• K3p
    167


    Jel tebi jasno da masa ljudi koja želi u minhen je nekad išla po razno raznim banjolama i danas imaju posao, ženu djecu i ne troši im se godišnji za banjole?
    Ovi kaj ne idu u banjole su bili dobri kad je trebalo glasat sad ko ih jebe ?
    Takve pizdarije su najviše izlazile iz usta nekadašnjih 'prebjega' pod skute zdravkeca.
  • DrawTube
    4.7k
    Jedva čekam početak prodaje za Slaven i Loksu
  • Neron53
    589

    A zasto bi trosio godisnji dok se ima bolovanja od prosle.godine??
  • Big Daddy
    1.1k
    Jedva čekam početak prodaje za Slaven i Loksu

    tu je ionako najbolja ekipa
  • Liks90
    1.9k
    i ja, pa bumo brojali :grin:
  • Riot
    1.9k
    Uopće se nemojte uvlačit u rasprave i branit grupu zbog tog popisa, jer te koji su dobili ulaznice preko popisa ne tangira mišljenje ovih drugih ni 1%, pa što bi vas :cool:
  • dzg7
    297
    Do kad se može prijaviti za bus za minhen,danas je bio zadnji dan ili još sutra ?
  • K3p
    167
    potrošilo se za uskrs :wink:

    Da se razmemo, problem karte nemam
  • dinon7
    849
    Za sve nas koji nismo u Hrvatskoj i navijamo za Dinamo, ovo je nešto što smo čekali dugo dugo vremena. I ne čudi da je toliko hype oko ulaznica i da ljudi ne biraju sredstava da bi ušli na stadion i dobili u ruke taj toliko vrijedan papirić.
    Krećem od sebe. Meni nije lako potegnuti iz St. Moritza do Zagreba 9 sati. Bio sam i na Quarabagu i na derbiju zadnjem i na proslavi naslova Itd Itd. Prije toga kada mi je hotel bio zatvoren i kad sam bio u Hrvatskoj sam bio i u Varazdinu i u Koprivnici i u Gorici. No mnogi s obiteljima si možda i nemogu to priuštiti i uzeti godišnji i doci u Hrvatsku na Dinamo Šibenik kako nebi bili prozivani.
    Ne treba raditi razliku između nas koji smo vani i vas koji ste tamo, doma. Jer većina nas da ima priliku nebi propustili niti jednu jedinu utakmicu. I Dinamo nam znaci jednako kao i svima vama koji ste ostali svojim kućama i ulicama na kojima ste odrastali.
    Stoga ne treba niti prozivati niti kriviti ljude sto se toliko bore za te ulaznice niti raditi usporedbe i paralele s tekmama koje igramo na Maksimiru s ekipama poput Šibenika, Gorice ili Nk Slatine u kupu.
  • Ere86
    78
    Ako su išli po razno raznim Banjolama nekad, vjerojatno će uspijet i s kartom za Munchen. Takvi sigurno ne ispisuju 10 stranica ovdje bojim se da upravo totalno suprotni likovi ispisuju evo vjerojatno već 10 stranicu u nizu....
  • Rile
    17
    Ljudi, jel moguće da se tu na zoni malo zabrijalo koliko ljudi želi u Minhen?

    Mislim, očekivao sam da je večina novih učlanjenja zbog karata za domaće tekme LP-a a do danas (5. dan prodaje) još se ni SD nije rasprodao.

    Računam da svatko tko želi u Minhen, ide i na sve domaće LP tekme (nebitno jel kroz godišnju il kupovinom paketa) i da je večina sa SDa pa sad ne znam koliko je joa paketa za SD ostalo od ukupnog broja...
  • masacusec
    3.5k
    Sjećam se vremena prije 15ak i više godina kada su london, bremen, amsterdam, brusells bile "neatraktivne" destinacije, kada nas je bilo max 1000 na gostujućim tribinama i išlo se svakojakim prijevozima, spavalo po kombijima, bungalovima, klupicama....
    A danas, svi, očito s viškom para, na jednu noć u munchen, london,... i to zrakom. Karte se sređuju "ko iz pičke"...

    Ništa drugo, nego li invociram stara vremena!
  • Noel
    5.9k

    Za mene i moju mladost je München bio maksimirski istok i nas 50 koji proživljavaju neviđenu represiju. Jbg nekom je život majka nekom maćeha. Otići ću sa guštom u utorak u München jer vraćam sam sebi neke stare zasluge i neostvarene stvari.
  • K3p
    167


    Ma sve 5, al ne pišeš onda čekamo dozvole od uefe nego napišeš karikiram 1000 ide preko popisa ostatak ide online u četvrtak. Nespretno je ispalo i vozi dalje.
  • deda
    32.5k
    Za sistem koji bi jedini bio pravedan mi nažalost nemamo odgovarajuću bazu podataka i pitanje da li ćemo je ikad imati. A to je broj gostovanja u sezoni. To je u svim normalnim i modernim klubovima tako. Mi ćemo u tu poziciju doći možda kroz godinu-dvije, ali i to je upitno s obzirom na različite načine prodaje karata kod klubova.

    Do tada će sustav biti ovakav kakav je. Osobno znam ljude u grupi i vjerujem u njihovu prosudbu tko je taj koji ima pravo otići na ovakvu tekmu gdje potražnja nadvisuje ponudu. I ne bojte se takvih ljudi nema više od 200-300.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.