• Big Daddy
    1.1k
    Upravo to., nemojte po Rogu, zkj gospon solist Petko nije takve 2 prilike stvorio?
  • Zagi
    7.6k
    To definitivno nije istina.
  • Boycie
    1.1k
    Tovarski redari sjebali i travnjak i semafor.
  • Captain America
    17.6k
    IMG-2858.jpg

    Desni bek igra lijevog beka. Na desnom krilu igra igrač koji će pomoći možda iduće sezone iako je plaćen ogromne novce. Treći napadač bezveze prodan, a zamjena nije dovedena. Zamjena za Mišića nije dovedena.

    Nije da nismo upozoravali...
  • don
    5.5k
    Tek sam sad siguran da skidamo Bayerna :heart:Paggini

    tu utakmicu cu gledat kao Dinamo - Sesvete
  • Praskaton
    2.3k
    Gol u utakmici koja je završila 0:1 je nebitan? okZagi

    Pravis se grbav,izasli smo ko pickice i tako odigrali do primljenog gola.Imas stanku imas pripremit tu utakmicu da ovu stoku zakucas na dno.

    Odigras ovako.I nije prvi put da se to događa.
    Jakir je popravio svoj dojam s pocetka mandata,igra je bolja al ovo se ne smije događat.Radije bi pretrpio 7-8 komada od Bayerna nego vecerasnji poraz
  • emilperska
    5.4k
    Ne bih stvarao drame nakon ovog poraza. Klasicni derbi s lošim suđenjem, milijun sjeckanja igre, stalnih sudackih kompenzacija itd.. da je Rog zabio 1 od ona 2, dobili bi ih 3:1. Ne razumijem pljuvacinu prema Petku. Odradio je milijun duela, standardno su petorica bila na njemu.

    Tekmu smo mentalno izgubili onog trenutka kad je Jakir u maniri Dalčića stavio Ademija u 11. Ademi vise nije igrac za Lokomotivu, kamoli za Dinamu. A svi vi sta ga branite, ne branite njegov legacy koji se ruši iz tekme u tekmu. Covjek kad se oprosti bit ce upamcen po ovim zadnjim utakmicama, umjesto da ga se pamti po Ferencvarosu, Feneru, Tottenhamu, Atalanti, Gorici itd.
    Ovo je prije svega Jakirov poraz. Od postavke da Cordoba starta umjesto da uđe s klupe kad se Diallo izmori pa do tog da Ademi starta i ulazi ovaj Afrikaner nakon odradenog jednog regeneracijskog treninga s ekipom i izvodi korner u sudackoj nadoknadi. Totalni nered usprkos kojem smo svejedno izdominirali jogurt..

    Raspast ce se cetnici s juga vec protiv Gorice, Rijeke itd..
    Od Jakira ocekujem ne blamiranje u Europi i pobjede u sljedecih 9 HNL tekmi jer je HNL slabiji nego ikad, a igra doma protiv Rijeke i Osijeka..
  • dzis
    807
    Kakav osjecaj. Jebes mi sve ako ima goreg od izgubit derbi..ovakav hajduk prvi na tablici,isusa to…
  • veselko tenžera
    2.1k
    Nije svako zlo za zlo!

    Nisam nešto ni živčan ni ljut, nakon prvih 25 minuta sam postao samo žalostan. Tko je htio biti objektivan mogao je vidjeti. Osijek, Rijeka i Hajduk su nam dolazili u nikad boljim trenucima za nas, a mi smo sve 3 utakmice odigrali katastrofa. Mnogi su popušili priču "emotivno pražnjenje" poslije Rijeke. Kakvo crno emotivno pražnjenje, imali smo dan odmora više i 5 sati leta avionom više, a oni primili 5 od Slovenaca i nadigraju nas.

    Naš problem je jednostavan, mi smo ekipa iz Lige prvaka protiv koje Rakitić bez dana priprema i nespremni Baka Andrić izdrže 100 minuta igre bez da se potroše.

    Licemjeri sad udaraju drvlje i kamenje po Petku? Zašto? On igra isto zadnjih godinu dana. Zabio je 2 ključna gola sezone, a sve ostalo je jedno veliko ništa. Sila onih koji su nas uvjeravali da se s 2 građenja dobiva utakmica ga sad pljuju. Već sam pisao, produženje ugovora njemu je velika pogreška. Tu je i neće nikad završiti na klupi, ima utjecaj na ekipu i bit ćemo i dalje slika i prilika njegovog karaktera. Na pripremama priča kako je zadnji na trčanju, ne može pratiti ni golmane, maše rukama i prigovara. Međutim 20 minuta kasnije dolazi jedna vježba, on rola i udarčinom zabija gol i novinari se ubiše od hvaljena u stilu "to su igrači, pojavit će ae Bruno kad treba, pusti trčanje." Užas od provincijskog mentaliteta.

    Druga tema je Baturina. Mladi talent, ali tu očito nešto ne štima što se od javnosti krije. Neodgovorno igra, obrana ga ne zanima, a u napadu komplicira i ne razigrava ni sebe ni druge. Još samo da se @Miro Vugrinec pojavi da nam objasni da je Dalić kriv za Baturinina loša izdanja.

    Njih dvojica su proglašeni najboljim igračima lige uvjerljivo, ali nigdje ih kad se tužne klubove kao Rijeku Osijek i Hajduk treba slomiti.

    Dok su glavnih igrači ovakvi, neću komentirati Cordobu i ostale.

    Jakir nije napravimo milimetar pomaka. S 3-5-2 zgazimo sirotinju, protiv iole ozbiljnije ekipe ne funkcionira. Iznimka je Qarabag koji je umro zadnjih 20 minuta. Kad primimo gol igramo kao ovce, bez reda i smisla. S Petkovićem kao glavnim igračem i ovakvim Baturinom on nikad neće napravit svoju igru, a nikad mu neće završiti na klupi.

    Kažem da nije svako zlo za zlo. Ljudi progledajte, nemojte da vas golovi protiv Istre i Šibenika nalože, nemojte praviti svete krave od bilo koga. Kad u ovakvoj konkurenciji i s ovim rasporedom nemamo 18 bodova očito nismo ni neka mega ekipa niti imamo nekog mega trenera.

    Edit: kao zaključak dosadašnjeg dijela sezone, mislim da je naše trenutno najkorisnije krilo Dario Špikić.
  • Paggini
    19.6k


    A šta da uberemo, hipotetski sad pričam - 10 bodova u LP, da nanizamo sad pobjede do Božića, šta ćemo onda pričati?

    Puno se ovdje baca definitivnosti u izjavama, jako puno i na to sam aludirao kad sam uspoređivao s tovarima jer imaju jos gori sindrom po tom pitanju.

    Ovo je loše bilo, da. Protiv Rijeke isto mrljavo, ali Osijek i Qarabag su bile dobre do odlične utakmice.

    Ekipa je posložena dobro, igrači su jako visoka kvaliteta, ali će se sad tražiti "nismo doveli trećeg napadača" i slične revizije da se da definitivnost da ovo u startu nije dobro, da nista ne valja...

    Ova utakmica nije bila dobra, da. Jbg. Cigani su se isciganili iz jedne sanse, mi smo mašili svojih 3 zicera i 3,4 polušanse. Jbg.

    Ali taj mentalitet NEGATIVNE DEFINITIVNOSTI trebamo svi skupa izbjegavati, pogotovo odmah poslije utakmice kad kiptimo svi skupa.
  • Krulek
    440
    Petko se mora hladiti na klupi, dajte Kačavendu, Stojkovića, dajte motivirane igrače jer ovo smrdi na onaj stari bezvoljni Dinamo koji već unaprijed upisuje bodove bez ikakve smislene igre. Ovo Jakiru mora biti zadnja opomena pred isključenje, vremena je imao u ovoj stanci, igra mu je katastrofalna kao i rezultat.
  • miro
    4.4k
    Na stranu utakmica i nogomet, ali ovo na Jugu....

    "Ma ne, pa kaj nek dobiju 3 soma ulaznica"

    "Ma ak mogu nek zapale 5 soma baklji"

    "Ma nek unesu Mrzin Dinamo, pa kaj..."

    Jebemu mater da mu jebem, evo ništa drugo nemam za reć

    Edit - dobiju li i 1 mjesto preko 5 posto na novim stadionima, e onda nek nam pišaju po glavama svaki put
  • Nevo7
    764
    Prije svega čestitke našoj redarskoj službi koja kao i uvijek pomaže tovarima da začine atmosferu.
    Onda slijedi čestitka v. d. Mariću koji je odradio fenomenalni prijelazni rok glumeći zmiju u džepu.
  • Orc123
    7.8k
    evo tebe, samo sam te cekao! Igraci su krivi da smo mi u dobrom dijelu utakmice nadigrani u svim derbijima!? Osijek, Rijeka, Hajduk......mozes ti ovome na klupi dovesti jos 10 igraca, igra ce se temeljiti na inividualnoj kvaliteti a ne na momcadskoj igri.
  • Krulek
    440
    Mislim da je Zajec malo pretjerao u " gospoštini ". Sa ovima toga nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.