• marcio amoroso
    36.4k
    Kada je na Maksimiru 5 tisuća ljudi grupe bude bar pola. Kada je na gostovanju u Puli tisuću ljudi sve je grupa i nitko se ne otima. Kada je u Splitu tisuću i pol ljudi 90 posto grupe je i nitko od ovih miki maus pravednika se ne buni i ne otima.

    Sad kada je fensi šmensi gostovanje u Minhenu svi odjednom veliki navijači i još veći pravednici. Da se gleda po zaslugama popis grupe bi bio 80, a ne 25 posto karti.
  • Crusades1986
    11.9k
    Nekoliko puta se napisalo sa se uzme dio karata koji je naravno proporcionalan.

    Od osobe širokog znanja i velike sposobnosti logičkog razmišljanja poput tebe bi očekivao da može zaključit da se neće uzet 900 karata na 3200 ili na 1100.

    Pogotovo nako što vam je Tradicija objasnio nekoliko puta da se uvijek gleda se napravi najmanje "štete" ostalim navijačima Dinama.
  • Keyser Soze
    10k
    Meni je sjebano kaj ja imam godišnju, a ljudi s kojima bi išao nemaju pa moram čekat hoće li uspjet uzet kartu u petak, nadam se da će ostat dovoljan broj. :pray:
  • Neron53
    589
    Eto..zna li se kad idu u prodaju ulaznice za Banjole? :)
  • don
    5.5k
    mislim da je vrijeme da se fokus prebaci na prvu nadolazeću tekmu, a to je derbi sa magaradi. Od subote možemo opet o tekmi LP-ablue heart 72

    :100:
  • The Undertaker
    5.1k
    Donedavno sam ja tu grupu više viđao po Londonu i Plzenju nego na Sjeveru. Da ne govorim da im u zasluge ide i lanjska prisilna apstinencija od gostovanja. U redu je dati par stotina karata onima koji su išli u Kazahstan. Onima koji su išli u Grčku ne bi trebalo dati ništa ili ih barem pustiti da kupuju online (ako su godišnjaci) kao i svi mi drugi.
  • Crusades1986
    11.9k
    Onima koji su išli u Grčku ne bi trebalo dati ništaThe Undertaker

    Eto koliko pratiš.

    Ako nisi znao, ti ljudi su pod zabranama godinu dana.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Sjever se evo i za ovu tekmu protiv tovara rasprodao prvi. Za svaku tekmu se rasproda prvi. Tih 900 ljudi sa liste je za Dinamo prešlo kilometara više nego svi ostali skupa.

    Jasno se reklo da većina tih ljudi sa liste ionako ima godišnju. Ja stvarno ne vidim u čemu tražite problem.

    U isti koš ne može ići osoba a koja ide na doslovno svako gostovanje i osoba b koja bi samo u Minhen i London. Jednostavno nije i ne može biti isto.
  • Neron53
    589

    Sta ti to znaci da decki koji su bili u Grckoj nebi trebali imati prava na ulaznice?
  • Dubbbrava
    446


    Ovog zapada dolje svaki put sve više :lol:
  • The Undertaker
    5.1k
    Znači, da ne duljim, da bi trebali postojati kriteriji raspodjele ulaznica, da bi oni trebali biti javni i da bi ih se klub trebao dosljedno držati.
  • Liks90
    1.9k
    ovo za Grčku ti je najgluplje kaj si mogo napisat…bolje nis ne piši
  • Georg Koch
    4.5k
    ti si fulao sport majstore.
    Sve ti je @marcio amoroso objasnio par postova iznad.
    Ako i nakon onoga osjecas ili vidis nesto nepravedno, tek tada si fulao sve.
    Ziv i zdrav mi bio.
  • The Undertaker
    5.1k
    Nisam ja fulao već vam istina ne zvuči dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.