• M94
    1.2k

    Radnici redarske sluzbe rade na crno vecinom, daju im smijesnu lovu i nekad ih ni ne plate odmah.
    Kako ocekivati neko zalaganje.
    Jedino mislim da dobe neku nagradu ako zapljene baklju/dimnu ili nesto slicno, al to isto ako nađu.

    Iako nisam za sjevernu koreju na pretresima, izuvanje i slicno.
  • vjeko1701
    7.9k
    Šamar koji će dobro doći. Mislim da se nakon kidanja živaca prošle sezonu u ovu ušlo previše opušteno.

    Dugi odmor, direktan play-off, konkurenti izgledali ko da se natječu ko će jače sam sebe popiknuti, nama lake pobjede protiv ekipa iz donjeg doma.

    Sad treba zapnuti i dečki moraju pokazati tko su i što su. Idu 4 kola protiv ekipa iz donjeg doma, tu se mora ići po 12/12.
  • Paggini
    19.6k
    Oni koji su govorili da slobodno unesu i šta god mogu, da je to navijački svijet.. da ne vrijeđam sad nikoga ali sramite se.don

    Navijači su tu da unesu, pale i bacaju. Oni su svoje napravili, tu im se nema šta reći. Ide nam svima na kurac, ali skidam im kapu, jebiga. Sjebali su nas na terenu i opet s bakljama.

    Sad je naravno, normalno pitanje - kako oni sve to unesu, a nama guraju ruke u gaće u tri kruga pretresa na Poljudu?
  • NKDZ86
    1.4k
    nemoj pretjerivat miro, uz njih je uvijek išao narod, baba, strina, tetka, punica, studenti i sl.
    Kod njih idu svi na gostovanja, pa u zgu ih ima bar 5k
  • don
    5.5k
    Navijači su tu da unesu, pale i bacaju. Oni su svoje napravili, tu im se nema šta reći. Ide nam svima na kurac, ali skidam im kapu, jebiga. Sjebali su nas na terenu i opet s bakljama.

    Sad je naravno, normalno pitanje - kako oni sve to unesu, a nama guraju ruke u gaće u tri kruga pretresa na Poljudu?
    Paggini

    jesam ja navijačima nešto rekao? rekao sam cijelom klubu i zaštitarakoj službi. Klub igra ogromnu ulogu u ovome.

    Sad je naravno, normalno pitanje - kako oni sve to unesu, a nama guraju ruke u gaće u tri kruga pretresa na Poljudu?Paggini

    zato jer oni ne glume gospodštvinu i jer im drugačiji ljudi vode klub.
  • Boysica
    498
    ja za razliku od ovih danas navijam u ostalom tko si ti da bivše ja tebi opravdavala na koje idem ti si mi ko ?
    Sjever je navijacka tribina
  • miro
    4.4k
    oprosti, jedino pitanje bi trebalo biti kada će klub - sada za 1h, ili za 2h izać s proglasom da se raskida ugovor sa zaštitarskom službom i da ubuduće svaki gostujući klub dobiva 5 posto kapaciteta stadiona.

    Jeste primijetili da su i semafor ostetili?

    To je bagra, ali MI smo kreteni jer im to dozvoljavamo iz godine u godinu
  • Tongo Doumbia
    4k
    Krivci su isključivo i igrači i trener. Dakle, momčad. Kolektivno loša utakmica i to je to.

    Mene zanima jedno pitanje. Hoće li se od sutra ovdje opet iživljavati nad Hajdukom, slati ponižavajuće tekstove o propasti, analizirati njihova financijska slika. Hoćemo li zateći streamove pressica, izrugivati njihove odbore, predsjednike, modele, štatijaznam. Hoće li i sutra biti jogurti, fritule, Magarad, Tito?

    Nešto mi se ne čini baš.. Ovo je itekako dobra šamarčina. Njima na terenu. Nama koji navijamo. Itekako dobra šamarčina.
  • Orc123
    7.8k
    ovaj Hajduk je 3 koplja ispod dinama po svemu, kadru, siri, momentumu.....uopce neusporedivo...ljudi su ispali protiv Ruzonberoka....o cemu pricamo?
  • NKDZ86
    1.4k
    unuse tak da ih u zgu ima dovoljno da to naprave dan prije ili preko redara ali sumnjam u to. Jug je dovoljno velika tribina i ima mjesta oko njega gdje se može to ufurat i lagano na poluvremenu samo to pokupe.
    A kaj mi imamo u st, onaj jadni kavez i mali wc, oni imaju tamo puno više mjesta za to sakrit i poslije uzet.
    Ko hoće nađe način...
  • miro
    4.4k
    stari moj, nemoj se ljutit, bio sam danas na SD i još uvijek kašljem i nemrem pričat, ali ovo je bilo mlako, mlako kako je znalo bit s.naše strane
  • vjeko1701
    7.9k
    Ne treba. Samo inzistirati na istom ugovoru na kojem inzistira i Osijek. Lijepo se pošalje račun pa ne oni sami to rješavaju.
  • NitkoBitan
    17k
    Bjeličin Dinamo iz 2019. je bio ideal koji necemo jos neko vrijeme dosegnuti.emilperska

    Financije su poslozene. Sut karta senatorima od kojih nema nikakve koristi i dovest prave igrace.
  • Paggini
    19.6k
    Oni koji su govorili da slobodno unesu i šta god mogu, da je to navijački svijet.. da ne vrijeđam sad nikoga ali sramite se.don

    jesam ja navijačima nešto rekao?don

    Pa jesi, da.

    Ja sam navijač i podržavam da se ovo unosi, da se pali i da se baca. Da mi to radimo dolje na Poljudu, u takvoj mjeri, bili bi heroji, pa ne igrajmo se baš licemjerja.
  • emilperska
    5.4k

    Onaj je ispao od Gzire, pa nas je opet dobio nakon Roseborga..

    Ako ovo bude lekcija Jakiru oko nekih stvari.
    Zajecu i ekipi da nam treba druga organizacija dolaska četnika s juga na stadion, druga zastitarska sluzba itd, onda je ovo bezbolan poraz..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.