• vjeko1701
    7.9k
    Nije, ako će biti repriza, pogledaj ponovno pa onda daj sud.
  • jakov1
    83
    nemre jedan dobar potez na utakmici biti dovoljan da se nečiji doprinos ocijeni pozitivnimZagi

    Upravo si prepricao cijelu Kramaricevu reprezentativnu karijeru.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Super, idemo obraniti Brunu tako da popljujemo legendu
  • jakov1
    83


    Nisi me dobro shvatio, nemam bas nista protiv njega. Bez razmisljanja bi potpisao da zauvijek imamo jednog takvog koji se jednostavno pojavi kad je najpotrebnije.
  • striko
    1.5k
    Za mene najveći igrač dinama u ovom stoljeću, ne samo zbog golova nego i ostanka kada su svi bježali. Isto tako mislim da je otišao prije par godina da bi ovu jesen bio predstavljen u Rijeci zajedno s Gojakom.
  • Zagi
    7.6k
    Nego dečki, bude mi netko objasnio taj njegov nevidljivi doprinos?
    .....čekam
  • Paggini
    19.6k
    Nitko nije toliko loš kad nije u formi kao što je Bruno loš kad nije u formi :heart:
  • NitkoBitan
    17k
    Igrac poteza ne moze potez u 105 minuta napravit. Dajte se osvjestite vi neki koji tvrdite da je klasa. Igrac manje vec neko vrijeme.
  • Big Daddy
    1.1k
    Znači, Petko, pa ja vise nemam rijeci za njega. Kao i uvijek, krenemo u kontru, i jedno i drugo krilo šprintaju po crti, pol ekipe je vec na njihovoj polovici, lopta dolazi do Petka, lik ju uguši, solira, onda se vadi kao da je u živo blato upao, izgubi loptu i propadne baš svaka takva prigoda… Ma povraća mi se od njega, i to vec jbn dugo vremena…. To se kasno vidi kad gospon ne igra, kako je lopta tečnija, dolazi se brže pred protivnicki gol…
  • jedan u nizu
    8.2k
    Petko ne dvoumi se, niti dvije sekunde, sad te zove dinamo!
  • Danko
    1k

    Kaj 105?
    8. utakmica ove sezone
    Nadam se da se bude probudio konačno.
  • NitkoBitan
    17k
    Pa eto nek netko objasni kakva je on spica i kaj od njega ocekujemo? Ucinak nikakav.... a "poteze" nemaju drugi igraci na trzistu nego je on po necemu poseban?
  • Plavi-Plavi
    18
    Kaj očekivati od lika za kojeg nitko nije htio dati mizernu otpremninu. Ego mu je potučen jako.
    Njemu kao i većini igrača je ispod časti igrati više sezona u dinamo.

    Samo su bitni highlightsi...
  • austrijanac
    4k
    Uz dužno poštovanje,mimo igre na stranu, imaš kapetansku traku oko ruke i ti to ne cijeniš ni najmanje.

    Kad ti suigrači jebu mater njihovima kaj se izležavaju, ti stojiš sa strane i pricas s njihovima.

    Kapetanska traka ima težinu, stojiš iza svojih i kad si u krivu, no Petko to ne razumije nažalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.