• masacusec
    3.5k
    Kako bi stvari bile postenije mogla bi se dolaznost bodovat malo vise ljudima koji nemaju prebivaliste u ZagrebuNitkoBitan

    Totalna besmislica, zašto bi u startu, u identičnom intenzitetu dolazaka na tekme, netko tko nije iz Zagreba imao prednost u odnosu na nekoga tko je iz Zagreba?!
  • CUCAK
    158
    trebalo bi osim udaljenosti uzeti u obzir gorivo koje se koristi pri dolasku
  • Felip
    174
    Nemam ništa protiv da jezgra dobije i 50% od raspoloživih karata, ali ostali navijači i simpatizeri to moraju znati. Pa naravno da će svatko posumnjati u poštenu raspodjelu ako će se takav podatak skrivati ko zmija noge.
  • Liks90
    1.9k
    ZD 460, ZG 1185, SG 2070, ako uzmemo u obzir i sponzorske Itd onda je to oko 15 000 prodanih( bez tovara)
  • Neron53
    589
    Ide to super...mozda koja ostane eventualno za SG.
  • bluepower86
    929


    Potpisujem,pitanja postavljaju ljudi koji nisu “aktivni” jer da jesu nebi bilo takvih pitanja uopce.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Znam da ne želimo puno pričati o vremenskoj prognozi, ali kada su u pitanju dobre vijesti, valjda mogu napraviti znimku :)

    Izgleda da će nam se vrijeme smilovati, kiša najavljena ujutro i rano poslijepodne, kasnije će nam i sunca malo proviriti i za vrijeme tekme će izgleda biti suho. Sada smo samo 48h udaljeni od toga pa je to i dosta precizno.

    Shodno tome, vjerujem da će i dio ljudi koji se nećkao zbog vremena, uzeti kartu u petak poslijepodne kada vidi sunce kroz oblake :D
  • FrodoJePurger
    96
    Na kojoj stranici se kupuju sutra karte za Bayern?
  • Liks90
    1.9k
    na dinamovoj stranici za ulaznice ili ulaznice.hr, gdje i uvijek…sutra ti je samo za godišnjake, a posto postavljaš ovakvo pitanje, možda nisi jedan od godišnjaka pa ćeš Morat pričekat preksutra :)
  • Liks90
    1.9k
    sve ti piše…i ako nisi član onda u subotu(ako ostane), ovim putem pozivam na učlanjenje ako nisi :)
  • FrodoJePurger
    96
    ma imam godišnju i član sam, ali nisam skužio zbog svih informacija i linkova koji se šalju da li se promjenila i stranica prodaje
  • don
    5.5k
    ja je tu ne vidim rano poslijepodne :joke:

    IMG-3512.jpg
  • ShanKu
    733
    Pjeva se "za Dinamo dao bi sve..", a kad im padne par kapi kiše, vručina ili kad je u pitanju kupnja ulaznice ili članstvo ili neatraktivan protivnik... panike :sweat:
  • Mazalo
    176
    Zanimljivo kako vas nije zanimalo koliko je grupa dobila ulaznica za Kazahstan, tu vas nije zanimao popis ili druge pizdarije..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.