• Peškaman
    4.2k
    Nadam se Diallu,da mu Cordoba pokaže kolumbijski ringišpil.
  • Big Daddy
    1.1k
    IMG-3429.jpg


    Ajmo ih pomesti, ajmo ih ugasiti, na tribinama ce se oriti i gorjeti, nosit cemo vas. Nemojmo kao zadnjih godina uvijek s njima nekak na knap, iako smo 3 koplja iznad, bolji smo, jaci smo, prvi smo, igramo na našem Maksimiru, ne bu nas nitko jebal u našem gradu! Ajmo ih vratiti na tvorničke postavke, napraviti još veći KOLAPS u njihovim redovima, začepiti im gubice jednom zauvijek!!!
  • sebenico
    552


    I gore nego užasan. Nešto sam se bio našalio s tovarima i odmah ban, a što je najgore to nije bilo ništa posebno grubo tako da to sranje više ne otvaram.
  • Jurki
    11.6k
    Eto kaže da su trebali odbiti igrati utakmicu jer se igra u petak, na radni dan.Mali Zeus

    Eto im odmah objasnjenja ispadanja od Ruzomberoka.. problem je kaj su utakmice radnim danom.

    Danas ih zelim vidjeti ponizene i osramocene kao nikad do sad.
  • prefontaine
    316
    Pa zato oni ispadaju iz Europe svake godine! Jer su utakmice radnim danom.
  • Crni86
    3.5k
    Treba pisat uefi dopis da se sve europske tekme moraju igrat vikendom
  • tp1997
    262
    Po SN pak 3-5-2 sa Rogom umjesto Mišića
  • Orc123
    7.8k
    Ebo ga 352 vise da ga ebo! Koji kurac se dovodila 3 krila ako mislimo igrati bez krila!? Tko je dogovarao te igrace koje smo dovodili? Jel to Maric dovodio za sebe ili u dosluhu sa trenerom koji gura neka svoja praznovjerna sranja??! 5 krila imamo i svi igraju van svojih pozicija! Bolesno! Reko sam odavno vise da Maric moze napraviti jebenu ekipu ali mi smo sami sebi neprijatelji...!
  • DrawTube
    4.7k
    Opet 352 tugy plaky

    nek bude i 2-2-2-2-2 formacija samo da ih stisnemo, umor imo, zatvorimo debelog i da bude bar donekle ujednacen sudacki kriterij
  • tp1997
    262
    3-5-2 je dobra formacija za određene situacije, ali default postavka za većinu utakmica treba biti 4-3-3. Imamo potentna krila i to treba koristiti
  • prefontaine
    316
    Svi ti sastavi su "vjerovatni", "očekivani", "potencijalni", "mogući"... Pomalo, smirite se.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ebo ga 352 vise da ga ebo! Koji kurac se dovodila 3 krila ako mislimo igrati bez krila!? Tko je dogovarao te igrace koje smo dovodili? Jel to Maric dovodio za sebe ili u dosluhu sa trenerom koji gura neka svoja praznovjerna sranja??! 5 krila imamo i svi igraju van svojih pozicija! Bolesno! Reko sam odavno vise da Maric moze napraviti jebenu ekipu ali mi smo sami sebi neprijatelji...!Orc123

    Mislim da smo shvatili.
  • din
    442
    Ja još čekam odgovor dal će biti alkoholna piva, lako za ove formacije..
  • prefontaine
    316
    Neće.

    Obavijest za posjetitelje/gledatelje

    Ulazi u stadion Maksimir bit će otvoreni od 17.30 sati za tribinu jug predviđenu za smještaj gostujućih navijača, a od 18 sati (za tribine sjever i zapad), stoga pozivamo posjetitelje da na vrijeme krenu prema stadionu te da, ukoliko su u mogućnosti, koriste javni prijevoz radi izbjegavanja gužve. Imajte na umu posebnu regulaciju prometa koja će biti na snazi. Na stadionu Maksimir neće biti prodaje niti točenja alkoholnih pića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.