• Jaro
    7.3k
    Ne treba ga tjeat, ali treba ga posjest na klupu jer od pocetka sezone nije u formi. Kroz ulaske nek se izbori za prvih 11.
    Ali pricanje viceva s Livajom na centru za vrijeme derbija nije primjereno igracu s kapetanskom trakom Dinama...
  • Dudu9
    812
    kad je okruzen 2,3 i prima na 40 metara loptu šta je logično dodati ili ko on krenut driblati izgubit loptu, niko mu rijec nebi rekao da na 16 pokuša nešto napravit da izbori šut ali glumit manglupa na sredini igrališta više puta je za klupu pa nek razmisli malo, nije ovo utakmica protiv seoskih ekipa di se neko zajebava
  • Big Daddy
    1.1k
    Lik si umislja da je Ronaldinho jbt, uguši svaku akciju, pogotovo kontre. Kad lopta u kontri dodje do njega, mozemo odmah komotno svi natrag, jer za par sekundi gubi loptu i ostane ti igrac iza ledja… :vomit:
  • MarK
    621
    Primiš loptu, odložiš i utrčiš u prostor. Ako ne dobiješ u for, lopta će na krilo. Moraš biti blizu 16m jer možeš očekivati ubačaj. Kod našeg Brunceka je primiš loptu, okrećeš se oko svoje osi tri dana, izgubiš loptu petljajući. U boljem slučaju proigraš krilo dubinskom loptom dok MB češe jajca jer nema što raditi pošto ti obavljaš njegov posao, krilo ubaci loptu u 16, a ti si ostao na 30 metara od gola jer nisi supermen da doletiš pred gol.
  • jakov1
    83


    Za takvo nešto mu se moraju pridružiti veznjaci. Baturina je to radio dobro u prvom dijelu, ali Sučić i Ademi su, očito po trenerovoj direktivi, spremno čekali 20 metara iza da slučajno ne bi došlo do neke opasnosti za nas.
  • DiddyGuela
    2k
    Tip je postao karikatura samoga sebe.
    Ovo njegovo stanje traje predugo.

    On definitivno vise nije napadac. Ne doprinosi ko napadac, ne krece se ko napadac.
    S druge strane sigurno nije ni veznjak jer presporo donosi odluke, okrenut je leđima golu i nema igru u oba smjera.

    On igra neku svoju nedefiniranu rolu u koju se skroz uzivio a to nazalost ne donosi momcadi konkretan ucinak na nivou koji mi svi ocekujemo.

    Neka se resetira, prisjeti utakmica protiv Anderlechta ili Benfice jer ono je bio pravi Petko. Na takvim utakmicama je on izradio svoj status.

    Ovo klauniranje prema sredini terena gdje smeta i ne doprinosi u zavrsnici je skroz glupo. Izgleda ko strano tijelo u ekipi.
  • M94
    1.2k
    Niko nije sveta krava, posjesti ga malo na klupu ne bi trebalo bit neki bauk. Dapače, nekome može dobro doći da se posloži u glavi.
    Svi znamo njegove kvalitete, al trenutno je u lošoj formi.
  • Zg123
    213
    Pretjerujete, covjek sam iznio proslu sezonu na ledjima i sad odjednom ne valja, on uvijek ima te oscilacije pogotovo kad se vraca nakon ozljede. Ako se ovakva forma nastavi duze vrijeme onda se vec mozemo zabrinuti, ali ja vjerujem da ce doci to na svoje
  • tp1997
    262
    Nije ovo ni do forme. Napadač izvan forme će se mučiti s realizacijom, ulaskom u duele, ulaskom u prilike...ali će i dalje biti napadač po ulozi.

    To što se Petković spušta do centra, što guši Baturinu, što u svakom Božjem posjedu mora izmišljati nekakve poteze, to nije stoga što je u lošoj formi, to je stoga što je Bruno Petković.

    A i zašto bi se trudio kada zna da će ga Jakir "čekati", da je odluka struke bila ne dovoditi napadača da se njega ne uznemiri, i da je sveta krava? Može mirne duše igrati ono u čemu on uživa, a momčad tko j*be
  • Jurki
    11.7k
    Pretjerujete, covjek sam iznio proslu sezonu na ledjima i sad odjednom ne valjaZg123

    Svaka cast Petku i uvek sam ga branil... ali ne smije biti svetih krava.
    Odigrali smo ove sezone 8 natjecateljskih utakmica.
    Kaj je doticni napravil u ovoj sezoni?
    Svoje minule igre, pogotke i rad je dobrano i debelo naplatio.
    Njegov ucinak je do sad isto ko i Petra Bockaja.
    Ima najvecu placu i igra doslovno za kurac.
    Nogometni klub nije FM ali covjek s najvecom placom mora vuci ekipu kad nejde. Dal to Petko radi? Nek svatko prosudi za sebe.

    Edit: ajde Petko poseri nase upise i dokazi da smo jebeno u krivu.
  • DiddyGuela
    2k


    Upravo tako. Problem je postao puno kompleksniji od samog pojma - je ili nije u formi. Pitanje je nacina na koji on vidi sebe i svoju igru. Bojim se da je pretvrdoglav da si prizna kako u ovoj roli ne moze pomoci ekipi u kontinuitetu.

    Mora se prilagoditi ostatku ekipe. On trenutno igra neki svoj nogomet...
  • Zg123
    213
    gle pa trener je taj koji mu mora to objasniti, kako je moguce da se kod Dalica ne spusta toliko nisko? Zato sto ne smije i zna se tko je autoritet i sto mu trener kaze tako treba i biti
  • Zg123
    213
    ja se isto slazem da mu klupa ne bi skodila i apsolutno sam protiv svetih krava nego sam se referirao na ove neke komentare koji pisu da je gotov, da je vrijeme za prodaju itd
  • tp1997
    262
    Upravo to.

    Sve je jasno kad se pogledaju utakmice iz prošle sezone na osnovu kojih ga ljudi i dalje brane. Najbolje tekme su mu bile oba proljetna derbija s tovarima vani, i PAOK doma. Rijeku vani ne računam, svaka čast na golu iz slobodnjaka, genijalno, ali to ništa ne govori o igri. I maloprije spomenuti Pero Bočkaj ga je znao iz slobodnog metnuti pa nije zato genije.

    Na Poljudu u oba ta derbija je radio ono što radi napadač. Prvi derbi, prima loptu izvan 16, otvara se na šut, puca i zabija. Drugi derbi, prvo ulazak na centaršut, promašuje zicer, ali je i ušao u zicer, onda njegov šut izvana pa Kule zabija, pa ona volejčina u drugom poluvremenu...bio je u i oko 16, igrao je jednostavno i bio opasan. Protiv PAOKa dovoljno visoko pozicioniran da ukrade loptu za prvi gol, utrčavanje na dubinsku loptu za drugi.

    Petković je najbolji kad nije Petković. A to je vrlo rijetko, te mi nemamo trenera koji to iz njega može češće izvući.
  • Marley
    1.6k
    Sto reci.
    Ne znam jel mi teze gledati to na terenu, ili citati o tome kasnije.
    Bruno molim te probudi se, znamo da mozes :sad:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.