• db-izbjeglica
    15.3k
    Ono što mene jebe, već neko vrijeme što mi se čini da imamo strah (da ne kažem kompleks) od igranja s tovarima. Svaka utakmkca je jebeno isti scenarij, ali jebeno svaka - drži loptu, imaj kontrolu, nešto ćemo izmisliti.

    I onda oni eto danas zabiju, onda eto sahiti zabije onaj kurac na poljudu, onda eto pukstas zabije iz kornera...

    Ne znam, strah me da preozbiljno shvaćamo i njih i Rijeku i stalno bi nešto al bolje ne da ne bi slučajno dobili gol.

    I onda slučajno dobijemo gol.

    Iznimka je poluvrijeme polufinala kupa, ali smo se odmah drugo poluvrijeme povukli da eto čuvamo to vodstvo, a bili su u raspadu.

    Čačić je imao milijun svojih mana, ali je igrao protiv tovara kao da igra protiv Belupa, bez ikakvog respekta i takvi su bili i rezultati jbg.
    Paggini

    Upravo to!

    Ne razumijem kog se oni boje i čemu kalkuliranje, igranje sa rezervom i plašljivi nogomet?

    Kolika je vjerojatnost da oni mogu uvaljati dinamu par komada? Daj igrajte na gol više! Praktički jedini način na koji oni mogu dobiti je onaj sa golom razlike.

    Najbolje od svega, da su smećari zabili u tipa 25. minuti, uvjeren sam da bi ih dinamo okrenuo!
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    poserem se po svakom tko pljuje po Rogu, decko je promasio par puta nesto sto Petko radi vec par sezona pa ga se ne pljuje toliko kao Roga kojeg su btw skoro svi ovdje zazivali u prvoj.
  • Marc
    61
    čačke više ne zaslužuje da ga se zove tv serviser definitivno
  • vjeko1701
    7.9k
    Poraze i remije pamtiš jer su bolni, al i dalje mi u zadnje 3 godine imamo sko 6-3-3 17:7

    Uspješniji smo međusobno čak i u periodu kad se priča o najjačem Hajduku u zadnjih 20 godina.
  • Paggini
    19.6k
    Ovo je jebeni derbi bio,a pola ljudi koda je u kazalištu...Svi na Sjever

    To je cijena naglog rasta tribine, sigurno ekipa radi na korekciji toga, ali to se ne događa preko noći jbg.
  • Boycie
    1.1k
    odi se popisat dok traje tekma, klinci u crnini ispred wc-a igraju sik sak suk i partizanku sa pljugama, dok bi trebali ostavljat glasnice na tribini. Nekad se takvima cvrge lupalo i teralo nazad na tribinu, danas je dio takvih na popisu grupe.
  • Probirštift
    335
    Od jutra sam imao neki šugav osjećaj da će biti 1-1 ili da ćemo spušit pogotovo kad sam hodao stepenicama na sjeveru
    Igra je bila katastrofa dečki su počeli igrati solo igru kao prošle godine di nije bila taktika nego samo nabacivanje a dečki nisu mogli pogoditi gol da im prijetiš životom. Stavio bi ih sve na učenički ugovor pa nek mi delaju za 13 kuna po satu budu imali za taksi doma nakon tekme
    Navijanje je bilo žešća pljuga tak loše mi nije bilo ni kad smo spušili 3-0 od lokomotive
    Jedva se čekam voziti 9 sati za minken da mi se Petković tam prešetava po terenu i upija atmosfera
    Ak će ovak igrat gađat ću ga tenama pa se bos vozit natrag do toga me doveo
  • Hectorharatti
    48
    magarce ne obracaj mi se sa "jebo te" jer niti me znas niti smo zajedno ovce cuvali. Imam svoje misljenje i ako ti se nesvidja preskoci moj upis.
  • Crni86
    3.5k
    Samo ne razumijem konstantno mjenjanje sustava. Dobro je da imamo igrace za oba sustava, ali imam osjecaj da sada to vec malo buni igrace, a bome i jakir ispada smjesan. Kao e sad mi nejde u 4 iza ajmo malo na 3 iza i obrnuto. Daj se odluci vise….
  • st1pa
    18
    Ne sjećam se kad je zadnji put ovako loše navijanje bilo na sjeveru
  • Maxova dijagonala
    143
    Sad shvacam zašto su Petku bacali umjetnu nogu na sjevera
  • NitkoBitan
    17k
    Stede glasnice i zdravlje za Munchen jebo ih mrtvi Munchen! Daboga ne dobili vise karata, imate Koprivnicu iduci vikend.

    Zato smo danas tako odigrali jer je igracima i navijacima na pameti Munchen. Samo da se negdje "uziva", to je na prvom mjestu...
  • NORTE
    11.4k
    Po ovom sta kaze osiguranje da njih splitska policija prati do stadiona i da je netko od njih unio sav arsenal...Ivdzo11

    Ni to me ne bi čudilo.
  • Marcinko
    595
    Mi imamo zlato za HNL, imamo igračine za HNL, kaj je tebiGaijiZG

    Tom logikom ne trebao igrati LP jer za tu razinu definitivno nemamo igrače, daleko je veća razlika u proračunu između svih klubova osim Slovana i možda Celtica i Dinama nego između hajduka i Dinama
  • st1pa
    18


    Točno to frende, ti koji govore "ajmo, ajmo" ti su najveći kurac na tribini.
    A likove koji dođu pit pivo i pušit i drkat kurac na tribini misleći da su "prerasli" navijanje na sjeveru treba potjerat van.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.