• xavier
    12k
    Ako netko kupuje pojedinačne ulaznice čija je cijena za članove niža, a isti je navijač Dinama, ne vidim niti jedan dobar razlog zašto ne bi bio i član kluba. Upravo u tom smjeru treba komunicirati i iz te perspektive je prodaja za nečlanove samo zadnji i više nego fer.
  • Felip
    174
    Forsiranje članstva je bilo da se sruši rekord. Sad kad je cilj ispunjen, forsiraj da rasprodaš stadion za derbi, a izgledno je da to nećeš uspjeti samo sa članovima.
    Ja bi od sutra na karatani stavio da član može kupiti i za nečlana pa ako s tim ne možeš rasprodati ovo što je ostalo onda ne znam. Zadnji dan će ostatak sigurno pobrati ludi hajdukovci ako ostane slobodna prodaja.
  • xavier
    12k


    Nisi i dalje napisao koji bi bio razlog zašto netko tko je navijač Dinama ne želi biti i član kluba. Što se tempa prodaje tiče, rekao bih da je ipak puno, puno veći problem vremenska prognoza nego prodaja samo za članove.
  • Simpatizer
    270
    Nisi i dalje napisao koji bi bio razlog zašto netko tko je navijač Dinama ne želi biti i član klubaxavier

    Ja znam dvoje, nisu ogromni navijači ali tu i tamo pogledaju Dinamovu utakmicu i čitaju članke o Dinamu

    Jedan mi je rekao da je 20€ puno novaca, da se više isplati kupit početkom 2025 i nisu zainteresirani za ne derbi HNL tekme

    Kad sam mu rekao da je to manje od 2€ mjesečno, reklao mi je "nakupi se toga (troškova)"

    Ovaj drugi mi je rekao nemam para, a tjedan prije je išao na bazene i troši redovno na dresove
  • xavier
    12k


    Ali da idu samo na derbije i Europu, opet im je financijski isplativije biti član.
  • Švabo86
    68
    Ja se slazem ja vecinom ovdje, mislim da se trebalo pustit karte i za ne clanove prije. Ja sam clan 10 godina, pa opet, ne mora se ljude silit da postanu clanovi.

    Uz to jos imam jednu kritiku: Po meni se karte za europska gostovanje pustaju pre kasno u prodaju. Minhen je za tjedan dana, ljudi moraju planirat put i smjestaj, a jos nema nista u vezi toga. A da ne govorim o tekmama di se mora ic avionom pa se mora rezervirati prije.
    Naravno, znam da se ne moze sad vec pustit za recimo London, posto ne znas jel ce mozda bit neka kazna od UEFE, ali meni je niti tjedan dana prije tekme stvarno pre kasno.
  • Keyser Soze
    10k
    Hoće li ulaznice za Munchen biti samo online ili će biti i fizičke prodaje?
  • xavier
    12k
    Ja se slazem ja vecinom ovdje, mislim da se trebalo pustit karte i za ne clanove prije. Ja sam clan 10 godina, pa opet, ne mora se ljude silit da postanu clanovi.Švabo86

    Nitko nikog ne sili. No isto tako, normalno je da članovi kluba imaju pogodnosti. Kome te pogodnosti ne trebaju, čekat će zadnji dan i to je to. Sasvim jednostavno.
  • Neron53
    589

    Pa ako je cilj isforsirati novih soma, dva clanova naustrb 5,6 soma ili vise praznih mjesta na derbiju, onda je misija izvrsena, dobilo se sto se trazilo.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ja znam dvoje, nisu ogromni navijači ali tu i tamo pogledaju Dinamovu utakmicu i čitaju članke o DinamuSimpatizer

    Radi se očito o simpatizerima u najboljem slučaju.

    Ako ti i takvi neće moći na derbi nikakva šteta, iskreno.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pa ako je cilj isforsirati novih soma, dva clanova naustrb 5,6 soma ili vise praznih mjesta na derbiju, onda je misija izvrsena, dobilo se sto se trazilo.Neron53

    Misliš da će biti baš toliko?
  • Derby
    267
    Forsiranje članstva je bilo da se sruši rekord. Sad kad je cilj ispunjen, forsiraj da rasprodaš stadion za derbi, a izgledno je da to nećeš uspjeti samo sa članovima.Felip

    Pa i nečlanovi će moći kupiti ulaznicu. Otkud izvlačite ovakve zaključke?

    A da se prije tjedan dana omogučila kupnja nečlanovima onda bi već bio rasprodan? Kako da ne... Ti koji se neće učlaniti će prvi naći 10 razloga zašto ne bi došli... sad je to najednom činjenica da mogu kupiti samo zadnji dan. I to će im sad smetati? A da su mogli kupiti tri dana ranije e onda bi došli? Prije će da im smeta što će kiša, a onima kojima ne smeta kiša će ići na koncert baby lazanje...
  • Derby
    267
    Pa ako je cilj isforsirati novih soma, dva clanova naustrb 5,6 soma ili vise praznih mjesta na derbiju, onda je misija izvrsena, dobilo se sto se trazilo.Neron53

    Zašto jedno isključuje drugo? Ako si naumio ići na tekmu lijepo ćeš se učlaniti i ranije birati tribinu dok s emože i osigurati svoju kartu ili ako baš ne želiš biti član svog kluba onda ćeš čekati zadnji dan i isto tako otići na tekmu.

    A ako ne želiš iči na tekmu onda nećeš ići i imat ćeš za to deset izgovora.
  • Keyser Soze
    10k
    Lako za nečlanove, dosta članova neće doći na utakmicu i to je veći problem.
  • don
    5.5k
    Sta je problem uclaniti se?BBB Mataa998

    ne znam, pitaj ih. činjenica je da mi trenutno nikad nećemo rasprodati stadion sa samo članovima jer nemamo idalje velik broj za to. U redu mi je forsiranje učlanjivanja do rekorda ali za to više nema potrebe.

    a teza, "bolje ovako samo sa članovima nego prodavat nečlanovima i drugim danima" je nešto najgore što sam pročitao na temi ulaznica. Ne znam da ste prošle godine, ili prije 2,3 bili za to.
    kad krenemo rasprodavat stadion (ili barem 80%) onda pusti u prodaju samo za članove jer nemaš razloga puštat nečlanovima, sada imaš i to je očigledno. Slična greška kao i skupe cijene za Qarabag. Normalno je pogriješiti ali samo da to ne prijeđe u neku tvrdoglavost i da se ne bude htjelo mijenjat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.