• cibona
    2.9k
    Najjace mi je kad pogledam i sjetim se komentara nakon istre, gorice i velikog sibenika…i naravno komentara sa rubrike „transfer - rapsrave“ hahaDani Olmić

    Misliš na one svoje mazohističke komentare o Marcu Pašaliću?
  • veselko tenžera
    2.1k
    Ako se tko osjeća posrano, neka baci pogled na tablicu prošle sezone nakon 6 kola.vjeko1701

    Baš ti hvala, odmah se osjećam kao da smo pobijedili 6-0.
  • Medvedgrad
    257
    Ovo bacanje baklji na centar je nemoguce izvesti rucno, taj netko bi bio na OI u Parizu..
    To se izvodi sa improviziranim pistoljem kojeg bi isto trebalo biti nemoguce unijeti na tekmu..
    emilperska

    Po meni, pucanje baklji iz pištolja je za zatvor.
  • miro
    4.4k
    Dragi naši dečki iz Dinamovog proljeća i Izvršnih odbora, izgubili smo od najvećeg rivala doma, ali poslušajte vox populi, prolistajte komentare, pa ćete vidjet na što smo najviše žući prolili.

    To je nešto što je itekako u našim (vašim) rukama, pa vas molim da odreagirate i zaustavite da oni koji nas neskriveno mrze orgijaju u našem domu
  • Dani Olmić
    222
    ne znam o cemu pricas, ali mislim na kolege s foruma koji su dizali imena u nebesa a sad se vidi da ipak to nije to kaj su neki ocekivali
  • vjeko1701
    7.9k
    Prvi je besplatan. Idućeg naplaćujem.
  • E46
    633
    Jebo te minhen ne može se od hajduka gubit doma konstantno.. stavite trenera koji zna kako Dinamo dise i koji zna da Dinamu mora bit vazno da svake sezone napuni tovare na Maksimiru, jebeni Ante Cacic mi je porastao u ocima nakon ove tekme jer se lik israo po lekinom hajduku a i u vecini utakmica protiv te nakupine klosara i vucibatina
  • Jaro
    7.3k
    Otkaz svima koji sudjeluju u organizaciji utakmice s naše strane i ove redare odjebatSixthway

    Ha, znamo tko je i od koga je doveden clan uprave zaduzen za sigurnost i infrastrukturu... Vidimo kako uspjesno odradjuje svoj posao pa ga se i dalje drzi tu...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Postaviti mrežu (čelična žica) ispred juga pa nek si bacaju mami što god hoće, al jebeš to.

    Ljudi moji, dinamo je odigrao za kurac, papčinski, kukavički, nikako. Cijelu utakmicu mi je mirisalo na ovakav scenarij i da će im nešto ući.
  • ShanKu
    733
    Pisat ću recenziju kad ljudi prestanu pljuvat i vrijeđat... popijte si pivu i sretan put doma :up:
  • Dzg69
    7
    Jel samo ja imam dojam da rile kao da zeli otezat Cordobi posao.Isto sam primijetio kada je i Kaneko igrao.Kao da nema povjerenja u njih
  • Vratite nam Istok
    232
    Interventna policija, koja je bila u kutevima Juga je cijelo drugo poluvrijeme drkala po mobitelima i snimala bakljadu i tekmu, konstantnomiro

    A ti si to vidio sa SD? Ajde prestani kmečat oko bakljadi i topovskih, imamo puno većih briga.
  • miro
    4.4k
    da ja sam to vidio sa SD, u čemu je problem?
  • Jurki
    11.6k
    ovo se slazem s tobom..
    Znaci cijeli prvi sektor od istoka je drkal kurac, a ne navijal.
    Ne brojim nikome nis.. al da ga jebes ako neko dojde na navijacku tribinu i zijeva.
    Zato me i boli kurac za ligu prvaka i sere mi se od toga takmicenja.

    Edit: bilo mi je krivo kaj nisam uspel kupiti karte za Bayern.. al nakon ovakvog mlitavog navijanja.. mi je drago kaj nem opet gledal tiktok navijace..
  • don
    5.5k
    Ovo bacanje baklji na centar je nemoguce izvesti rucno, taj netko bi bio na OI u Parizu..
    To se izvodi sa improviziranim pistoljem kojeg bi isto trebalo biti nemoguce unijeti na tekmu..
    emilperska

    pa šta ima veze... navijači su se proveselili malo...

    dinamo hajduk 0-2, i to debela dvojka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.