• Dzoni
    616
    Hahahahahahahahahaha, razlog 889 zašto se HNS urotio protiv tovara, utakmice na radni dan
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Kažem vam...a one teorije kako su trebali imati 4 boda više, a mi 2 manje i kako smo imali puno sreće prošle sezone i to se ne računa
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Storija mi je jedan od debilnijih. Sjecam se samo jednog primjera - igralo se Dinamo Hajduk (ili Hajduk Dinamo). Baturina daleko igrac utakmice, ali nije zabio ni asistirao. Majstor dode zakljuci, Baturina nista posebno dobro smo ga zatvorili. Nakon toga sam ugasio i nikad vise upalit necu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    A čuj, naravno da je subjektivan, ali barem nije zatucan do krajnosti, on mi je ok da popratim kako dišu i što se događa...a i kao što je kolega rekao, da vrištim na njegove face kad im se desi sranje
  • Danko
    1k
    Štoriju obožavam gledat kad kmeči zbog poraza a to je hvala bogu često :)
    Inače, svi oni su najobičnija neobjektivna magarad.
    Jedini donekle normalan je onaj bivši nogometaš,mislim da se zove plazibat , neznam kako se zove podcast
  • Krizy
    43.1k
    Jedino prijetnja pištoljem obitelji me može prisiliti da pogledam podcast vezan za Hajduk :sweat:
  • Probirštift
    335
    Strani suci više nisu za derbi to se ugasilo ove sezone jelda?
  • Zagi
    7.6k
    To se ugasilo krajem prošle kada su sva četiri izgubili.
    Odjednom im ovi naši i nisu baš tako loši.
  • Sajla
    5k
    mislim da su tu i suci izvršili određeni pritisak iznutra, u smislu - ako nismo dobri za derbije, onda nismo ni za ostale utakmice i kako onda uopće mislite da će Hrvatska ikad imati suce za velike (međunarodne) utakmice? par njih prijavilo "ozljede" i više se ne spominju strani suci nego je samo postavljen onaj Francuz na vrh komisije da malo amortizira pritisak. sad se samo nadam da su im narasla muda i za teren, a ne samo za ucjene prema savezu i sudačkoj komisiji. ako su moje pretpostavke ispravne, sa strancem u komisiji, Skominom na TV, mooooožda malo to krene na bolje i nešto se pokrene i na tom polju. trajat će to jako dugo da postane koliko-toliko normalno, ali želim biti optimist.
  • Zagi
    7.6k
    Oni su svoje postigli. Već je nekoliko bodova otišlo njima zbog sudačkih pogrešaka, a s druge strane dinamo najoštečeniji.
  • Rakovica1986
    632
    Mislim da bismo danas trebali izaći u naših klasičnih 4-2-3-1 pogotovo jer nema Mišića. Formacija 3-5-2 kao takva treba služiti da probijanje bunkera u HNL-u ili kad mi idemo na tešku bunkericu u LP.

    Nevistić
    Ristovski-Theo-Mmaee-RPG
    Sučić-Rog
    Cordoba-Baturina-Pjaca
    Petko

    U 60 minuti upadaju u igru Kule, Ademi, Hoxha da ih primirimo do kraja.

    Neće biti lagano, pozitivan rezultat PR Instagram Splitu u ovoj tekmi daje neku nadu za nastavak sezone, naši su umorni od repke, Pajac će biti pod pritiskom nastavka guranja agenture s juga no ipak mislim da su Jakir i ekipa zajedno dovoljno sazrijeli da u tekmu uđu nabrijani i pokažu dvije razine više.

    EDIT: post je ostao od prije koji dan kad nisam objavio da nebi ispalo da kopiram Imbex
  • Mali Zeus
    12.5k
    Očekujem odmah njihovih par oštrih startova (jer oni igraju na dišpet), a onda da vidimo Pajača kakav će kriterij imati.
  • čovjekjogurt
    617
    Dobro je da njima ne igra Moufi. On je obrambeno solidan i uvijek dobro odigra derbije.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Zadnji put kad su tako ušli ih je Petko premlatio :lol:
  • tp1997
    262
    Od svih varijanti s krilima, Špikić u prvoj mi ima daleko najmanje smisla. Ako će Pjaca igrati lijevo, zašto ne dati Cordobi šansu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.