• Papastrumf
    12.2k
    Uz to jos imam jednu kritiku: Po meni se karte za europska gostovanje pustaju pre kasno u prodaju. Minhen je za tjedan dana, ljudi moraju planirat put i smjestaj, a jos nema nista u vezi toga. A da ne govorim o tekmama di se mora ic avionom pa se mora rezervirati prije.Švabo86

    Ne možeš pustiti u prodaju nešto što još nisi dobio, zar ne?
  • Purgeri
    755
    Mislim da bi se iz ovoga kao lekcija moglo uzeti da karte za domaće utakmice stvarno ne trebaju u prodaju više od 7 dana prije utakmice, ne kažem da bi povećalo broj ljudi, ali ako ništa drugo ne bi morali tjedan dana ovdje čitati defetističke komentare. Doduše onda bi se kukalo o kiši, a doslovno ne znam kaj je gore.

    Za gostovanja bi, s druge strane, trebalo s prodajom krenuti najmanje 7 dana prije utakmice, ako je ikako moguće jer naravno da tu ne ovisi sve o nama.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ja bi od sutra na karatani stavio da član može kupiti i za nečlana pa ako s tim ne možeš rasprodati ovo što je ostalo onda ne znamFelip

    Ovo je najgluplja ideja koja je ikada implementirana i vjeruje da se nikada neće ponoviti. Ili je prvokup za članove, ili je otvorena prodaja, nikako prodaja za članove i one koji znaju nekog dinamovca ali nisu dovoljno dinamovci da bi se učlanili.

    Moram se ponavljati jer neki ne razumiju - tri su ključna kriterija za popunjenost Maksimira:

    • cijena ulaznice
    • atraktivnost utakmice
    • vremenska prognoza

    Nemojte to ignorirati. Tvrditi da se stadion neće rasprodati zato što je pretprodaja za članove trajala 10 dana i kompletno ignorirati činjenicu da je prognoza takva kakva je - to je zatvaranje očiju pred očitim. Ne kažem da to nema utjecaja, ali bilo je tu ljudi koji su tvrdili za Qarabag da nije rasprodan stadion isključivo zbog cijene karata, sada neki tvrde da za Hajduk neće biti rasprodan zbog preduge pretprodaje, a u oba slučaja se kompletno ignoriraju svi ostali aspekti prodaji.
  • Noel
    5.9k

    Jel ima saznanja kad će? Isprike ak je bilo pitanje..
  • Bosskovitz
    11.7k
    Činjenjca je da mi nikad nećemo rasprodati stadion sa samo članovima i to je to.don

    To je sve, samo ne činjenica. Neki od vas zaista prehrabro dolaze do zaključaka.

    Članovi moraju imati prednost pred svima ostalima i to je poanta svega. Modaliteti trajanja pretprodaje i prvokupa nisu zakucani u kameni i podložni su promjenama, ali princip je nepromjenjiv i ne ovisi o broju ljudi na stadionu.
  • don
    5.5k
    poslije 10 sekundi posta sam skužio da nisam stavio "trenutno" i to je ubačeno.

    naravno da ćemo rasprodat stadion sa lupam 100k članova ali mislim da smo mi daleko od te brojke.
  • Papastrumf
    12.2k
    Mislim da bi se iz ovoga kao lekcija moglo uzeti da karte za domaće utakmice stvarno ne trebaju u prodaju više od 7 dana prije utakmice, ne kažem da bi povećalo broj ljudi, ali ako ništa drugo ne bi morali tjedan dana ovdje čitati defetističke komentare. Doduše onda bi se kukalo o kiši, a doslovno ne znam kaj je gorePurgeri

    Kod većine europskih klubova ulaznice možeš kupiti i nekoliko tjedana prije.
    Ovaj put će se ispostaviti da je bila dobra odluka pustiti ulaznice prije u prodaju jer s obzirom na prognozu i da ih se pustilo danas u prodaju pitanje je koliko bi se ulaznica uopće prodalo.
  • Švabo86
    68
    moram priznat, da neznam kad klub tocno dobiva ulaznice.
    Ali znam od dosta ekipe koji su navijaci na primjer njemackih klubova (Bayern, Dortmund), da prijave za gostujuce ulaznice idu nekoliko tjedana ranije, a ne ko kod nas.
    U biti ne mora klub jos uopce imat karte, moze se to rijesit prije, i onda kad karte stignu, ide naplata i slanje karata.
  • NitkoBitan
    17k
    Ovaj put će se ispostaviti da je bila dobra odluka pustiti ulaznice prije u prodaju jer s obzirom na prognozu i da ih se pustilo danas u prodaju pitanje je koliko bi se ulaznica uopće prodalo.Papastrumf

    Tako bi trebalo bit za svaki derbi i europsku utakmicu kad je velika potraznja. Zna se kakvo je vrijeme u Zagrebu od listopada do negdje travnja.
  • Draž
    1.3k
    U biti ne mora klub jos uopce imat karte, moze se to rijesit prije, i onda kad karte stignu, ide naplata i slanje karata.Švabo86

    Kako kad ne znaš točan broj karata koje ti domaćin dodijeli?
  • Purgeri
    755
    Ma slažem se, meni su najveći problem rane prodaje komentari na ranu prodaju, mislim da je iz toga sve jasno. Nama su realan problem navike odlaska na stadion i sam stadion, a ne rana prodaja. Što se tiče nekog hypea, sedam dana je možda bolje pa recimo zadnja dva dana za nečlanove, ali u ovom slučaju, s obzirom na vremensku prognozu, izglednije je da će rana prodaja doprinijet većem broju ljudi na stadionu nego manjem.
  • Papastrumf
    12.2k

    Sredinom tjedna vjerojatno.
  • Švabo86
    68
    ko da je znanstvena fantastika to saznat. Imas sa jedne strane tih 5% kapaciteta koje domacin mora dat. Toliko mozes sigurno prodat. Ako dobijes vise, mozes pustit dodatno u prodaju. I nije toliko tesko sa Bayernom iskomunicirat koliko ces dobit karata. Oni imaju svoj sektor za goste sa tom velicinom, nece ga ic mjenjat iz utakmice u utakmicu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Neke sjajne ideje ovo, stvarno sjajne.
  • Neron53
    589

    Po tvojoj logici uopce nema potrebe da se neclanovima prodaju ulaznice. Zar idemo prema tome iako znamo da su nam na tribinama vecina neclanova?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.