• Zagi
    7.6k
    Pravis se grbav,izasli smo ko pickice i tako odigrali do primljenog gola.Imas stanku imas pripremit tu utakmicu da ovu stoku zakucas na dno.Praskaton

    Ne pravim se ja ništa grbav nego je ekipa očekivala da ćemo ih razvaliti kao nekog četvrtoligaša i čak uspoređivala ovu ekipu sa ekipom koju je one sezone vodio Bjelica po snazi pojedinaca.
    To je toliko precjenjivanje pojedinaca u ovoj ekipi da nisu istine.

    Te fore sa izašli smo ko pičkice ... Nismo, izašli smo dosta ofenzivno samo ti naši igrači nemogu nikog stisnut kak se spada. Dali su naši sve od sebe ali tu nema dovoljno kvalitete za nekakvo razbijanje.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Meni je najjače kako navijači Dinama sami sebe uvjere da su pojedini igrači odlični, zavalja se ta priča i onda se krene podrazumijevati da su dotični igrači fenomenalni iako ništa nisu pokazali.

    Kada je doveden Oliveras odmah se pisalo da je to odličan posao. Nitko ga nije gledao, dečko nema nijednu seniorsku utakmicu a već je u dobi za ženidbu ali to je odličan posao.

    Ima još igrača koji su napuhani jer su eto novi i jer se bore iako se vidi da su tehnički na nivou Kastratija. Neću ih imenovati ali ima ih nekoliko u ekipi Dinama. Ima i onih koji otkako su došli u Dinamo nisu ništa pokazali i nijednu utakmicu nisu izdominirali u zadnjih 6 mjeseci ali se iz nekog razloga smatra da moraju igrati prvi sastav i da su nepravedno na klupi. Napravio se jedan balon u kojem su svi prekrasni, gdje imamo 30 igrača od kojih ne znaš koji je bolji, svijet iz najljepših bajki.
  • don
    5.5k
    "Ma ne, pa kaj nek dobiju 3 soma ulaznica"

    "Ma ak mogu nek zapale 5 soma baklji"

    "Ma nek unesu Mrzin Dinamo, pa kaj..."

    Jebemu mater da mu jebem, evo ništa drugo nemam za reć
    miro

    Oni koji su govorili da slobodno unesu i šta god mogu, da je to navijački svijet.. da ne vrijeđam sad nikoga ali sramite se. Da ti najveći rivali onako orgijaju na tvom stadionu ispred tvojih očiju, poslije velike bakljade je baklja po baklja bila zapaljena i bačena u teren, jednu "iznesu", druga se pojavi.

    sramota.
  • ProudAndLoud
    126
    Ubacivanje lopti u teren u 2 - 3 navrata od strane klupe hajduka jer nesto najnize sto sam do sada vidio od te gamadi. Teski potez ocajnika, ali neka, sezona ce im jos jednom pokazati gdje im je mjesto.
  • superhik
    11k
    Ljudi o čemu mi pričamo?

    Dva dana prije derbija odlazi im SD, prozvao Upravu i posvađao ih s pola svlačionice.
    Trener ne dopušta da predsjednik kluba priča sa igračima.
    Igraju im igrači koji su tu zato što su htjeli tužiti klub.

    Pa tko smo i što smo mi?
    Humanitarna udruga koja im nudi naručje?

    U normalnim okolnostima namirišiš krv i kreneš od prve minute u vrat.
    Mi kalkuliramo.
    Dajemo im utjehu i nadu u našoj kući.

    I onda oni namiriše krv.
    Prvo s golom, a onda u suradnji s redarima i bakljadom.

    Hoćemo se i dalje pretvarati da nismo samo poraženi nego i poniženi večeras?
    Narugali su nam se na našem terenu.

    Pričajte što želite.
  • NitkoBitan
    17k
    Kriv je jebeni "mir u svlacionici" zbog kojeg nismo doveli dobru sesticu i konkurenciju Petkovicu.

    Da se nase frajle slucajno ne bi uvrijedile i vise potrudile. Eto nam tarabe Ademija, nek idu u Kinu po novac jer nije za Dinamo.
  • Boysica
    498
    Kako su mi digli zivce ovi derbi navijači ja im ko žensko moram vikati da navijaju i urlati na njih, baš me zanima jel ih sramota , baš sam ljuta jakooo.
    Šta mi pustimo na sjevernu tribinu to je strasno
  • NKDZ86
    1.4k
    A sta ce tek bit na ligi prvaka, jaoo...
  • Hectorharatti
    48
    Ma dobro ovo je derbi. Ljudi su nervozni jer su pisali "netrebamo ih podcijenit, ali 4-5-6:0 moglo bi bit" mislim ds ovaj hajduk nije los i da je taman za drugo mijesto. Razocarali smo pristupom al ko bi o tome da je Rog bio precizniji. Znam da cemo u Münchenu odigrst sa pravim stavom.
  • emilperska
    5.4k
    Bjeličin Dinamo iz 2019. je bio ideal koji necemo jos neko vrijeme dosegnuti.
    Od postavke igre, odnosa prema igracima, gardu koji smo imali taj neki osjecaj prije svake HNL tekme gdje znas da ces dobit i da neces strepit ni u jednoj sekundi.

    I dalje maštam da ce sudbina u jednom trenutku spojit Bjelicu i Dinamo. Bjelica i Dinamo su kao Batman i Robin, Ivić i Pašalić, Tuđman i Šušak, Petković i Oršić, plenković i pupavac itd.

    Na stranu sad moje svrsavanje na Bjelicu i mokri snovi da ce nas povest u LP 2025.
    Bjelica kao najveci trener Dinama u 21.st nije nikad uspio do kraja izdominirat jogurt dok smo bili zivi u Europi. To su uvijek bile grbave tekme s milijun X-eva i cak poraza od slabijeg jogurta neg ovaj danas.
    Ovaj jakirov poraz je po meni na tragu tog..
  • miro
    4.4k
    ma kakvi derbi navijači, imaš na Jugu 3 soma gostujućih, znas ti kaje to, to je vojska, pa Sjever dolje teško može skupit toliko pravih navijača
  • Praskaton
    2.3k

    O razbijanju prije utakmice mi je bilo smjesno slusat nit sam ga ocekivao.
    Al bome nisam ocekivao ni da protiv ovakve ekipe hajduka u prvih 45 min ne mozemo slozit postenu sansu na domacem terenu.

    Ne amnestiram igrače odgovornosti,dapače ona je vecinski na njima al u Jakirovom mandatu je previse utakmica koje su imali slican obrazac da bi bilo samo "loš dan".
  • Zvonkec
    57
    Evo trebo bi ić vozit taksi ali nemam volje za niš šora me ptsp od prošle godine odo ćorit
  • NKDZ86
    1.4k
    Sam Baturina nakon tekme je rekao (ne direktno) da je trener kriv, što vidi svako ko prati nogomet malo više
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.