• NORTE
    11.4k
    bacanje baklji na centar je nemoguce izvesti rucno, taj netko bi bio na OI u Parizu..
    To se izvodi sa improviziranim pistoljem kojeg bi isto trebalo biti nemoguce unijeti na tekmu..
    emilperska

    Te baklje nisu niti bacane niti ispaljivane.
  • serbus
    4.1k


    Možda je praćka malo gume i lansiraj :smile: .... neka ljudi pale ako ne možemo skužiti kako unose u naš stadion neka gori. Plus izveli su ga u najbolje doba za njih dobili su 10+ minuta za odmor kad su padali s nogu.


    Drugo imaš puni zapad i navijački ga ne iskoristiš ni malo jedno neuspješno prebrzo dinamo zagreb je premalo.
  • Paggini
    19.6k
    Ono što mene jebe, već neko vrijeme što mi se čini da imamo strah (da ne kažem kompleks) od igranja s tovarima. Svaka utakmkca je jebeno isti scenarij, ali jebeno svaka - drži loptu, imaj kontrolu, nešto ćemo izmisliti.

    I onda oni eto danas zabiju, onda eto sahiti zabije onaj kurac na poljudu, onda eto pukstas zabije iz kornera...

    Ne znam, strah me da preozbiljno shvaćamo i njih i Rijeku i stalno bi nešto al bolje ne da ne bi slučajno dobili gol.

    I onda slučajno dobijemo gol.

    Iznimka je poluvrijeme polufinala kupa, ali smo se odmah drugo poluvrijeme povukli da eto čuvamo to vodstvo, a bili su u raspadu.

    Čačić je imao milijun svojih mana, ali je igrao protiv tovara kao da igra protiv Belupa, bez ikakvog respekta i takvi su bili i rezultati jbg.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Bio sam na zapadu odmah ispod loze njihove, stalno su bila neka podsmjehivanja i provokacije od strane onog cetnika Ivosevica... I onda kad su krenule baklje i topovski i sve to, ljudi su pukli svi su krenuli prema njihovoj loži... Zasuli ih picem tko je god stigao.

    Zatim je dosao Silvio Maric da smiri situaciju, ali su i njega svi napali, kako mi uvijek njima pusimo k**** i da nas oni jebu sa ovim...

    Po ovom sta kaze osiguranje da njih splitska policija prati do stadiona i da je netko od njih unio sav arsenal...
  • Paggini
    19.6k
    Edit: bilo mi je krivo kaj nisam uspel kupiti karte za Bayern.. al nakon ovakvog mlitavog navijanja.. mi je drago kaj nem opet gledal tiktok navijace..Jurki

    Je, svi cemo lupat selfieje i snimat navijanje i objavljivat po IG...
  • vjeko1701
    7.9k
    Mislim da je jednostavno stvar da mi gotovo pa uvijek protiv njih imamo više za izgubiti, posebno treneri. Pobjeda se očekuje, poraz je barem jedan čavao u lijes. Za Čačića su svi rekli da je bio mudonja. To mu je donosilo derbije al je zato izgubio svlačionicu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Neću ni čitati jer znam da je drama ovdje.

    Meni se samo čini da je našima fokus bio sličan kao na temi ulaznice prošlih 5 dana.

    Sami smo se pobijedili. Jebiga, kad nam ulazi svašta u prvih 6 utakmica a onda ne ulaze ziceri kad ti najviše treba.

    Uglavnom , drame nema. Žao mi je što ćemo vjerojatno bit tri utakmice bez pobjede zaredom i trebwt će radit da se vratimo u ritam.
  • Maxova dijagonala
    143
    Kako bi se nas dragi "tv serviser" danas isro po tovarima...
  • Paggini
    19.6k
    protiv njih imamo više za izgubiti, posebno treneri. Pobjeda se očekuje, poraz je barem jedan čavao u lijes.vjeko1701

    Pa to ima logike, samo sto onda vec skoro pa redovno gubimo ili igramo X koji njima paše...
  • Boycie
    1.1k
    Uvijek biram mindset krvavi derbi > gospodština protiv njih. Nisu nikad pokazali trunke postovanja prema nama. Ne znam kako njima mogu pruziti ruku.
  • Boysica
    498
    hvala bar me neko kuzi šta pišem pa kaj ja moram urlati bez glasa sam da se navija i onda su došla dva dečka i oni su vikali..
    Da baš tamo sam bila na tom djelu i da idem na tekme sve i naj ljepše mi je kad igramo sa rudesom i goricom, ovi derbiji su za kurac
  • emilperska
    5.4k
    Minken ce bit najgore gostovanje. Puno minken bojne, tiktok navijaca itd.
    Dobio sam milijun upita od poznanika iz Njemacke koje boli kurac za nas i jogurt da im kupim kartu na ime sebe i nekih pretplatnika koji ne idu.
    Naravno da ne zelim u tom sudjelovat. Ali imam totalno los feeling oko tog gostovanja, same igre i rezultata.
    Moj osobni pick je Salzburg. Upregnut cu sve da to dobijem kartu kao pretplatnik i ostavit glasnice i dusu tamo..

    Znam da je offtopic, ali zalaufalo se..
  • Jurki
    11.6k
    Je, svi cemo lupat selfieje i snimat navijanje i objavljivat po IG...Paggini

    Zna se koga to ide.
    Oni koji poderu glasnice i dlanove.. naravno da to njih nejde.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ne volim kritizirat tribinu, bio sam pri dnu prema zapadu, pa sam mislio da sam na lošem mjestu,al dosta ekipe drka kurac i to mlađe... ljudi ovo nije istok ili zapad koji kurac vam nije jasan.

    Ovo je jebeni derbi bio,a pola ljudi koda je u kazalištu...
  • Crni86
    3.5k
    a kak su onda dosle skoro do centra? I ak sam dobro primjetio nisu bacene zapaljene, kao da su se naknadno na nekakav okidac palile. Izgledalo je kao da travnjak krece gorit iz cistog mira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.