• NitkoBitan
    17k
    A sto se tice sjevera dolje pun je debilcina kojima treba dat par njih iza uha, umjesto tarenja glasnica oni sebi u bradu mumljaju. Puna podrska incijativi da se pocne samarat takve pred svima.
  • miro
    4.4k
    ma o cemu pricamo, oni ce to kao platit, ili platit, svejedno....to je takav mentalitet, balkanski, ko Srbi, dok ne osjete reciprocitet - ništa nećemo postić
  • OldSchoolZG
    178
    Počet tekmu samo s jednim Zagrepčanom (Pjaca) , bezbroj afrikancov i ostali kaj več jesu i očekivat angažirani nogomet , nemojte me nasmijavat. Ak hočemo da igralci bežiju po terenu moramo imat barem 5-6 Zagrepčanov.

    Zakaj opet dajeju gamadi 15% stadiona ak smo dužni 5% ? Pa evo dobili su kaj su hteli da nam jebeni osli/tovari prekidaju tekmu usred ZG?
    Redari opet nisu pregledali torcidu. Svim tim redarom su starci osli/tovari. Osli/tovari (porieklom) činiju višje od 30% človekov v ZG. Nas purgerov/agramerov (koji smo tu barem 3-4 generacij) nema ni 20% (vekšina su starci). Evo počelo je novo školsko leto , i došlo je 10000 dotepencov/studentov v naš beli ZG grad , od kojih su vekšina hajdukovci.
    Nadam se da buju BBB konačno počeli opet napad osle/tovare po ZG, a ne šorat se po Grčkoj i Evropi itd.
    Kaj moramo mi bivši BBB od 50 let ič branit grad ? Kaj se dogaja s grupom ?
  • Paggini
    19.6k


    Pa o tom i pričam i pričao sam već prije. Njihovih je ovdje 100000 u ZGu, plus minus jel.

    Naših je dolje koliko? Jebiga...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Radnici redarske sluzbe rade na crno vecinom, daju im smijesnu lovu i nekad ih ni ne plate odmah.
    Kako ocekivati neko zalaganje.
    Jedino mislim da dobe neku nagradu ako zapljene baklju/dimnu ili nesto slicno, al to isto ako nađu.

    Iako nisam za sjevernu koreju na pretresima, izuvanje i slicno.
    M94

    Nas su na Poljudu izuvali, morali smo vaditi sve žvake iz malog pakovanja Orbit pa ih ponovno vraćati nazad. Naravno pregled bude takav da ti jaja i guzicu pipaju toliko dugo da pomisliš kako redar možda želi nešto više. I to ne bude samo jedan pretres nego bude 3 puta: prvi put na Dugopolju kad se ulazi na bus, drugi put kad se ulazi u krug stadiona i treći put na samom ulazu na tribinu.

    Dinamo se već duže vremena ponaša kmetski i daje Hajduku cijelu tribinu, tretira njihove navijače kao princeze, mi smo poput Dudeka u Gruntovčanima kojeg svi iskorištavaju i prave budalom.
  • Boysica
    498
    Što volim ove koji mi broje utakmice sa moje 43 u guzici mater vam mogu bit ... i ne ne kurcim se Al navijam 90 minuta i pun kurac mi je svaku tekmu jedno te isto tupit ak ti se gleda utakmica imaš zapad pa gledaj .
    Ako sam šta krivo rekla demantirajte me isto kak stalno pišem da se ne snima sa sjevera
  • don
    5.5k
    Ja sam navijač i podržavam da se ovo unosi, da se pali i da se baca. Da mi to radimo dolje na Poljudu, u takvoj mjeri, bili bi heroji, pa ne igrajmo se baš licemjerja.Paggini

    čestitke za tebe jer podržavaš i voliš ovo. mene je bilo sramota gledat kako se pišaju po nama.
  • Markelo
    2.6k
    Možes ti imat i rigoroznije kontrole ali ne mozeš ti njihov mentalitet promijenit. Prekidaju utakmice i kad vode i kad dobro igraju ali i kad gube. Oni su sami sebi svrha. Oni su se izdigli i iznad svog kluba jer ide red hajduka ali iza 75 minute ide i red torcide. Možda da jednom utakmicu registriraju 3:0 za protivnika pa da vidimo mora li svako kolo kad igraju tovari bit prisilna pauza od 5-10 minuta. Možda možemo i bez toga?
  • Rocky1986
    265
    da samo se na “balkanu” pale baklje ajde daj
  • vjeko1701
    7.9k
    Pa neka plaćaju. Nek se odvedu do bankrota bakljama kaj se mene tiče.
  • Noel
    5.9k
    Te smiješne ekipe kojima smo se smijali u Europi. Osijek ,Rijeka, Hajduk. Samo smo ove sezone dobili Osijeka i to jedva u sudačkoj nadoknadi. Dajte gospodinu Sergeju Kloppu još jedne pripreme i transfer rok.
  • emilperska
    5.4k
    Pricao sam na utakmici s jednim ex visokopozicioniranim milicajcem u HDZ strukturi.
    Njegovo viđenje je da ovo radi zastitarska sluzba koja dode prije tekme, donese 3 ruksaka i sakrije ih negdje na jugu.
    Druga solucija je da to radi interventna jer je trecina njih sta radi u ZG podrijetlom juzno od Sv.Roka i da su navijaci jogurta. To drzi manje izglednim od ovog sa zastitarskom sluzbom..
  • db-izbjeglica
    15.3k
    bijesan... bolje da ne pišem ništa o današnjoj utakmici.

    ljudi su komedija, cirkus, dođu nam na klanje....i što dobijemo?
    odavno se nisam osjećao ovako posrano.
  • Boycie
    1.1k
    Kog boli k za baklje i tovarske redare. Trebalo ih je nasamarat nakon bakljade. Nismo 2 akcije slozili sa igracem vise. Vise su ciganija sa bacanjem lopte u teren, uzimanje lopte skupljacima, valjanjem i dizanjem isti cas kad treba. To je i taktika istog takvog cigana na klupi. Samo treba prvo zabit pa nek se valjaju i drze svoje taktike. Autobus jebeni, jedina opasnost prijeti od 1 igraca i njega ostavis samog. Kad god ih trebamo nasamarat mi ih vratimo u zivot. Strasno. Druga stvar imali smo opet pun stadion, u dvije sezone je sjever narastao za 3x i vratio se na stare neke brojke, ne mozemo prek noci imat 5000 ultrasa na samo jednoj tribini. Al glavno da kukaju neki za popis od grupe.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Ja shvaćam da je gospodski pružiti ruku, ali kad se netko ovako ponaša nešto se mora promjeniti u odnosu i pristupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.