• Derby
    267
    Zanimljivo kako vas nije zanimalo koliko je grupa dobila ulaznica za Kazahstan, tu vas nije zanimao popis ili druge pizdarije..Mazalo

    Zanimljivo kako grupa nije imala listu od 900 ljudi za Kahazstan?! Dobra ti je logika. I koja je poanta tvog upisa nakon sto je sve razjasnjeno? Siriti negativnost i unositi nemir izmedu grupe i ostalih navijaca?
  • Liks90
    1.9k
    prvo, umjesto da pises tak trebaš skinut kapu ekipi kaje otisla gore, drugo; ne uspoređuj 550 km i 5000km…dosta prepirke oko toga, nema negative; samo pozitiva
  • blue heart 72
    1.7k
    Pošto je klub dao sve moguće informacije u vezi Münchena (bar za one koji razmišljaju) i da su neka konkretna pitanja u vezi toga postavljena ovdje i da je na njih konstruktivno odgovoreno, mislim da je vrijeme da se fokus prebaci na prvu nadolazeću tekmu, a to je derbi sa magaradi. Od subote možemo opet o tekmi LP-a
  • Derby
    267
    prvo, iz cega si zakljucio da ne bih skinuo kapu onima koji su otisli? Sto se mene tice nek im klub pokloni kartu za Munchen. Drugo, iz cega si zakljucio da usporedujem to. naravno da nije isto. To mu i pokusavam reci da mu takvo pitanje tj. prozivanje nema smisla.
  • Liks90
    1.9k
    Zanimljivo kako grupa nije imala listu od 900 ljudi za Kahazstan?!

    Ja sam se na ovo nadovezao samo da nije bas uredu uspoređivat i opce spominjat ista…ne mislim nis loše samo velim…nema smisla vodit ovakve rasprave nego treba bit svi ko jedan i podržat klub u svakom smislu i to je to
  • ZrnTSCHeZ
    59
    Znam unapred da bum popljuvan, al neka...

    Ne znam podatak kolko točno "grupa" broji ukupno članova, al sumnjam da je znatno više od 2000...što bi bilo, onak zaokruženo, cca 5% ukupnih članova kluba.

    E sad, ako 5% članova dobije 28% ukupnih karata, teško bude me netko uvjeril da su svi članovi ravnopravni kao što se proklamira.

    Neka "jezgra" koja ide uvijek i svuda te sve vodi i organizira ima pravo na prednost, apsolutno...ali i omjer i apsolutna brojka su po meni preveliki...pa se onda vraćamo na one "zaslužnike" koje sam spominjal u jednom od ranijih postova danas kad ste se digli na zadnje noge uvjeravajući da su to neosnovane insinuacije jer da toga više u današnjem dinamu nema (a par postova kasnije sami navodite "da oni zaslužuju")

    Posebice se to odnosi na one za koje je navedeno da u ovoj kvoti od 900 sa popisa nisu godišnjaci

    Al svako vrijeme očito nosi svoje liste i popise...
  • Derby
    267
    Ja sam se na ovo nadovezao samo da nije bas uredu uspoređivat i opce spominjat ista…ne mislim nis loše samo velim…nema smisla vodit ovakve rasprave nego treba bit svi ko jedan i podržat klub u svakom smislu i to je toLiks90


    Ma to je bio samo moj glup odgovor na njegovo glupo prozivanje ljudi pa da mu kazem da moze ici u suprotnom smjeru. U pravu si da nema smisla voditi takve rasprave i raditi podjele. To je bila poanta mog prvog odgovora. Kuzimo se
  • jedan u nizu
    8.2k
    što bi bilo, onak zaokruženo, cca 5% ukupnih članova kluba.

    E sad, ako 5% članova dobije 28% ukupnih karata, teško bude me netko uvjeril da su svi članovi ravnopravni kao što se proklamira.
    ZrnTSCHeZ

    usporedi to kao godisnjake pa ce ti ispasti drugacije.
    Godisnjak nije isto kao clan.
    Godisnjaka ima 4700.
    Ako jezgra grupe cini 2000 ljudi onda to sacinjava 42% svih godisnjaka.
  • ZrnTSCHeZ
    59

    Broj godišnjih je u startu od strane kluba ograničen i to na cca svega frtalj Maxa (bez gostujućeg juga) tak da nije najrelevantniji pokazatelj
  • jedan u nizu
    8.2k

    broj godisnjih je neznatno veci nego prosle, pretprosle i prijasnjih godina.
    Clan moze postati svatko, potencijalno mozemo imati 2 milijuna clanova, koliki ce onda tada biti postotak te tvoje 'jezgre' grupe?

    Uostalom, koliko od tih ostalih 95% clanova ide redovito na Maksimir, i jos bolje, redovito na gostovanja?
  • The Undertaker
    5.1k
    Da li se može očekivati da zaslužni pokupe i po 900 karata za Salzburg i Bratislavu?
  • Crusades1986
    11.9k
    zar stvarno misliš da bi uzeli 900 karata na 3200 dobivenih i 1500 kolko će bit za Bratislavu?
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne mislim ja ništa već pitam.
  • NitkoBitan
    17k
    1500 kolko će bit za Bratislavu?Crusades1986

    Bratislava oko 1100.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.