• Nino Bule
    13.4k
    A tu su me neki htjeli uvjerit da je to odlično za Čavlinu i na kraju ispalo sasvim suprotnoNolifer

    Bome je branio odlicno, za sve je kriv osijek, sta bi bilo da smo ga zadrzali i dali mu jedinicu pa sad zbog njega igrali europa ligu, ovo mi se cini ko manja steta
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovo bi bio vrh ,cavlina Kao backup za Nevu. Niti je Filipovic a niti zagi dovoojno dobar za biti prvi vratar dinama ,uz sav respekt prema svemu sto je Zagi dao i jos daje
  • Crni86
    3.5k
    Cavlina mora branit, ne kup utakmice, ne svaku 5. utakmicu. Mora konstantno braniti, valjda smo naucili neke stvari iz Nevinog poucka.
  • Zg123
    212
    da jer inace je obicaj mijenjati golmane svaku trecu tekmu, pogotovo bi bilo logicno to raditi Nevisticu koji je u odlicnoj formi

    Sto se Cavline tice, vjerujem da mu ne odgovaraju talijanski treneri golmana jer oni imaju specifican i drugaciji stil rada, ali imao je on u Loksi kikseva i zutih minuta tako da ne moze sve svaliti na trenere.

    I ispao je glup u ovom intervjuu, to se tako ne radi. Droljivari ga je navukao na tanak led i jedva docekao da moze stogod senzacionalisticki objaviti. Ovako ce sad grijati klupu u Osijeku jer ne vjerujem da ce Osijek na svoju stetu prekidat posudbu, jedino ako ga Dinamo sam ne povuce na svoju stetu
  • Ludovic IX
    7.2k
    zaboravite. osijek se rješio onog malog Kolića ili kak se zove tak da niti nema treću opciju. Čavlina će ostat i braniti , siguran sam u to.. i neka ima ovaj pritisak.. to je samo dobro za njega
  • deki87
    37

    Mislim, da zbog jedne tekme Neva ne bi ispao iz forme. A Čavlina bi koliko toliko održavao formu.
    Ovako u slučaju, da se Neva ozlijedi (ne bi bilo prvi put), spali smo na Zagija i Filipovića.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Iskreno, pokazao je da je jako nezreo sa takvim istupom. Sve 5, trener golmana radi drugačije, eto zbog njega ti je ispala lopta Radeljiću na nogu. Totalno krivi pristup
  • Zg123
    212
    ja nisam nikad vidio da neki klub mijenja golmane osim u kupu ili ako je prvi golman u bas losoj formi pa nismo na rukometu da se golmani izmjenjuju svako malo. Cavlini bi najbolje bilo otici negdje drugdje na posudbu, on po meni nije za prvog golmana Dinama trenutno, ima on dosta mana i rada na sebi, a vidimo i da se lose nosi s pritiskom, olajava suigrace i trenere po medijima ko neka uvrijedjena primadona umjesto da suti i radi na sebi
  • Crni86
    3.5k
    s ovim se slazem.

    Mogu razumijet da se nije prilagodio jos, al jako je nezrelo prebaciti bas cijelu krivicu na druge. To je najlakse, na kraju na terenu si ti, a ne trener. Sam krojis svoju sudbinu pa si onda mogo napravit po svom. Nikako mi se ne svida njegov stav.
  • Zagi
    7.6k
    Vi bi ga nakon ovog nagradili povratkom?
    Svašta, 3 godine posudbi dok se ne nauči šutit i radit.

    Pazi, on će sada po svojem... Koliki ego moraš imat...
    I da, "nisam ja neki klinac ... " . Nego kaj si ?


    Šteta, izgleda da nikad od njega ispunjen (veliki) potencijal.
  • Orc123
    7.8k
    Kao sto sam i govorio jos od 6mj da je za Vrbu najbolja opcija posudba tako se i ispostavilo i dogodilo! Ovo je do sad bilo mucanje i za njega i za Dinamo. Ta posudba kasni godinu dana ali bolje ikad nego nikad. Sve kaj sam govorio za njega je na kraju doslo na moje. Veliki talent kojem je razvoj usporen i koji je izgubio godinu dana, a mogao je vec biti ozbiljan pretedent za mjesto u vezi, a to trenutno nije. Treba mu posudba i nadam se da je do ljeta, a ne do zime da se ne ponovi slucaj Zivkovic jer sam i to rekao da je velika pogreška ga bilo vracati na zimu i na kraju se i to ispostavilo. tocnim.
  • jp23
    2.6k
    Možda se varam, ali njega se odabralo ispred Mislava Zadre, jel mi može netko reći je li bio toliko bolji od Zadre?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nije Čavlina baš bistar. Ode u repku i onda popljuje trenera vratara, suigrače, navijače.
  • BPAM
    87

    Čavlina je za Zadru Neuer, Ederson i Courtois u jednom.
  • Niko1986
    91
    Zašto raskidamo ugovor s Košćevićem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions