• don
    5.5k
    slažem se da nego eto, govorim za ove koji misle da je ovako ispravno bilo
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja se nadam da u klubu tako ne razmisljaju i da ce uvijek bit zasticena prodaja do dana utakmice ili do dan prije
  • don
    5.5k
    Ja se nadam da u klubu tako ne razmisljaju i da ce uvijek bit zasticena prodaja do dana utakmice ili do dan prijeNino Bule

    onda se ne nadaš rasprodanom stadion jer se isti nikad neće i rasprodat.
  • NitkoBitan
    17k
    i da ce uvijek bit zasticena prodaja do dana utakmice ili do dan prijeNino Bule

    To bi imalo smisla da svako malo imamo rasprodan stadion, ali nemamo...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Otici ce neka sica na karatani jer su clanovi imali priliku uzet karte online skoro tjedan dana.NitkoBitan

    Uvijek bude ljudi na karatani iz mnoštva razloga, bit će i sada. Ajde nemojmo ponavljati istu grešku koju se radilo po Zoni pred tekmu s Qarabagom i ignorirati slona u sobi kako bismo dokazali neki osobni cilj.

    Prognoza za petak je kiša cijeli da. To je prokletstvo ovog stadiona i više od 90% razloga zašto stadion vjerojatno neće biti rasprodan ni za jednu utakmicu za koju je takva prognoza.
  • NitkoBitan
    17k
    Ajde nemojmo ponavljati istu grešku koju se radilo po Zoni pred tekmu s QarabagomBosskovitz

    Situacije nisu iste, pa cak ni slicne. Za Qarabag je prodaja ulaznica bila 4 dana, od toga 2 dana prvokupa za clanove i 2 dana za neclanove (znaci pola pola). Sada imamo prodaju za clanove 10 dana (od 3.9.) dok je za neclanove samo na dan utakmice.

    Podrzavam stavljanje karata u online prodaju dosta dana prije utakmice, a pogotovo tu mislim na vece utakmice, ali prvokup bi trebao trajat 2-3 dana (sasvim dovoljno) a ne vecinu vremena.

    Tu je stvar ciste psihologije. Da je klub stavio 2,3 dana prvokupa online tamo 3. i 4.9. a poslije toga slobodnu prodaju imali bismo vise prodanih karata jer ljude u tom trenutku ne bi bilo briga za vremensku prognozu (koja se ni ne zna toliko unaprijed) nego bi im bilo u mislima samo da ne izvise pa bi se odmah osigurali. Kad ti ljudi kupe karte veca je vjerojatnost da ce i doc na tekmu bez obzira na kisu jer su dali novac. Ovako ce dobro razmislit oce li na dan utakmice potegnut do Zagreba.

    Ova odluka o prodaji za neclanove samo na dan utakmice je cisti pucanj u nogu samom sebi. Mi smo brojku clanova krenuli bildat tek pocetkom ljeta i brojka clanova nije toliko spektakularna da ce ti oni ispunit stadion.

    To je prokletstvo ovog stadiona i više od 90% razloga zašto stadion vjerojatno neće biti rasprodan ni za jednu utakmicu za koju je takva prognoza.Bosskovitz

    Kao sto sam vec napisao... ako za utakmicu pustis karte u prodaju dovoljno ranije onda ljudima nije toliki fokus na vremenskoj prognozi. Navest cu jos jedan primjer... Igramo utakmicu sa Milanom 29.1. Da pustimo 2 tjedna prije karte u prodaju i damo clanovima prvokup 2 dana oni ce svi pograbit odmah karte (koji imaju namjeru ic) jer ce se bojat da se ne rasproda u slobodnoj prodaji, isto vrijedi i za neclanove koji ce odmah uzet kartu 10 dana prije jer eto dolazi Milan i mogli bi inace izvisit. U tom trenutku nikog nije briga oce li za 10 dana bit -5 i 20cm snijega. Stavi karte u slobodnu prodaju 2 dana prije i covjek ce dobro razmislit oce li dat 60 eura zapad dolje a najavljen je snijeg.

    Dobra brojka prodanih paketa je isto dobar dokaz kako ljudi dugorocno ne razmisljaju o vremenskoj progozi. A isto tako i brojka prodanih karata u prvokupu za derbi, prva 2-3 dana je prodana vecina. Tko je tada razmisljao o tome oce li bit kisa na dan derbija... isto tako treba omogucit slobodno prodaju "dovoljno rano".

    Prognoza za petak je kiša cijeli da.Bosskovitz

    Eto za kraj i malo pozitive. Moguce je da ce se kisa ispadat prije utakmice pa ce vecer proci u suhom tonu, tako barem trenutno pokazuje DHMZ. Bude se jos prognoza nekoliko puta promijenila.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Sta je problem uclaniti se?
  • Neron53
    589
    Neka me netko ispravi ako grijesim:
    Na Šibeniku ili kojoj vec domacoj tekmi je 80+ posto gledatelja/Dinamovih navijaca bilo neclanova?
  • recikaj86
    352
    Danas objava za karte za Munchen?
  • Dubbbrava
    446
    Neron, mislim da je brojka čak 84%
  • Neron53
    589

    Pa ne mozemo preko noci ispravljati krive Drine.
    Tesko da ce se u par dana na silu toliko ljudi preodgojiti. Prije ce se inatiti i odustati od tekme nego da u petak satima cekaju na kisi za ulaznice.
    To su isto Dinamovi navijaci, makar se neki ne zele uclaniti.
  • Dubbbrava
    446
    Tu se apsolutno slažemo, mene isto neugodno iznenadilo obzirom na cijene i da je ovo 1.derbi ove godine na Maxu i prvi otkad imamo Dinamo da je ovoliko malo karata prodano a i dalje forsiramo člansku prodaju
  • Mali Zeus
    12.5k
    Prodaja za nečlanove je trebala ići od tipa srijede.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Naravno, ja sam napisao da je 2,3 dana sasvim dosta za članove, u državi od 3.6mil stanovnika očekivati nekakvu ludnicu non stop nije realno, 2,3 dana za članove i puštaj karte u prodaju i to je to
  • Purgeri
    755
    Neron, mislim da je brojka čak 84%
    Odakle ovo o 84% nečlanova na Šibeniku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.