu pustit glas, e pa upravo to se jucer dogodilo. Bio je slican sastav i na Gorici prosle sezone pa je navijanje bilo brutalno. Pitanje je zasto ljudi izgube motiv za navijanje na jbnom derbiju pa ce se isti ti za par dana u Munchenu pretvorit u najvece ultrase.

    Ne treba uvijek ni sredina povest, ipak se ocekuje i angazman svakog pojedinca. Ako ides na sjever pusti glas, pljesci, navijaj i bok, jesi klinac od 16 godina ili muskarac u 40tima nebitno, na sjeveru si i tako se ponasaj. Nitko ne ocekuje da si od glave do pete u crnini i da imas obrijanu glavu.

    A tvoj da se na snimci nalazi ultras do ultrasa ipak nije.Yery

    Dobro, ali da je svatko navijao bome je i to je ono najbitnije.
  • black on black
    14


    Istok je tad bio otvoren, pola ljudi sa jučerašnjeg SD bi bila na istoku da je otvoren, to je taj profil "navijam u par najnapetijih momenata tekme".

    Osim tribine, jučer ni štanga nije bila dobra. Izbor pjesama preloš (jel se meni čini ili smo dva put ponovili Ti si ponos Zagreb), mikrofon se nije čuo, vođenje nikakvo, poruke i koreo nikakav, kao da nije derbi. Dodaj tome lošu igru i ne prodaju pive na stadionu i eto.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    A zamisli da navijači sa zapada nisu reagirali na provokacije tog smeća? E tek onda bi bili u banani.

    Pohlave onima koji su reagirali, dobro vruće glave i sve je to normalno. Pohlave i Mari koji je gospodski opet to smirivao jer to smeće ne razmišlja, tj uzeo si je za pravo da na Maksimiru u loži provocira Dinamovce. Ne zazivam nasilje ali za svoje postupke budi spreman i odgovarati. Nadam se samo da su mu nakon nasilnih navijača sa zapada ipak na uljudan i gospodski način Mara i ekipa jebali mater. Živili
  • ZrnTSCHeZ
    59

    Gornje etaže su preudaljene i bezvezne jer na njima fakat baš nikad nema nikakve čak ni sporadične navijačke akcije, a u situaciji duple cijene u odnosu na ZD birati će SD koji se zato prvi rasproda ekipom koja je izgubila istok

    Zato jer je u centru kopa bilo iznenađujuće slabija izvedba pa nisu uspjeli zapaliti ostatak tribine
  • NitkoBitan
    17k
    Istok je tad bio otvoren, pola ljudi sa jučerašnjeg SD bi bila na istoku da je otvorenblack on black

    Ma kakvi pola, ne bi nas ni 2 tisuce bilo na sjeveru. Manjak istoka znaci pun zapad dolje i gore te ljude na sjeveru gore. Imas jos dio ljudi kojima istok bas fali i rijetko idu na utakmice, naprosto nemaju vise tribinu po mjeri.

    Stvarno malo previse udarate po brojci grupe i sjevera.

    Dodaj tome lošu igru i ne prodaju pive na stadionu i eto.black on black

    Da razbijem i ovaj mit u prodaji piva i utjecaju na navijanje... Prije se alkoholne pive uopce nisu prodavale na sjeveru pa je navijanje bilo odlicno, na derbijima sumnjam da su se ikad prodavale. Dapace kad se pive prodaju ima dosta ekipe sa tim pivicama u rukama i srcu ih pola utakmice te naravno onda ne mogu ni pljeskat.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Naravno da je poraz od hajduka najgori mogući poraz za nas, i iskreno cijelu tekmu sam imao predosjećaj da će im uletit neki gol, a nisu ništa pokazali. Naša igra je bila loša i sterilna, ali smo bili bolji od njih. Danas sam cijeli dan samo čitao sve stranice koje su se stvorile od jučer i još se "dobivao" u sebi od jučerašnjeg poraza i mogu reći da smo stvarno gori od tovara. Sere se po igračima poput Roga, rijetko koga se nije uspjelo uzet na pik. Ja iskreno ovdje krivim trenera, ali treba biti realan i ne pričat gluposti i tjerat ga s klupe. Jakir je sjebao s pristupom, kao i igrači. Čak sam vidio kritike na Mbukuovu igru, a čovjek je odigrao koliko? Par minuta nadoknade? Mislim da morate prestat liječit frustracije ovdje. Jučer sam bio svakako isfrustriran i pogodio me poraz dosta jer smo ih imali u šaci i mogli smo ih pokopat nakon svega kaj se događa kod njih pa nisam niti vrijeđao igrače niti trenera. Najjadnije mi je vrijeđanje Marka Roga koji je igračina i kojeg će isti ti ljudi zazivat kad on ode nazad u Italiju. Falilo je srčanosti i borbe i smatram da je Jakir trebao to igračima bolje utuvit u glavu. Nemam ništa protiv Cordobe, ali ova utakmica je bila stvorena za domaćeg dečka Kačavendu koji će se trgat. Moramo sad nastavit dalje, a ne cmizdrit. Idemo u Munchen probat pa kaj bude. Dobivali smo mi već Bayerna u Munchenu, nije to Dinamu ništa novo.
  • Maxova dijagonala
    143
    Ekipa nemojte se živcirat zbog Ivoševića...to je klasični seljasti neodgojeni morski srbin. Ne treba davat toliko pozornosti morskim srbima koji mrze Dinamo i sve hrvatsko(Ivošević,Livaja,Subašić itd...)
  • LaznjakProsineckog
    642
    a sta je tocno bilo? Nisam upoznat. Ali Marić mi djeluje ok tip
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.