• Mali Zeus
    12.5k
    NIJE DOSTA!!!!puxigadjurdja

    :grin:
  • Salva
    2.5k
    neće biti prodaje niti točenja alkoholnih pića.prefontaine

    Braćo izdržite
  • nemapredaje
    3.2k


    Sportske objavile, ne klub.

    Smiri se čovječe.
  • Zg123
    212
    A valjda ce se izaci u 4-3-3, ne znam onda sta smo dovodili silna krila, a treceg napadaca nismo kupili
  • Crni86
    3.5k
    Calma, pa u svakim novinama drugacije pise od postave do igraca. Evidentno je da su to sve debelo nagadanja.

    Ako smo protiv Rijeke trebali igrat sa 4 iza, imam filing i da cemo protiv tovara bit sa 4 iza.
  • prefontaine
    316
    Mene baš čini sretnim što svi bubaju i niti u jednog portala nije isti ni sastav, ni taktika. To je dokaz da informacije ne cure, što je stvarno pohvalno. Ni prošle godine, u jeku najveće krize, malo je toga izlazilo van, i na tome svima u Dinamu svaka čast.
  • mbzg
    96
    Zašto se toliko sekirate u kojoj formaciji ćemo igrati? Kaj nije najbitnija pobjeda pa bila to formacija 0-10. Valjda trener i pomoćnici znaju koji igrači su u najoptimalnijem stanju i koje su mane protivnika pa prema tome slažu taktiku.
  • rioda
    4.8k
    Ja još čekam odgovor dal će biti alkoholna piva, lako za ove formacije..din

    Na utakmicama visokog rizika (po procjeni policije) nikad nema alkohola
  • Antisha
    721
    Kolege se moraju nečime zabaviti prije tekme. A ima i dosta materijala za mozganje s obzirom na širinu našeg kadra.
  • mbzg
    96

    I to kaj veliš, bitno da ih, nek zabije Špika, hehe
  • Zagi
    7.6k
    Startati će napadač koji je u zadnjih 7 tekmi zabio 7 golova i daje sve od sebe na treninzima.
    To je Jakirov postulat i jedino logično .
    To uvjetuje 352
  • M94
    1.2k
    Nema alkoholne pive na stadionu ali ima na hektolitre blizu stadiona.
    Ako su mi ikad bile jasne te restrikcije.
  • Maxova dijagonala
    143
    [Evo na slobodnoj dalmaciji usporeduju Rokasa i Martina po njihovim izračunima oni su u par deka ahahah koja mitomanija
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jedini koji su stvarno bili u par deka su Strinic i Pivaric :rofl:
  • Boysica
    498
    Di ste plavaaa nacijoooo sitno bojimo ...
    Uđem da vidim šta trabunjate i pikne me nema piveee a nis idemo kod Dabe kaj sad natočimo se i na sjever ... valjalo bi i neki pelin prije ulaza da glasnice bolje rade... ima da danas najjače navijamo ...
    K vragu ustala u 5 odradila i od kad sam oči otvorila brojim sekunde do tekme... seee you :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.