• Jos-Optimus
    2.1k
    Ma to je bolesno, od toga da očekuju samo pobjedu, titula je realna, Melnjak desno je izvrsna stvar i Livaja je Mbappe i Haaland u jednom.
  • JMastermind
    35
    počinio sam istu grešku. Sad sam već lagano na trećem moždanom.
  • Orc123
    7.8k
    Oslobodi nas Bog danas od kiše, pogotka u nasoj mrezi i 352 sustava!

    Zaigrajmo konacno ono u cem smo najbolji! 433 sa pravim krilima koje hvala Bogu imamo! Pjaca i Cordoba na krilima, Petko u špici, Bati, Rog i Sucic iza njih!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ma to je bolesno, od toga da očekuju samo pobjedu, titula je realna, Melnjak desno je izvrsna stvar i Livaja je Mbappe i Haaland u jednom.Jos-Optimus

    Kod njih je tanka crta između potpunog očaja i neutemeljene euforije. Na nama je da ih se vrati u stanje očaja.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Zaigrajmo konacno ono u cem smo najbolji!Orc123

    Ono najbolje čuvamo za najjače natjecanje :strong:
  • mali M
    5k
    aaaahahahahhahaha... mene nitko ne kuži kad ja kažem da sam sa Zona Dinamo raskrstio sa 99,9% portala i foruma koji postoje. Sportnet je užasan postao, portale ne otvaram ni za živu glavu (zahvaljujem na žrtvi vama svima koji to činite za nas i tu nam lijepite info).
    Digitalni mediji su postali živi otrov i nije bilo bolje odluke od prije već 6-7 godina kad sam to sve ukinuo.
    Danas još da odradimo to momački i top.

    Btw. nisam vidio, isprike ako ima već, da li ima poziv grupe ili nešto da se dođe radnije zbog koreo i sl.
  • username
    10
    Jedno pitanje samo. S obzirom da jos nisam bio u prilici biti na Maxu ove sezone, vidim da se karte vise ne trebaju printati navodno. Jel sigurno funkcionira preko moba da ne idem printati, s obzirom da sam se svega nagledao na ulazima? Sorry malo offtopic, ali thx unaprijed na odgovoru
  • Olmic
    3.6k
    da normalno udes
  • Crni86
    3.5k
    Jos 7 i pol sati do tekme. Tko ce docekat, jedva cekam cut huk sa sjevera i da lopta krene sa centra.

    Inace sam uvijek pesimistican po pitanju igre u derbijima, ali osjecao sam kod onog na proljece da cemo ih dobiti pa tako i sad imam osjecaj da cemo ih danas razvaliti.
  • Zg123
    213
    Nicota najavljuje Spikica u prvoj
  • Crni86
    3.5k
    index najavljuje cordobu, a 24h najavljuje 352. Ocito svi nagadaju i to mi se svida i to dokazuje kako smo nepredvidljivi. Dok je sastav tovara ocito izaso u javnost jer se mozda 1/2 igraca po medijima ne preklapaju.
  • Zg123
    213
    e taj sastav mi se i najvise svidja, nadamo se da je Index pogodio
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Znači, mislio sam da sam vidio sve..volim poslušati Štoriju, Hajdukovac je, ali ok mu je podcast, onda mi je izbacilo "Prgavi podcast", znači ovo je sve. Mi da želimo napraviti satiru iz njihovog kuta - sve bi rekli kao on. Ovo je mentalni sklop prosječnog Hajdukovca...Za sve koji se žele dobro nasmijati..i da, frajer je mrtav ozbiljan:

    Podcast
  • Omake
    2.5k
    i meni je mali Luka OK, urnebesan kad krene pizdit. Za ovog prgavog je moj stariji rekao, mislio sam da znam što je lud čovjek, ali ovaj je sve nadmašio.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Eto kaže da su trebali odbiti igrati utakmicu jer se igra u petak, na radni dan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.